Rozrywka

Little Mix walczy ze łzami i deklaruje, że jest „tak wdzięczny” w ostatnim wywiadzie telewizyjnym

Pojawienie się Little Mix w programie BBC The One Show jest ich ostatnim wywiadem telewizyjnym przed przerwą w pracy po 10 latach w przemyśle muzycznym.

Muzyczne trio pojawiło się w programie za pośrednictwem wirtualnego łącza, gdy dyskutowali o swojej karierze i przekazali fanom ostatnią wiadomość, zanim rozejdą się na chwilę.

Alex Jones z The One Show zapytał dziewczyny, czy chcą przekazać fanom wiadomość w ramach ich ostatniego występu, co skłoniło Jade Thirlwall do podziękowania im za ich ciągłe wsparcie.

Wraz z Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock, Jade powiedziała: „Dziękuję za wsparcie przez ostatnie 10 lat. Dziękujemy za zatrzymanie nas w pobliżu.

To ich ostatni wywiad jako trio przez jakiś czas (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Szczerze, jesteśmy niesamowicie wdzięczni za całe wsparcie, jakie otrzymaliśmy. Naprawdę czuliśmy to podczas tej trasy i poczujemy to w sobotę.

„Myślę, że ten ostatni koncert będzie naprawdę wyjątkowy. Robiąc to z fanami na całym świecie – wciąż szczypiemy się, że dotarliśmy do tego punktu”.

Słodka wiadomość Jade pojawia się wkrótce po tym, jak wyjaśniła, że ​​wszystkie trzy dziewczyny będą chciały spróbować muzyki solowej.

Zapytany przez Alexa, czy rozważyliby jakieś solowe spin-offy, Jade powiedziała: „Myślę, że wszyscy spróbujemy czegoś małego, prawda?

„Ale myślę, że to, co jest tak cudowne, to to, że posuwając się naprzód, mamy siebie nawzajem, aby się nawzajem wspierać, zawsze tak było przez całe nasze dorosłe życie.

Little Mix przeprowadziło swój ostatni wywiad telewizyjny przed przerwą (Zdjęcie: JMEnternational dla BRIT Awards/Getty Images)

„Byliśmy w tej grupie razem i wspieramy się nawzajem. To nie będzie przypadek, gdy zaczniemy robić swoje”.

The One Show napisało tweet przed ich występem, aby poinformować, że będzie gospodarzem ostatniego występu telewizyjnego Little Mix i zachęciło fanów do wysłania pytania przez wideo, które będzie odtwarzane bezpośrednio do trio.

Fani nie wahali się, dzieląc się słodkimi wiadomościami z Perrie, Leigh-Anne i Jade, machając na pożegnanie – na razie – trio.

Little Mix ogłosił swoją przerwę w zeszłym roku, ponieważ potwierdzili, że ich ostatnim koncertem będzie trasa Confetti w kwietniu/maju.

Little Mix ogłosił w zeszłym roku, że zrobi sobie przerwę (Zdjęcie: BBC)

Oświadczenie brzmiało: „Chcieliśmy was wszystkich poinformować, że po trasie Confetti w kwietniu/maju przyszłego roku zrobimy sobie przerwę od Little Mix.

„To było 10 niesamowitych lat, wspaniała, niekończąca się przygoda i czujemy, że nadszedł właściwy czas, aby zrobić sobie przerwę, abyśmy mogli się naładować i popracować nad innymi projektami”.

Obiecali fanom, że się nie rozstają, dodając: „Mamy w planach więcej muzyki, tras i występów w przyszłości. Zrobiliśmy z wami tak wiele niesamowitych wspomnień i nie możemy się doczekać, aby stworzyć tak wiele więcej ”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button