Rozrywka

Lisa Vanderpump twierdzi, że Dorit Kemsley skłamała, że ​​nie dotarła do domu w trakcie włamania: „Oczywiście”, że to zrobiłem

Lisa Vanderpump i Dorit Kemsley. Shutterstock (2)

Dwie strony historii? Po Dorit Kemsley twierdziła, że ​​nigdy nie słyszała od byłego Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills gwiazda Lisa Vanderpump po włamaniu do jej domu, rodowita Anglika broniła swojego charakteru.

Przeczytaj artykuł

„Ustanawianie rekordu… Oczywiście skontaktowałem się z PK”, Vanderpump, 61 lat, tweetował w sobotę 14 maja, nawiązując do prądu RHOBHmąż gwiazdy , Paweł „PK” Kemsley. „I tak… po [the] wypadek ani słowa… od żadnego z nich… ale to dobrze, miałem filary wsparcia.”

ten Zasady Vanderpump osobowość — która była OG Housewife na RHOBH do czasu jej odejścia w 2019 r. — przyjechała uzbrojona w paragony, dzieląc się rzekomą wiadomością tekstową z 54-letnim biznesmenem.

Przeczytaj artykuł

„Tak mi przykro, że słyszę, co się wydarzyło” – rzekomo Vanderpump napisał do PK. „Cieszę się, że wszyscy jesteście bezpieczni”.

Ze swojej strony 45-letnia gwiazda telewizji reality znalazła się na pierwszych stronach gazet w środę, 11 maja, w dniu jej występu Oglądaj, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem kiedy twierdziła, że ​​nie usłyszała „słowa” od restauratora SUR w następstwie incydentu.

Nas tygodniowo potwierdził w październiku 2021 r., że trzech mężczyzn włamało się do domu Dorit’s Encino w Kalifornii, podczas gdy ona i jej dwoje dzieci – syn ​​Jagger, 8 lat i córka Phoenix, 6 – spali. PK był wtedy poza miastem w Londynie.

„Byłem w łóżku i wszystkie światła były wyłączone. Dzieci i ja właśnie przylecieliśmy z Londynu i wszyscy byliśmy spóźnieni na czas” — wspomina mieszkaniec Connecticut. Andy Cohen w środę. „Kiedy usłyszałem [my door] Odblokuj, to dźwięk, który słyszę każdej nocy, Andy. Pomyślałem więc: „OK, to jest” [my kids coming into my room]. [The intruders] nie spodziewał się, że będę w domu. Musiałem im powiedzieć: „Weź to wszystko. nie obchodzi mnie żaden z [my material possessions]. Tylko nie krzywdź moich dzieci.

Zgodnie z oświadczeniem ówczesnego Departamentu Policji w Los Angeles, podejrzani zabrali zestaw torebek, biżuterii i zegarków Dorit z „znaczną stratą pieniężną”, zanim uciekli z miejsca zdarzenia czarną ciężarówką. Incydent został później powtórzony w 12 sezonie premiery serialu Bravo, który został wyemitowany w środę, ale jej małe dzieci pozostały nieświadome tego, co się wydarzyło.

Przeczytaj artykuł

„Gdyby był jakiś inny wynik, wiesz, gdzie moje dzieci się obudziły i zobaczyły [what happened] — Nie daj Boże — prawdopodobnie byłoby inaczej i nie wróciłbym do filmowania — powiedział wyłącznie projektant mody Nas w styczniu. „Nic nie wiedzieli. Więc zdecydowałem, wiesz, to jest to co muszę zrobić i to mi pomoże. Zamiast po prostu siedzieć w domu i tarzać się w tym. Chcę, żeby życie było jak najbardziej normalne. Wiesz, chciałem kontynuować moje zaangażowanie w serial.

Chociaż Dorit nie odniósł się do Zarezerwowane sobotnie roszczenia alumna, ta dwójka ma historię przed Vanderpumpem RHOBH Wyjście. ten Taniec z gwiazdami ałun został oskarżony o ujawnienie prasie w 2018 roku historii, że Dorit uratowała swojego szczeniaka przed Vanderpump Dogs.

„Wyszedłem [the show] ponieważ byłem bardzo, bardzo, bardzo nieszczęśliwy i nie podobało mi się, że zostałem nazwany kłamcą”, powiedział wyłącznie Vanderpump Nas w marcu 2021. „Oskarżać mnie o sprzedawanie historii, kiedy nigdy nie dostajesz historii z moich restauracji, wiesz, więc to była dla mnie taka zniewaga. Chodziło o moje serce, o Fundację Psów Vanderpump, która zrodziła się z pełnego współczucia i mojego projektu z pasją. Po prostu pomyślałem: „Skończyłem z tym”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button