Rozrywka

Lokaj Patricii Altschul Michael Kelcourse od czasu jego udaru mózgu

YouTube/Bravo Michael Kelcourse i Patricia Altschul

Wieloletni kamerdyner Patricii Altschul, Michael Kelcourse, uwielbiany przez fanów „Southern Charm”, doznał ostrego zawału rdzenia kręgowego w zeszłym roku, a jej syn Whitney Sudler-Smith poinformował o tym 23 lutego 2021 roku w The Daily Dish firmy Bravo. „Southern Charm” będzie bez Michaela Butlera; jednak fani z przyjemnością dowiedzą się, że Kelcourse ma się dobrze i obecnie mieszka w ośrodku opieki na Florydzie.

W lutym 2021 r. Sudler-Smith powiedział Bravo w oświadczeniu: „Z przykrością informuję, że Michael Kelcourse, pieszczotliwie zwany „Michaelem Butlerem”, niedawno doznał ostrego zawału rdzenia kręgowego, który jest często nazywany „udarem rdzenia kręgowego”. '” On dodał:

Chociaż ta tragedia spowodowała znaczne uszkodzenie nerwów i osłabienie, z pomocą wybitnych lekarzy z Shepherd Center w Atlancie mamy nadzieję, że Michael wkrótce wyzdrowieje. Dziękuję za poszanowanie prywatności Michaela w tym trudnym czasie.

Według brytyjskiej fundacji Brain and Spine, udar kręgosłupa „to zakłócenie w dopływie krwi do rdzenia kręgowego… Zakłócenie w dopływie krwi może spowodować uraz lub uszkodzenie tkanek i może zablokować wiadomości (impulsy nerwowe) przemieszczające się wzdłuż kręgosłupa sznur.” Stwierdza, że ​​większość udarów kręgosłupa jest „spowodowana blokadą (zwykle zakrzepami krwi) w dopływie krwi” i jest stanem rzadkim, stanowiącym 1,25% wszystkich udarów.

Od czasu udaru Kelcourse przeszedł program fizjoterapii, a Altschul udostępnił na Instagramie w marcu 2022 r.: „Michael jest teraz ulokowany w swoim pięknym nowym ośrodku opieki… ze wspaniałym jedzeniem, wspaniałym wystrojem, wspaniałymi pielęgniarkami i wspaniałymi usługami… ale większość ważne, jest blisko swojej rodziny… Wiem, że niektórzy z was chcieliby porozumieć się z Michaelem, więc oto jego nowy adres… może nawet powita z zadowoleniem wizytę. Whitney i ja pojedziemy tego lata.

Kelcourse opublikował również na Instagramie o swoim „domu w Sarasocie”. Powiedział, że otrzymywał kartki od sympatyków i opisał je jako „mile widziany widok”. Oto post Altschula:

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Altschul udostępnił kilka aktualizacji dotyczących procesu rehabilitacji Kelcourse na Instagramie

Altschul opublikował wiele aktualizacji dotyczących Kelcourse, odkąd Sudler-Smith po raz pierwszy podzielił się wiadomością o swoim udarze. W listopadzie 2021 ujawniła, że ​​Kelcourse był na „specjalistycznym programie fizjoterapii w Shepard Center w Atlancie… słynącym z sukcesu w rehabilitacji kręgosłupa”. Napisała: „Wszyscy tęsknimy za tobą i nieustannie jesteśmy pod wrażeniem twojego zaangażowania w pokonanie tych trudności #michaelthebutler #shepardcenter #atlanta”.

Kelcourse opublikował w sierpniu 2021 r., że właśnie ukończył „oboz treningowy” Shepherd Spinal Center, a w październiku 2021 r. napisał o personelu zajmującym się terapią pozabiegową w tym ośrodku.

W lutym 2022 r. Altschul napisał, że Kelcourse zmierza do „nowego życia” w ośrodku opieki na Florydzie i wskazał, że będzie bliżej swojej rodziny. 28 maja napisała: „Michael jest dzisiaj na lunchu w swojej ulubionej restauracji z owocami morza w Sarasocie na Florydzie. Poza tym, że mieszka w pięknym domu opieki. . jest również blisko swojej rodziny. Śledź Michaela na @michaelkelcourse i wyślij mu wesołą wiadomość, czy on nie wygląda świetnie!!!”

Kelcourse odpowiedział: „Życie snem Florydy”. Podzielił się również na swoim własnym Instagramie, że Altschul wysłał mu piękny kwiat. W jednej z odpowiedzi na pytanie fana, czy czegoś potrzebuje, napisał: „Pani. Altschul zapewnił mi wszystko, czego potrzebuję”.

Kelcourse i Altschul otworzyli się na temat swojego długotrwałego związku zawodowego

Fani „Southern Charm” zakochali się w lokaju Altschul na przestrzeni sezonów, a zarówno wielka dama z Charleston, jak i jej kamerdyner otworzyli się w przeszłości na temat ich 17-letniego związku zawodowego. W swoim pamiętniku „Sztuka południowego uroku” Altschul napisała, że ​​zatrudnienie Kelcourse było „najlepszą rzeczą, jaką mogłem zrobić”, donosi Bravo. Powiedziała także Andy’emu Cohenowi w „Oglądaj, co się dzieje na żywo” w 2019 r. „Szanujemy i podziwiamy się nawzajem”.

Sudler-Smith również pochwalił kamerdynera swojej matki, który jest dobrze znany fanom „Southern Charm” za wspaniałą rozmowę, pozytywne nastawienie i niesamowite robienie koktajli. „Michael, jest oddany mamie”, Sudler-Smith podzielił się z Bravo w 2018 roku. „To najmilszy facet na świecie. Jest nieoceniony dla mojej mamy, ponieważ pomaga w jej koterii zwierząt”.

Jeśli chodzi o Kelcourse, opublikował na Instagramie kilka zdjęć i komentarzy, wspominając swój czas pracy dla Altschul, w tym jeden komentarz, w którym napisał, że jest „najwspanialszą damą, jaką kiedykolwiek spotkałem”. Dodał: „17 lat dbałem o rodzinę i kochałem każdą minutę”.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Więcej Heavy w Bravo TV News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button