Rozrywka

Lil Keed z YSL zatrzasnął aresztowanie Young Thug & Gunna po tym, jak przed śmiercią tekst rapera „wykorzystano jako dowód zbrodni gangów”

LIL Keed zaatakował aresztowania Young Thug i Gunna po tym, jak rzekomo pisał w obronie wytwórni YSL przed swoją przedwczesną śmiercią.

Wschodzący i nadchodzący raper z Atlanty, który zmarł w tym tygodniu w wieku 24 lat, żarliwie apelował do prokuratorów, ponieważ ujawniono, że teksty rapu będą „wykorzystywane jako dowód zbrodni gangów”.

4

Zatrzasnął aresztowania Young Thug i Gunna (na zdjęciu) przed śmiercią

4

Keed podpisał kontrakt z YSL (Young Stoner Life), a jako młodzieniec z 300 Entertainment – później współpracował z takimi gwiazdami jak Travis Scott i Chris Brown.

A po oskarżeniu RICO złożonym w hrabstwie Fulton przeciwko kilku raperom wytwórni, w tym założycielowi Young Thug, zarzucającym powiązania z gangiem przestępczym Young Slime Life, zdecydował się bronić instytucji w Internecie.

Powiedział, że etykieta YSL to „nie gang, nie organizacja przestępcza, nie motłoch”, ale raczej „rodzina, etykieta, sposób na życie”.

Keed odnosił się do zarzutów oskarżenia Young Thug, raper Gunna i 26, którym postawiono zarzuty, w szczególności spisek w celu naruszenia ustawy RICO i udział w przestępczej działalności gangów ulicznych.

Travis Scott wystąpi w telewizji po raz pierwszy od Astroworld
W gangu Gorilla Stone Nation jako raper Casanova przyznaje się do winy za narkotyki

USA Today poinformowało, że oskarżenia o spisek wniesione przeciwko oskarżonym pochodzą z 2013 roku, a zarzuty gangu z 2018 roku.

Prokuratorzy twierdzą, że członkowie gangu popełnili ponad 100 przestępstw w imię swoich interesów.

Twierdzenia te obejmują pojawianie się w filmach z podburzającymi tekstami piosenek, publikowanie zdjęć z symbolami gangów w mediach społecznościowych, posiadanie narkotyków z zamiarem ich dystrybucji, napaść kwalifikowaną i morderstwo.

Według Vulture’a wiele tekstów napisanych w akcie oskarżenia miało tendencję do bezpośredniego odniesienia się do przemocy – w tym w takich hitach jak „Original Slime Shit” i „Bad Boy” Juice WRLD.

A w tym tygodniu producent muzyczny Metro Boomin również okazał wsparcie dla dwóch raperów i wszystkich artystów zaangażowanych w oskarżenie – określając użycie tekstów jako dowód jako „lame af”.

Napisał na Twitterze: „Używanie tekstów piosenek do oskarżania czarnuchów jest kiepskim i żartem. To te same teksty, które zarobiły miliardy dla tych korporacji w ciągu ostatniej dekady” – napisał.

„Czekam teraz, aby zobaczyć, kto zrobi krok naprzód i użyje tych samych zasobów teraz, gdy moneta się obróciła… Albo po prostu odwrócicie się w drugą stronę i odejdziecie czarnuchów, tak jak Interscope zrobił Pac w 95? ?”

Mówił też, że YSL nie jest gangiem, ale raczej firmą, która zapewnia „niezliczone miejsca pracy i możliwości” czarnej społeczności.

W ten weekend Young Thug i Gunna odmówiono im więzi, ponieważ pozostali w areszcie policyjnym z powodu zarzutów.

W piątek prawnicy Young Thug złożyli pilny wniosek o przesłuchanie w sprawie obligacji lub „bardziej humanitarne/nie wymagające tortur” w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Fulton, donosi WSB-TV.

Adwokat Brian Steel powiedział, że jego klient jest przetrzymywany w całkowitej izolacji w pozbawionym okien, cementowym przedziale z łóżkiem i toaletą.

Steel poinformował również, że odizolowana komórka ma górne światło, które pozostaje włączone 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, uniemożliwiając młodemu bandycie spanie.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

Podobno nie pozwolono mu również na kontakt z ludźmi.

Szeryf hrabstwa Cobb wyjaśnił, że Young Thug był przetrzymywany w odosobnieniu „dla własnego bezpieczeństwa”, a górne światła pozostają włączone, aby funkcjonariusze mogli regularnie sprawdzać, czy wszystko z nim w porządku.

Lil Keed opisał etykietę YSL jako „rodzinę” w poście na Instagramie

4

Śmierć Lil Keeda została potwierdzona w tym tygodniu przez jego brata

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button