Rozrywka

Lions Lineman jednym z 10 najlepszych graczy UDFA z klasy 2022

Getty Obinna Eze biega podczas kombajnu NFL w 2022 roku.

Detroit Lions od jakiegoś czasu pracują w klasie wolnych agentów, a w 2022 mogą znaleźć sposób na wylądowanie kolejnego stadniny.

Ponieważ nowicjusze wkraczają do swoich pierwszych mini-obozów w całej lidze, ludzie zaczynają przyglądać się, kto może być następną grupą niezdobytych wyróżniających się elementów, i co ciekawe, Lwy mają gracza na tej liście.

Najnowsze wiadomości z Lions prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Lions tutaj!

Dołącz do Heavy on Lions!

Pisarz Eric Edholm z Yahoo przyjrzał się ostatnio swoim 10 najpopularniejszych wolnych agentów z tego roku, a Obinna Eze, dyrygent z Detroit, złamał tę listę. Chociaż Eze mógł trochę chylić się ku radarowi w Motor City, jasne jest, że Edholm jest wielkim zwolennikiem niektórych swoich cech, które wprowadzi do ligi, w tym rozmiaru.

„On jest prawdziwym mężczyzną o długości 6 stóp i 6 1/2 cala, z 36-calowymi ramionami i rozpiętością skrzydeł ponad 86 cali. Nawet bez pewnej szybkości bocznej, Eze był w naszych oczach perspektywą kalibru draftu” – napisał w artykule Edholm.

Z tego powodu Edholm wierzy, że Eze może mieć tendencję do bycia swingowym lub rozwojowym strażnikiem w NFL z Lions, a zespół prawdopodobnie „da mu długie spojrzenie tego lata w Allen Park”, biorąc pod uwagę moc i długość.

Nagle linia ofensywna Detroit wygląda na poważną siłę zespołu, a jeśli Eze będzie w stanie się rozwinąć, może to być kolejny powód, który utwierdza to w tym przypadku. Już teraz niektórzy przewidują, że złamie listę Detroit. Przynajmniej Eze zyskuje wiele uwagi jako gracz, którego należy obserwować przez następne kilka miesięcy.

Eze’s College Stats & Highlights

The Lions wręczyli Eze poważną premię za podpisanie kontraktu w wysokości 170 000 dolarów, więc Brad Holmes, Dan Campbell i Hank Fraley chcieli dostać w swoje ręce gracza, który mógłby liczyć na kradzież, biorąc pod uwagę jego rozmiar i mógł grać w środku i poza ligą. Eze ma rozmiar 6-6 i dużą wytrzymałość, rozpoczynając gry zarówno z Memphis, jak i TCU po przeniesieniu. To duży powód, dla którego Lwy szybko go polubią w 2022 roku.

PlayObinna Eze Najważniejsze elementy po lewej NFL Po lewej stronie Obinna Eze Highlights2022-02-24T17:16:53Z

Eze to gracz, który ma solidną ramę i wykorzystuje swój rozmiar na swoją korzyść, aby uzyskać dobrą dźwignię. Może potrzebować więcej siły, aby dostać się do ligi. To delikatna niespodzianka, że ​​nie został powołany, ale Lwy oferują mu świetny strzał, biorąc pod uwagę wszystkich różnych liniowych, których używali i rozwijali w ostatnich latach. Z tego powodu trzymaj go na swoim radarze, gdy próbuje stworzyć drużynę. Istnieje szansa, że ​​Eze przyciągnie uwagę, jeśli nie dotrze do zespołu, jak sugerują inni.

Eze będzie musiał zarobić na liście lwów

Chociaż Eze ma talent i potencjał, czeka go również podjazd pod górę, aby zdobyć 2022 Lions. Jak przyznał Edholm, istnieją realia składu, które mogą sprawić, że Eze będzie twardy, ale on również przyjeżdża do Detroit jako perspektywa, która ma dla niego wiele zalet pod względem umiejętności.

Z przodu nie grają już Lwy ze słabej pozycji, ale z silnej pozycji z solidnym początkowym składem na linii ofensywnej. Nawet poza przystawkami nazwiska takie jak Tommy Kraemer, Matt Nelson, Evan Brown, Logan Stenberg i Ryan McCollum wywarły wrażenie na podniesieniu ogólnej głębokości urządzenia. Dzięki temu Lwy wyglądają silniej w kluczowym miejscu zespołu. To, co również robi, to podniesienie poziomu trudności gracza takiego jak Eze, aby złamać listę, biorąc pod uwagę całą młodą konkurencję, z którą będzie musiał walczyć, aby to zrobić.

Eze może nadal być kandydatem do drużyny treningowej, jeśli nie znajdzie się w drużynie, a z czasem może nie być szokiem, gdy widzi, jak robi wystarczająco dużo, by złamać skład. Biorąc pod uwagę jego rodowód, wydaje się, że tak jest.

CZYTAJ DALEJ: Lions Defender wzmacnia się o nową rolę w obronie

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button