Rozrywka

Lions biorąc pod uwagę elitarną publikację „Natychmiastowy współtwórca” w nowej wersji roboczej w 2020 r.

Getty Jerry Jacobs atakuje Justina Jeffersona z Wikingów.

Detroit Lions przez lata nie mieli szczęścia, jeśli chodzi o draft do NFL, a jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o znajdowanie graczy na pozycji umiejętności, którzy stają się supergwiazdami.

Fani mogą policzyć na jednej ręce liczbę graczy Lions, którzy pasują do tego opisu, od Barry’ego Sandersa po Calvina Johnsona. Ostatnio bardziej znacząca sól została wtarta w tę ranę, a zespołowi potencjalnie brakuje innej elitarnej broni, która mogłaby zostać ustawiona, aby je przez jakiś czas spalić.

Najnowsze wiadomości z Lions prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Lions tutaj!

Dołącz do Heavy on Lions!

Detroit bezpiecznie znalazło się w pierwszej piątce w drafcie NFL 2020 i złapało Cornerbacka Jeffa Okudaha, wybierając. Niektóre ostatnie przeróbki ujawniły, że może to nie być świetny pomysł dla zespołu, podczas gdy dostarczają inne rozwiązania. Pro Football Focus był tylko ostatnim, który zaoferował świeże spojrzenie na draft, który ma już kilka lat.

Pisarz Ben Linsey przygotował nowy projekt na tegoroczne spotkanie selekcyjne i doszedł do wniosku, że Detroit powinno iść w nowym kierunku. Jak napisał, podczas gdy Okudah nie był złym wyborem, Jefferson wygląda na „jednego z najlepszych” graczy NFL i gracza, który w swoim debiutanckim roku stałby się „bezpośrednim współpracownikiem” Lwów.

„Odpisywanie Okudah jako „popiersia” jest przedwczesne, biorąc pod uwagę obrażenia, z którymi miał do czynienia i trudne obowiązki, które otrzymał za bramę w obronie Matta Patricii, ale można śmiało powiedzieć, że Detroit skorzystałoby z szansy na przekręcenie, ” Linsey napisał, że odnosi się do decyzji.

Rzeczywiście, Okudah może nadal być dużym elementem dla Lwów 2022 i w przyszłości, ale trudno nie myśleć o tym, co mogło być z Jeffersonem, biorąc pod uwagę jego umiejętności łamania gry, szybkość i ogólny talent na boisku.

Z tego powodu Linsey ma Lwy zabierające Jeffersona i ignorujące obronę. Jest to ruch, z którym niewielu fanów może mieć problem, mimo że kariera Okudaha pozostaje intrygującą możliwością w tym momencie.

Minnesota również pokonała Lwy z Randym Mossem w 1998 roku

To nie pierwszy raz, gdy rywal dywizji, a nawet Wikingowie, pokonali Lwy do gracza, który ostatecznie stał się supergwiazdą na swojej pozycji na boisku. W 1998 r. Randy Moss wpadł w słynną scenę do Lions i wybrał 20. Detroit miał jednak inne pozycje w rosterze w postaci Hermana Moore’a i Johnny’ego Mortona, i zignorował najlepszą dostępną teorię gracza przy wyborze narożnika Terry’ego Faira. Moss pojechałby później do Minnesoty i nawiedzał Lwy przez ponad dekadę z wielkim połowem za wielkim połowem. Później trafił do Pro Football Hall of Fame.

PlayRandy Moss Vikings HighlightsRandy Moss Vikings Highlights HD. Zabierze Cię z powrotem do roku 1998 i dalej. youtube.com/watch?v=RI30lncNCKw dla wersji stabilnej Nie mój film, nie chcę naruszać zasad dotyczących praw autorskich, więc należy do pierwotnego właściciela, kimkolwiek to może być… prawdopodobnie nfl Również nie moja muzyka. Brak zamiaru naruszenia praw autorskich2012-07-19T00:05:58Z

Dla fanów nie sposób było nie marzyć o tym, jak mógł wyglądać łapanie przepustek w Detroit. Jak na ironię, Lions w drugiej rundzie tego samego draftu skreśliłoby obszerną Germane Crowell, co nasuwa pytanie, po co w ogóle przepuszczać Mossa? Czy Barry Sanders zostałby jeszcze kilka lat, grając w ofensywie z Mossem? Trudno powiedzieć, ale reprezentuje kolejne fascynujące „co jeśli” w historii sportu Detroit.

Statystyki i najważniejsze informacje Jeffersona

Nie da się zobaczyć tego przerysu i nie zastanawiać się, czym mogłyby być Lwy, gdyby mieli Jeffersona w owczarni. Odkąd wszedł do ligi, młody łapacz podań wyglądał jak kolejna elitarna, szeroka piłka w NFL i prawdziwy hit Wikingów. Od czasu wejścia do NFL, Jefferson wykonał 3016 jardów i 17 przyłożeń w powietrzu. Jego kołowrotek z atrakcjami jest bardzo elektryczny i przyjemny do oglądania:

PlayJustin Jefferson FULL Rookie Highlights (2020)Każda atrakcja z sezonu NFL Justina Jeffersona 2020-2021! Subskrybuj, aby uzyskać więcej informacji!2021-01-03T22:58:31Z

W tej przeróbce Lwy skaczą, by złapać gracza takiego jak Jefferson. Biorąc pod uwagę zmagania ich ofensywy w ciągu ostatnich kilku lat i problemy, jakie mieli z Okudah, nie był to wcale najgorszy wynik.

CZYTAJ DALEJ: Lions Trade for „Dominant” byłego obrońcy z Alabamy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button