Rozrywka

Logan Paul pojawia się w otwartym autobusie przed Watford Asda i nikt tego nie rozumie

Logan Paul oszołomił widzów, przyjeżdżając dziś do sklepu Asda w Watford.

Setki fanów zgromadziły się w supermarkecie, aby zobaczyć YouTuberów KSI i Paula, a ruch uliczny w całym mieście narastał. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Paula machającego do fanów na szczycie czerwonego piętrowego autobusu. A użytkownicy nie mogli po prostu zrozumieć, dlaczego tam był.

Jeden wyraźnie stwierdził: „Nigdy nie sądziłem, że zobaczę Logana Paula poza Asdą”. Inny powiedział: „Logan Paul jest obecnie w mojej lokalnej Asdzie i to jest dla mnie tak cholernie dziwne”. Trzeci napisał: „Właśnie widziałem, jak Logan Paul dowodzi armią poza Asdą. Co za czas, by żyć”. Kolejny plakat wyrażał jej irytację z powodu kłopotów z zakłóceniami: „Czy mój sklep spożywczy i było mnóstwo irytujących nastolatków po prostu siedziało przed wejściem do Asdy przez cały czas, właśnie teraz dowiedziałem się, że to bc Logana Paula i KSI na autobusie na dachu, to jest to s*** ”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Dwie słynne twarze były tam, aby wypuścić swój nowy napój energetyczny Prime. Wiadomość o promocji sprawiła jednak, że Watford znalazł się w korku. The Watford Observer donosi, że duet przybył czerwonym autobusem z otwartym dachem około 16:30, czyli godzinę później niż planowano. Nagromadzenie i poczta pantoflowa sprawiły, że fani i tłum szaleli.

Obaj rozmawiali przez mikrofon, po czym rzucili darmowe puszki z napojem. Następnie wyszli po 10 minutach. YouTuber i piosenkarz KSI, który urodził się i dorastał w Watford, powiedział, że będzie z byłym rywalem Paulem – z którym miał mecze bokserskie w 2018 i 2019 roku – aby promować nowy napój.

Wypróbujesz ich nowy produkt? Przekaż nam swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.

Logan Paul zwrócił na siebie uwagę w Watford

Parking Asda był pełen zagorzałych fanów około 14:30, a duża liczba spowodowała chaos. Rzecznik policji w Hertfordshire powiedział: „Policję wezwano dziś około 15:30 (piątek 17 czerwca), aby poinformować, że duży tłum zgromadził się w okolicy Colne Way w Watford, powodując zakłócenia w otaczającej sieci drogowej.

„Funkcjonariusze są obecnie na miejscu i trzeba było zamknąć drogi jako środek bezpieczeństwa. Podobno jedna osoba została potrącona przez pojazd i jest leczona przez pogotowie ratunkowe”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button