Rozrywka

Lil Nas X wysyła pizzę do „homofobicznych” protestujących przed swoim koncertem

Więcej informacji: lil nas x Anna Wintour podskakuje swoim charakterystycznym bobem przed Lil Nas X na imprezie Vogue Lil Nas X prowadzi kanał Iman ze strojem z czerwonego dywanu VMAs 2022 Najgorętsze spojrzenia z 2022 BET Awards Red Carpet Jack Harlow protestuje przeciwko Lil Nas X z T- koszula na BET Awards 2022

Kup pizzę tego.

Lil Nas X postanowił ruszyć w niedzielny wieczór, kiedy grupa protestujących z „misji ulicznej” pojawiła się przed jego koncertem w Bostonie, Mass.

„Więc ludzie [sic] protestowali przeciwko mojemu koncertowi zeszłej nocy”, 23-letni kontrowersyjny raper napisał na wideo TikTok, dodając: „Więc przynieśliśmy im pizzę”.

Na filmie jeden z członków ekipy rapera „Montero” przyniósł skandującemu tłumowi pudełka z pizzą — na co oni odmówili.

Niektórzy z protestujących nosili znaki, które głosiły: „Jezus jest Bogiem, nawet demony o tym wiedzą” oraz „Pokutujcie i wierzcie Ewangelii”.

Lil Nas X wysłał pizzę do protestujących w niedzielę wieczorem. Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

Jednak w połowie filmu – który przekroczył już 1,6 miliona wyświetleń w ciągu 2 godzin – raper „Industry Baby” dokonał szokującego odkrycia.

„Ale niestety jeden z homofobów był naprawdę gorący” – napisał, podczas gdy kamera zbliżyła się do jednego z protestujących, gdy zaczęła grać piosenka „Mystery of Love” Sufjana Stevensa.

Raper uchwycił interakcję na TikTok. Raper uchwycił interakcję na TikTok. Raper uchwycił interakcję na TikTok. Ad Do góry Następne Zamknij Sylvester Stallone publikuje zdjęcie z rozwiedzioną żoną Jennifer Flavin wśród rozwodu Flavin, 54 lata, „oślepiony” Stallone, 76 lat, kiedy złożył wniosek o rozwód… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 19 września, 2022

Lil Nas X, którego prawdziwe nazwisko brzmi Montero Lamar Hill, opublikował ten sam klip na Twitterze i żartował, że podczas gdy protestujący odmówili jedzenia, „przypadkowo zakochał się w jednym z homofobicznych protestujących”.

Z drugiej strony fani szybko pochwalili uprzejmy gest – i jego umiejętność znalezienia humoru w tej sytuacji.

„WIESZ, że oni też chcieli zaakceptować tę pizzę 😭‼️” – skomentował ktoś.

„To po prostu oznacza, że ​​ci się udało”, wtrącił inny, dodając „robili to również w 2011 roku z Gagą”.

Piosenkarz „Industry Baby” mówi, że „przypadkowo” zakochał się w jednym z protestujących.

Inni żartowali, że raper powinien znaleźć mężczyznę w filmie: „Uwielbiamy cudowną, emocjonalną historię o wrogach kochanków. Idź po niego Nas, wierzę w ciebie 🥰.”

W zeszłym roku Lil Nas X spotkał się z dużą reakcją grup religijnych, gdy wydał sprośny teledysk do swojej piosenki „MONTERO (Call Me By Your Name)”.

Lil Nas X wywołał kontrowersje w zeszłym roku swoim teledyskiem „Montero”.

W filmie piosenkarz zakwestionował chrześcijańskie nauki o seksie i homoseksualizmie, kiedy zszedł do piekła przez kij striptizerski, został niewolnikiem seksualnym i dał Szatanowi taniec na kolanach.

Demoniczne obrazy nie pasowały do ​​​​wielu konserwatywnych grup, które twierdziły, że raper promował „agendy gejowskie i demoniczne wizualizacje”.

W sprośnym filmie raper wpadł do piekła na tyczce do butów.

Zaledwie dzień później Nas dodał więcej oliwy do ognia, wypuszczając limitowaną edycję „Satan Shoes”, z których każdy zawierał „jedną kroplę ludzkiej krwi”.

Szereg szokujących decyzji wywołał wśród wielu „szatańską panikę”, o której najwyraźniej nie zapomnieli.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button