Rozrywka

Lindsie Chrisley przyznaje, że „nierozważne” było stwierdzenie, że nigdy nie pogodzi się z rodzicami: „Trzymam się z nimi”

Shutterstock (2)

Wracasz na właściwe tory? Lindsie Chrisley dawała do zrozumienia, że ​​jest na drodze do pojednania z ojcem, Todd Chrisleyi jej macocha, Julie Chrisleypośród prawnych nieszczęść rodziny.

Przeczytaj artykuł

32-letnia gwiazda reality show wyznała w czwartek, 23 czerwca, odcinek podcastu „Coffee Convos”, że wcześniej „wsadziła mi stopę w usta, nagrywając i mówiąc, że nigdy nie ma możliwości jakiegokolwiek pojednania” z jej bliskimi.

„Pójdę dzisiaj na nagranie i powiem, że kocham moich rodziców, kocham moje rodzeństwo, kocham moją babcię” – powiedziała Lindsie. „A jaka jest przyszłość naszych relacji w tym momencie, obecnie nie zamierzam rozmawiać o niczym więcej, poza tym, że je kocham i stoję z nimi”.

Belle z Południa, która w czerwcu zeznawała w imieniu swojego 53-letniego ojca w sprawie o uchylanie się od płacenia podatków, dodała: „Będę nadal towarzyszyła im w dobrych, złych i brzydkich”.

Przeczytaj artykuł

Lindsie po raz pierwszy zderzyła się ze swoim tatą po tym, jak uciekła w 2012 roku z Czy Campbell. Duet ojciec-córka potrafił się pogodzić, kiedy Chrisley wie najlepiej zaczęli kręcić w 2014 roku, ale do 2019 roku znów byli w separacji.

Relacje osobowości telewizyjnych rozpadły się po tym, jak 49-letni Todd i Julie zostali oskarżeni w sierpniu 2019 r. o oszustwa podatkowe i oszustwa. W tym samym miesiącu patriarcha oskarżył Lindsie o udział w skandalu prawnym i twierdził, że zdradziła swojego ówczesnego męża.

Lindsie zaprzeczyła wówczas zarzutom i przysięgła miesiąc później, że nie ma planów na naprawienie ich rozłamu. Twierdziła również, że jej tata szantażował ją rzekomą seks-taśmą z nią i Robby Hayes. Hayes ze swojej strony zaprzeczył, że kiedykolwiek nagrał taką taśmę.

„Nigdy nie będzie pojednania” – powiedziała Rozrywka dziś wieczorem we wrześniu 2021 r. „Myślę, że w tym momencie każdy może prosić o to, aby każdy kontynuował swoje życie tak, jak uważa za stosowne i po prostu zostawił drugą stronę w spokoju”.

Na początku czerwca Lindsie zaskoczyła fanów, gdy pozytywnie wypowiadała się o swoim ojcu podczas jego procesu o oszustwo. Jej zeznania nie uchroniły jednak Todda i Julie przed uznaniem przez przysięgłych winnymi wszystkich zarzutów. Para nie została jeszcze skazana, ale grozi jej do 30 lat więzienia.

„Pójdę dzisiaj na nagranie i powiem, że nigdy nie powinnam mówić nigdy w żadnej sytuacji, ponieważ nie wiesz, co się wydarzy w przyszłości, aby wygłaszać takie oświadczenia”, Lindsie powiedziała swoim słuchaczom w czwartek o swoich wcześniejszych wypowiedziach przeciwko niej. rodzice. „Więc to było dla mnie lekkomyślne”.

Przeczytaj artykuł

Biorąc to pod uwagę, matka jednego, który dzieli 9-letniego syna Jacksona z byłym mężem Campbellem, zauważyła, że ​​nie potwierdzi, czy pogodziła się ze swoją zrażoną rodziną. (Lindsie i Campbell rozstali się w lipcu 2021 r. po ponad dziesięciu latach spędzonych razem).

– Myślę, że to miecz obosieczny, zgadza się. Bo gdybym poszedł na Instagram, do tego podcastu, do mojego drugiego podcastu i mówił o tym rzekomym pojednaniu, mogłoby to wyjść, ponieważ jest za tym plan, a nie robienie rzeczywistej pracy za kulisami, aby złożyć elementy z powrotem tam, gdzie potrzebują być” – wyjaśniła w czwartek. „A może nawet nie składanie elementów z powrotem, ale tworzenie nowych elementów”.

Absolwent Georgia State University podsumował: „Dla mnie jest to o wiele lepsze podejście, ponieważ to jest moje prawdziwe życie i muszę żyć tym każdego dnia, a nie żyję tak, aby zadowolić moich zwolenników, moich słuchaczy, cokolwiek . Ale to, co jest dobre dla mnie i mojego życia osobistego, co jest dobre dla mojej rodziny, co jest dobre dla mojego syna i jako jednostki zbiorowej, aby móc iść naprzód”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button