Rozrywka

Leonardo DiCaprio nie zachowuje niskiego profilu w Nowym Jorku pośród romansu Gigi Hadid

Więcej na: leonardo dicaprio Gigi Hadid na wybiegu NYFW wśród plotek o randkach z Leonardo DiCaprio Leonardo DiCaprio nie rzuca się w oczy w Nowym Jorku po wieczornej imprezie z Gigi Hadid Leonardo DiCaprio spotyka się z kolegami po tym, jak został zauważony z Gigi Hadid Dionne Warwick w filmie „25-latek” Leonardo DiCaprio zasada randkowania: „Jego strata”

Leonardo DiCaprio nie ukrywa się w swoim kwitnącym związku z Gigi Hadid.

Gwiazda „Titanica” była bardzo na radarze, kiedy została zauważona podczas niedzielnej nocy w Nowym Jorku.

DiCaprio, 47 lat, ubrany tak, by zaimponować wieczorem, rozpoczyna noc w gorącym miejscu NoHo Acme. Aktor był widziany w niebieskiej marynarce, białych tenisówkach, czapce Yankees i złotym łańcuszku.

Następnie udał się do wyjątkowo ekskluzywnego klubu Zero Bond za rogiem na afterparty po premierze „Amsterdam”.

Noc DiCaprio w Big Apple pojawia się pośród plotek, że on i Hadid, 27, są coraz bliżej po jego niedawnym rozstaniu z Camili Morrone.

Strona Six poinformowała w tym miesiącu wyłącznie, że DiCaprio i Hadid byli widziani razem na imprezie New York Fashion Week zorganizowanej przez kumpla zdobywcy Oscara, Richiego Akivy i Darrena Dziencjola na poddaszu w Soho.

„Leo był ze swoimi kolegami, a Gigi ze swoimi modelkami i wszyscy spędzali czas przy stole” – powiedział nam wtedy szpieg.

Oboje widziano na imprezie New York Fashion Week na początku tego miesiąca. TŁO

I wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku dla duetu, ponieważ zostali sfotografowani, gdy wyglądali przytulnie na festynie A-list.

Źródła podzieliły się również tym, że DiCaprio i Hadid „robią to powoli” i po prostu „poznają się nawzajem”.

Hadid był na kilku pokazach podczas New York Fashion Week. Obrazy GC

“[DiCaprio] nie jest kimś, kto jest w związkach i poza nim” – zauważył jeden z informatorów. „On nie podskakuje, łącząc się. Robią to powoli”.

Relacja DiCaprio z Hadidem jest dla fanów pewnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego historię notorycznych umawiania się z kobietami poniżej 25 roku życia.

Romans DiCaprio z Hadidem następuje po jego zerwaniu z Camili Morrone.TheImageDirect.com

Został przeciągnięty przez użytkowników w mediach społecznościowych w zeszłym miesiącu, kiedy pojawiły się wiadomości, że on i Morrone rozstali się zaledwie miesiąc po tym, jak model skończył 25 lat.

Morrone, która zaczęła spotykać się z DiCaprio w 2017 roku, gdy miała zaledwie 20 lat, broniła w przeszłości 23-letniej różnicy wieku.

Hadid dzieli dwuletnią córkę z byłym partnerem Zaynem Malikiem. Mike Coppoli

„W Hollywood jest tak wiele związków — iw historii świata — gdzie ludzie mają duże różnice wiekowe. Po prostu uważam, że każdy powinien móc umawiać się z kim chce się spotykać” – powiedziała Los Angeles Times w 2019 roku.

Inne znane kobiety, z którymi DiCaprio umawiał się przez lata, to Kate Moss, Helena Christensen, Naomi Campbell, Bar Refaeli, Nina Agdal i Gisele Bündchen, z którą umawiał się przez sześć lat do 2005 roku.

Tymczasem Hadid spotykał się z Zaynem Malikiem przez prawie siedem lat, ale zerwali w październiku 2021 r., Po tym, jak rzekomo uderzył jej mamę, Yolandę Hadid. Dzielą dwuletnią córkę Khai.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button