Rozrywka

Lisa Rinna „Hit a Nerve” po instagramowej tycie przeciwko Suttonowi Stracke’owi

Getty Sutton Stracke i Lisa Rinna

Wołowina między Sutton Stracke i Lisą Rinna właśnie wpadła w przeciążenie w tym tygodniu po komentarzach Stracke na temat randkowego życia Eriki Jayne w premierze 12 sezonu „The Real Housewives of Beverly Hills”.

The Reality Rundown opublikował zrzut ekranu na Instagramie podsumowujący komentarze Stracke podczas odcinka, że ​​„nie potrzebuje mężczyzny, który ma pieniądze, ponieważ ma własnego,„ w przeciwieństwie do Eriki ”.” Post wywołał burzę komentarzy, głównie z Lisa Rinna, która przyszła w obronie swojej przyjaciółki i współ-gwiazdy. Rinna stwierdziła w swoim pierwszym komentarzu:

O tak, zgadza się, Sutton zapracowała sobie na dupę, żeby mieć pieniądze, które ma. Wydaje mi się, że potrzeba Golddiggera, żeby go poznać. Ona jest bogata miód jest RICHHHHH!!!!!! Bo jej byłego męża. i hej – więcej mocy dla niej – jednak masz pieniądze, po prostu je posiadaj, kochanie.

Stracke odpowiedział na komentarz Rinny i napisał: „Teraz Lisa. Wiesz, że znam mojego byłego, odkąd byliśmy dziećmi. Nie rób tego. Rinna zwróciła się do Stracke i zapytała swojego partnera: „Więc jeśli przestał płacić ci co miesiąc – co wtedy? Byłbyś w tym samym miejscu co Erika. Nie zaczynaj czegoś, czego nie możesz wygrać. Oryginalny post dostępny jest poniżej:

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Rinna nadal strzelała do Stracke przez cały dzień

Wymiana wywołała lawinę wezwania Rinny przez cały dzień. Po pierwszym poście Reality Rundown konto ponownie opublikowało historię wraz ze zrzutami ekranu z pierwszej wymiany, z skłonieniem Rinny do skomentowania tego postu „Uderzyłem w nerw” wraz z kilkoma płaczliwymi i śmiejącymi się emotikonami.

W innym komentarzu gwiazda RHOBH stwierdziła: „Trudno jest nie czuć się dziwnie, kiedy mąż zarabia wszystkie pieniądze. Rozumiem. Dlatego zawsze się spieszyłem i zarabiałem własne pieniądze”. Następnie konto ponownie opublikowało najnowsze komentarze wraz z początkową odpowiedzią Stracke’a, co doprowadziło do tego, że Rinna ponownie skomentowała: „Oo, jesteś taka zła. Trafiłem w nerwy.

W jeszcze innym komentarzu Rinna zauważyła: „Pomyślałam też, że Sutton była po prostu zbyt zajęta swoim życiem, żeby zobaczyć, jak dzieją się takie brukowe rzeczy? Z pewnością teraz to widziała, prawda? Jayne miała również coś do powiedzenia na temat Rinny, która wystąpiła w jej obronie w mediach społecznościowych, dzieląc się zrzutem ekranu z wymiany na swoich Instagram Stories i komentując: „Jedno, co wiem na pewno… Lisa jest uczciwą kobietą i zamierza powiedzieć to tak To jest.”

Jayne odpowiedziała na komentarze Stracke w wywiadzie i odmówiła szukania mężczyzny z pieniędzmi

W premierze „Prawdziwych gospodyń z Beverly Hills” widzowie zobaczyli, jak Stracke opowiada o swoim randkowym życiu i mówi, że „w przeciwieństwie do Eriki nie potrzebuję pieniędzy”. Dodała: „Może Erika tęskni za swoim wielkim domem, całą biżuterią i stylem życia, więc musi poszukać kogoś, kto może jej to zapewnić”.

Jednak Jayne nie zgodziła się i odpowiedziała na komentarze Stracke’a w wywiadzie Page Six. „Cóż, to nieprawda, bo jeśli tego chciałam, to już bym to miała” – powiedziała w gazecie. „Gdybym chciał człowieka z pieniędzmi, już bym go miał. Więc nie… Cenię inteligencję, poczucie humoru i kogoś, kto jest naprawdę dobry we wszystkim, co robi w życiu. Właśnie takiego człowieka szukam.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie domowe

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button