Rozrywka

Lokalna kawiarnia Barista wzywa kobietę, która zażądała produktów Starbucks w wirusowym TikTok

Dean Redmond pracuje w lokalnej kawiarni. Czasami ma do czynienia z klientami, którzy składają zamówienia zgodnie z napojami innych sieci kawowych, a czasami nie jest w stanie spełnić tych próśb, ponieważ ta konkretna kawiarnia nie oferuje produktów, o które proszą ci klienci.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Przypuszczalnie, gdy tak się dzieje, niektórzy klienci mówią: „Och, ok”, a następnie zamawiają coś innego z menu lub idą na wesoło. A potem czasami ci klienci odwracają się, ponieważ nie mogą uwierzyć, że firma niepowiązana z inną firmą nie oferuje tego, co oferuje ich preferowana firma.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do Burger Kinga i gadasz, że nie zrobią z ciebie Big Maca, idziesz do McDonalda i prosisz o niesławne „chrupiące kawałki” Long John Silver lub oglądasz Grey’s Anatomy i spodziewasz się, że serial będzie miał jakikolwiek sens. Nie powinieneś się dziwić, gdy jesteś rozczarowany, prawda?

Cóż, według TikToker Dean Redmond, przeciwieństwo miało miejsce, gdy klient mający obsesję na punkcie Starbucks wszedł do sklepu, w którym pracuje.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @deanredmonds

i skończyła na pisaniu recenzji mówiącej, że nigdy tu nie chodzić i iść do Starbucks #storytime #starbucks #dunkindonuts #fyp #karens

♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell Źródło: TikTok | @DeanRedmonds

W wirusowym TikTok powiedział, że klient poprosił o „mrożony karmelowy zimny napar nitro z mlekiem kokosowym”. Dean wyjaśnił kobiecie, że w ich sklepie nie ma kawy Nitro ani mleka kokosowego, ale zaproponował, że spróbuje zrobić podobny napój z substytutem owsa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Przynoszę jej mrożoną kawę karmelową, ponieważ nie mamy zimnego naparu nitro, a ona mówi: „Ew. Ta kawa smakuje rozwodniona” – mówi Dean. Następnie pyta, czy może jeszcze raz napić się drinka, ale tym razem z espresso, w nadziei, że odkryje, że będzie miało śmielszy, nierozwodniony smak kawy.

Źródło: TikTok | @deanredmondsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dean zobowiązuje, ale kobieta powiedziała dalej, że napój smakował jeszcze bardziej rozwodniony. Kobieta następnie składa zamówienie na „gorące macchiato karmelowe z bitą śmietaną”, jednak nadal nie chodziło jej o umiejętności baristy Deana. „Robią to o wiele lepiej w Stabucks”, mówi kobieta Deanowi.

TikToker powiedział, że dramat na tym się nie skończył, a kobieta nadal wywoływała smród po tym, jak powiedział jej, ile jest winna. Nie podobało jej się, że płacono jej dodatkowo za mleko owsiane.

„Więc daję jej rachunek, ponieważ gorące karmelowe macchiato zawierało mleko owsiane, a w moim sklepie pobieramy dodatkowo dolara za mleko bez nabiału. Daję jej rachunek, a ona mówi: „Nie tylko mnie obciążyłeś na mleko owsiane. Nie robią tego w Starbucks”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @DeanRedmonds

Dean mówi w filmie, że odpowiedział jej, mówiąc: „Daję to [the bill] do niej ponownie i mówię: „Przepraszam, muszę cię za to obciążyć”.

Najwyraźniej nie spodobała się jej ta odpowiedź, ponieważ poprosili kogoś, żeby zadzwonił i złożył skargę, ponieważ płacono jej za mleko owsiane.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Więc podaję jej nazwisko, podaję jej numer, a ona dzwoni do tej kobiety i mówi „przepraszam, twój pracownik pobiera ode mnie mleko bez nabiału”. Mówi: „tak, dosłownie tego go nauczyliśmy”.

Dean następnie mówi, że klient kłamie, mówiąc, że kobieta przez telefon powiedziała, że ​​nie musi jej płacić za mleko owsiane.

Źródło: TikTok | @deanredmondsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Powiedział, że poinformował kobietę, że tak nie jest, ponieważ usłyszał osobę, do której dzwonili, i wszystko, co powiedzieli. W końcu kobieta skapitulowała i powiedziała: „Nieważne. Od teraz idę tylko do Starbucks”.

Dean powiedział, że kobieta napisała gniewną recenzję o kawiarni, która zachęcała innych ludzi, aby kiedykolwiek chodzili tylko do Starbucks.

Kilku TikTokerów zwróciło uwagę, że rozgoryczenie kobiety w związku z dodatkową opłatą za mleko owsiane było kwestią sporną, ponieważ nawet Starbucks pobiera dodatkowe opłaty za te dodatki. Jeden z użytkowników platformy, który powiedział, że jest pracownikiem Starbucks, przeprosił w imieniu kobiety, mówiąc, że zdecydowanie brzmi jak jeden z ich stałych bywalców.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @DeanRedmonds

Inny Barista w sekcji komentarzy powiedział, że jeśli chodzi o to, kto jest bardziej irytujący: Starbucks kontra klienci lokalnych kawiarni, jest wyraźny faworyt: „Jako ktoś, kto pracował zarówno w lokalnych kawiarniach, jak i Starbucks. Klienci Starbucks są tacy duzo gorszy.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button