Rozrywka

„Lies Beneath the Surface” na LMN: Jak Lelia Symington przeszła od cateringu do spełnienia swojego marzenia w Los Angeles

Lelia Symington opisuje siebie na swojej stronie internetowej jako „twoja wojownicza księżniczka z sąsiedztwa”. Ujawnia również, że jest „aktorką, piosenkarką i lektorem na dwóch wybrzeżach”. Wkrótce zobaczycie ją w thrillerze Lifetime „Kłamstwa pod powierzchnią”, który zostanie wydany 5 sierpnia wraz z gwiazdą „Wykluczenia” Michaelem Perlem.

REKLAMA

„Kłamstwa pod powierzchnią”, thriller Lifetime, będzie miał premierę w sieci w piątek, 5 sierpnia 2022 roku. Fabuła opowiada o matce, która niepokoi się o bezpieczeństwo swojej rodziny w odosobnionym miejscu. Lelia Symington zagra główną bohaterkę Hannę. Streszczenie filmu mówi: „Hanna płynie samotnie kajakiem po odległym jeziorze, kiedy zauważa podejrzaną aktywność w pobliskiej chatce, wierząc, że przebywająca tam kobieta i jej córka mogą być w niebezpieczeństwie. Gdy władze nie znajdują nic niezwykłego i odpychają Hannę, sama zagląda do rodziny i rozpoczyna śmiertelną grę o przetrwanie w kotka i myszkę. Intrygujące będzie obserwowanie, jak Symington zagra w tym thrillerze.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Walls are Watch”: zgrabny thriller Lifetime Lany McKissack widzi miłość i obsesję na opak

„She Went Missing”: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o thrillerze kryminalnym Lifetime

REKLAMA

Jaki był pierwszy film Lelii Symington?

Debiut sceniczny Lelii Symington miał miejsce w roli generała dywizji w „Piratach z Penzance” Gilberta i Sullivana w wieku pięciu lat i od tego czasu pracuje do dziś. Przeprowadziła się do Los Angeles po ukończeniu NYU z tytułem dramatu i historii i rozpoczęła karierę zawodową. Jej ostatnie role to między innymi „Bitwa płci” Fox Searchlight oraz biograficzny film Lynyrd Skynyrd „Street Survivor”. Niedawno zagrała jako Hanna w thrillerze Lifetime „Kłamstwa pod powierzchnią”. Znalazła swoją miłość do pracy głosowej u swojego ojca, a ich dwoje można „widać wędrujących po Van Nuys z innym akcentem w każdym bloku, ku rozczarowaniu gapiów” – mówi jej biografia online. W wolnym czasie lubi śpiewać jazz i wspinaczkę górską. Dobrze mówi po francusku, odwiedziła 26 krajów, a raz przejechała rowerem 750 kilometrów po Nowej Szkocji! Lelia dorastała śpiewając i ćwicząc akcenty, więc ma wbudowaną bibliotekę akcentów gotową do pracy. Pracowała w zespole repertuarowym Off-Broadway Shakespeare w college’u i ogólnie lubiła sztuki historyczne.

REKLAMA

Od czasu przeprowadzki do Los Angeles, Lelia wystąpiła w wielu filmach fabularnych i nagradzanych filmach krótkometrażowych, a także dostarczała narrację do serialu animowanego, teatru i telewizji. Lelia wiedziała, że ​​chce być częścią znaczących projektów jako gawędziarka, performerka i osoba, która przeżyła atak. Lelia poprzednio pracowała jako „Laner” w wyspecjalizowanej agencji rekrutacyjnej Mustard Lane w Nowym Jorku. Jej pierwsza impreza była z Fremont Blue Events, która była kuratorką niesamowitego brunchu dla CALIA by Carrie Underwood.

REKLAMA

Kim jest małżonek Lelii Symington?

Po tym, jak z powodu pandemii trzy śluby zostały przełożone, Lelia Symington i jej chłopak od sześciu lat, aktor Chase Mullins, powiedzieli „TAK” podczas bliskiej ceremonii w kwietniu 2021 roku. przyjaciele i rodzina w obozie w Kalifornii w czerwcu 2022 r. Ponownie przeszli do ołtarza dla swoich bliskich, którzy nie mogli wziąć udziału w pierwszym ślubie z powodu trwającej pandemii. Duet wcześniej współpracował przy dwóch filmach: „Wstyd”, który został wydany w 2018 roku i „Brut Force”, który ukazał się na początku tego roku.

REKLAMA

Jaka jest wartość netto Lelii Symington?

Wartość netto Lelii Symington w 2022 roku jest wciąż nieznana. Jej wartość netto obejmowałaby jednak dochody z występu w pięciu znaczących filmach fabularnych i kilku filmach krótkometrażowych.

REKLAMA

W Lifetime w piątek, 5 sierpnia 2022 r., o godzinie 20:00 czasu wschodniego, nie przegap Lelii w „Kłamstwach pod powierzchnią”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button