Rozrywka

Lea Michele w swoim debiucie TikTok odpowiedziała na jedną zadawnioną plotkę

Lea Michele mogła być zdenerwowana plotką internetową, że w przeszłości była analfabetką, ale teraz wydaje się, że zaczyna żartować. Aktor wyśmiewał spisek w swoim drugim filmie TikTok, który natychmiast stał się wirusowy. Michele użył popularnego klipu audio z „Keping up with the Kardashians” i zatytułował wideo „Calling Jonathan, aby przeczytać mi komentarze do mojego pierwszego TikTok”. Jonathan odnosi się do bliskiego przyjaciela gwiazdy Broadwayu i jednego z jej zawodowych współpracowników, Jonathana Groffa.

Wygląda na to, że użytkownicy TikTok lubią film, ponieważ zgromadził ponad milion polubień i tysiące komentarzy. Jeśli jednak uważa, że ​​jej zabawny TikTok uciszył plotki o jej analfabetce, niestety się myli. Użytkownicy Twittera nadal są przekonani, że nie umie czytać ani pisać i domagają się dowodów, aby udowodnić, że jest inaczej. Jeden napisał, „Lea Michele musi opublikować tik tok, w którym czyta swoje komentarze tik tok o tym, że nie umie czytać, abyśmy w końcu mogli uzyskać jakiś dowód”. Inny użytkownik powiedział„Lea Michele żartująca z jej analfabetyzmu na tiktoku sprawia, że ​​myślę, że w rzeczywistości jest analfabetką”.

Wygląda na to, że niektórzy fani są szczęśliwsi niż inni o dołączeniu Michele do TikTok. A jeśli chodzi o to, co gwiazda „Funny Girl” opublikuje na platformie, możliwości wydają się nieskończone.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button