Rozrywka

„Love In The Limelight” w Hallmark: Alexa PenaVega obiecała „NIGDY nie umawiać się z nikim”, dopóki nie poznała Carlosa

Poznawanie ludzi w Hollywood może być trudne, ale aktorka „Love In The Limelight” Alexa PenaVega i jej mąż Carlos PenaVega spotkali się i zakochali całkowicie przez przypadek. Para przez lata stanowiła doskonały przykład tego, co oznacza stawianie rodziny przed zawodem.

REKLAMA

Film jest częścią sierpniowego planu Hallmark „Fall into Love” i zawiera sześć nowych piosenek Spanglish napisanych przez Carlosa. „Love in the Limelight”, oparty na prawdziwej historii miłosnej Winnie Hung i Willie Aames, śledzi Summer (Alexa PenaVega), oddaną fankę odnoszącego sukcesy boysbandu Mendez Boyz, a zwłaszcza wokalistę Nicka (Carlos PenaVega). Po otrzymaniu od Summer uroczego listu od fanów Nick postanawia odpowiedzieć telefonem, nawiązując połączenie, które trwa do dziś. Oboje ostatecznie spotykają się, gdy kierownictwo Nicka organizuje dla niego pokaz w maleńkim miejscu w miejscu narodzin Summer w Salt Lake City, gdzie pracuje w dziale zasobów ludzkich na uniwersytecie. Abuelita Summer (Ivonne Coll), modna babcia, która ma naśladować TikTok, popycha ją do podążania za głosem serca i jest oczywiste, że ich przyjaźń stała się podstawą romansu.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Christmas in Toyland” w Hallmark: Vanessa Lengies dokonała przełomu w karierze dzięki „Waiting”

„Always Amore”: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o romantycznym dramacie Hallmarka

REKLAMA

Jaki był pierwszy film Alexy PenaVegi?

Alexa zagrała nastoletnią Jo Harding w filmie Twister z 1996 roku. „ER”, „Follow the Stars Home”, „Ghost Whisperer” i „The Bernie Mac Show” były jednymi z wielu seriali telewizyjnych i filmów, w których wystąpiła. Zagrała Carmen Cortez we wszystkich czterech filmach „Spy Kids” i wzrosła zyskała sławę po premierze pierwszego filmu w 2001 roku. Oprócz tego, że była w telewizji krajowej, wychowywała się bez zbędnych dodatków. Poszła do konwencjonalnej szkoły i w przeciwieństwie do wielu innych dzieci w jej wieku, lubiła siedzieć w klasie. Byłaby otoczona młodzieżą w jej wieku, a nie dużo starszymi filmowcami, zwłaszcza gdy kręcono „Spy Kids”. Podczas gdy młoda aktorka była zajęta zabawą i zarabianiem na życie, młodzi fani na całym świecie mieli obsesję na punkcie „Spy Kids”. Stamtąd 15-letnia gwiazda wydawała się mieć nieograniczoną liczbę opcji.

REKLAMA

Podczas gdy jej kariera filmowa kwitła, Alexa zdecydowała się zamiast tego na musical. W 2007 roku zagrała rolę Penny Pingleton w nagrodzonym Tony musicalu Lakier do włosów. W tym momencie jej kariera aktorska przybrała zupełnie nowy obrót i wróciła na duży ekran w następnym roku. Tym razem było to w musicalu filmowym; jej rola w „Repo! Opera Genetyczna” dała jej kolejną możliwość użycia głosu. Zaśpiewała wiele piosenek na ekranie, co wzbudziło w niej chęć kontynuowania bardziej muzycznej kariery. Zaproponowano jej kolejny serial muzyczny po tym, jak dostała powracającą rolę w serialu telewizyjnym „Nashville”. „Ruby & the Rockits”, serial skoncentrowany na sensacji popu z lat 80., miał premierę na ekranach telewizorów na całym świecie w 2009 roku, dając tej gwieździe filmowej kolejną szansę zaśpiewania dla nas wszystkich. Na plan pierwszego filmu „Spy Kids” wróciła w 2011 roku, ponad dekadę po tym, jak po raz pierwszy w nim wystąpiła.

REKLAMA

Obecnie Alexa próbuje opanować coś nowego: filmy telewizyjne. Dołączyła do Hallmark Channel w 2016 roku, kiedy została obsadzona w roli głównej w „Ms Matched”. To nie był jej pierwszy film dla kanału. Kiedy miała 12 lat, zagrała w filmie Hallmark Hall of Fame.

Kim jest małżonek Alexy PenaVega?

Przed spotkaniem z Carlosem Alexa przysięgła, że ​​nigdy się nie umawia. Po rozwodzie z byłym mężem Seanem Covelem, absolwent „Spy Kids” i aktor „Big Time Rush” skrzyżowali się podczas studium biblijnego w Los Angeles. Jej skupienie na chrześcijaństwie doprowadziło do otwarcia kolejnych drzwi. Nie spodziewała się, że jej związek z Carlosem będzie tym, czym był. Niemniej jednak powstała więź. W 2014 roku Alexa i Carlos pobrali się i połączyli swoje nazwiska. Carlos zaprojektował nawet własny pierścionek zaręczynowy! Para była na ekranie razem niezliczoną ilość razy na przestrzeni lat. Byli nawet jednocześnie uczestnikami „Dancing With The Stars”. Chcieli ustalić swoje priorytety zaraz po założeniu rodziny.

REKLAMA

W 2017 roku Alexa zaczęła włączać swoją prawdziwą miłość we wszystkie swoje przedsięwzięcia. Wystąpiła w tym roku w „Enchanted Christmas” na kanale Hallmark z Carlosem. Obaj później wyprodukowali i zagrali w filmie Hallmark „Love at Sea”. Sieć w 2019 roku dała parze własny program „Picture Perfect Mysteries: Newlywed and Dead”.

Alexa i Carlos niecierpliwie czekali, aby po urodzeniu pierwszego dziecka wyjść z centrum uwagi. Mieli na uwadze idealną lokalizację, a gwar Hollywoodu nie wydawał się najlepszym miejscem do wychowywania dorastającego dziecka. Przeprowadzili się na Maui w 2017 roku.

REKLAMA

Jaka jest wartość netto Alexy PenaVega?

Alexa jest amerykańską aktorką, piosenkarką i pianistką o wartości netto 8 milionów dolarów, twierdzi Celebrity Net Worth. To jest łączna wartość netto z mężem.

REKLAMA

W sobotę, 6 sierpnia, o godzinie 20:00 czasu wschodniego w Hallmark, nie przegap pary w „Love in the Limelight”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button