Rozrywka

Lil Keed, raper z wytwórni Young Thug, nie żyje w wieku 24 lat

Więcej informacji: zgony celebrytów Kevin Bacon oddaje hołd partnerowi „Wstrząsów”, Fredowi Wardowi Edowi Sheeranowi, który bezinteresownie zapłacił za rachunek medyczny za Toma Parkera z The Wanted. Trevor Noah „płakał cały tydzień” po śmierci swojej ukochanej babci Kelly Rizzo: Bob Saget wciąż jest mój mąż

Lil Keed, raper podpisał kontrakt z wytwórnią Young Thug’s Young Stoner Life, zmarł w piątek w Los Angeles. Miał 24 lata.

Przedstawiciel potwierdził śmierć muzyka dla New York Times w sobotę, na kilka godzin przed występem Keeda (prawdziwe nazwisko: Raqhid Jevon Render) na festiwalu muzycznym w Charlotte w Karolinie Północnej

Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.

Brat Keeda, kolega raper Lil Gotit, również potwierdził tragiczne wieści na Instagramie.

„Nie mogę uwierzyć, że widziałem, jak dzisiaj umierasz, bracie” – napisał. „Wypłakałam wszystkie moje krzyki, wiem, czego ode mnie chcesz, a to jest trudne dla Mama Daddy Our Brothers Naychur and Whiteboy”.

Wkrótce po tym, jak pojawiły się wiadomości, fani rapera z Atlanty zabrali się do mediów społecznościowych, aby zareagować i podzielić się kondolencjami.

„WTF się dzieje??? Ja i mały brat właśnie nagraliśmy !!” napisał DJ Paul z Three 6 Mafia. „Zrobiliśmy jedną dla jego nowego albumu, ale zanim opuścił studio, rzucił krótką zwrotkę i powiedział: „To dla Paula… te dla ciebie”. Potem wyszedł.

Trippie Redd podzielił się serią filmów z Keedem, pisząc: „Bracie, nie mogę w to uwierzyć 🥺😢😢😢 Zawsze zachęcałem cię do poważnego potraktowania tego rapu, który zabrałem ze sobą w trasę, ponieważ wierzyłem w ciebie . Nie mogę zrozumieć tego, co naprawdę rani moją duszę, spokojnie, bracie 5Life.”

Wiele celebrytów zabrało się do mediów społecznościowych, aby oddać hołd zmarłemu raperowi, w tym Drake i Lil Yachty. Getty Images dla VaynerSports

Tymczasem ciężarna dziewczyna Keeda, Quana Bandz, podzieliła się wzruszającym postem na Instagramie.

„Kocham cię tak bardzo kochanie, co mam zrobić bez ciebie, nie mogę dobrze oddychać, spać, nic, nawet nie chcę z nikim rozmawiać Keed, nie mogę tego znieść” – wyjaśniła. „Co mam powiedzieć Naychurowi? Co mam powiedzieć naszemu nowemu dziecku? Keed, powiedziałem ci niedawno, że jeśli zostawiłeś mnie z tymi dwójką dzieci, straciłem rozum, mój Umysł jest zagubiony, kochanie.

Kontynuowała: „Bardzo przepraszam, że nie poleciałam do LA, wiem, że mogłam cię uratować kochanie, naprawdę pokazałaś mi wszystko, czego potrzebowałaś, to MOJA MIŁOŚĆ, którą mi dałeś, że ja ci ją dałem. PRZEPRASZAM, proszę, powiedz mi, że to sen, wróć do domu. CHRONIŁEŚ NAS. Czemu tatusiu.

Raper „Nameless” podpisał kontrakt z wytwórnią płytową YSL należącą do Young Thug. Getty Images

Keed mówił o znaczeniu rodziny w wywiadzie udzielonym Complexowi w sierpniu 2020 roku. Zapytany o to, co chciał, aby fani w tamtym czasie wiedzieli o nim, raper „Nameless” powiedział, że tworzy muzykę dla swojej 3-letniej córki Naychur.

„Córka jest na mojej stronie każdego dnia, przez cały dzień. Cały czas spędzam z córką” – powiedział wtedy. „Potem oczywiście moja mama i moja rodzina. Trzymam się z rodziną. Nie chodzę ze wszystkimi.

Śmierć Keeda następuje zaledwie kilka dni po tym, jak mentor Young Thug i kolega raper Gunna zostali aresztowani pod zarzutami związanymi z gangiem w Atlancie.

„Kocham cię tak bardzo kochanie, co mam do zrobienia bez ciebie”, napisała w sobotę dziewczyna Keed, Quana Bandz na Instagramie.WireImage

Obaj zostali wymienieni w szerokim oskarżeniu gangu wraz z wieloma innymi raperami z wytwórni. Według NYT akt oskarżenia twierdził, że YSL był „kryminalnym gangiem ulicznym odpowiedzialnym za morderstwa, rabunki, handel narkotykami i inne”.

„YSL to rodzina, YSL to wytwórnia”, Keed, który nie został aresztowany ani wymieniony w akcie oskarżenia, podobno napisał w mediach społecznościowych wśród wiadomości. „YSL to sposób na życie, YSL to styl życia, YSL to nie gang”.

Adwokat Young Thug, Brian Steel, powiedział wówczas w oświadczeniu dla Page Six: „Pan. Williams nie popełnił żadnego naruszenia prawa. Będziemy walczyć z tą sprawą etycznie, legalnie i gorliwie. Pan Williams zostanie oczyszczony.

Przedstawiciele Gunny nie odpowiedzieli od razu na prośby Page Six o komentarz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button