Rozrywka

„Love in the Limelight” w Hallmark: Obsada, data, fabuła i najnowszy szum o filmie romantycznym

W „Love In The Limelight” Hallmarka występują prawdziwi mąż i żona, Alexa PenaVega i Carlos PenaVega, których ostatnio widziano razem w „Mighty Oak” wytwórni Paramount w 2020 roku. Film jest reprezentacją prawdziwej historii miłosnej Williego Aamesa i jego żony Winnie Hung, scenarzystów filmu. Ostatnim filmem reżyserskim Rona Olivera były „The Housewives of the North Pole” z udziałem Kyle’a Richardsa, znanego z telewizyjnego programu „Real Housewives of Beverly Hills” i Betsy Brandt, znanej również z roli „Marie Schrader” w jednym z najchętniej oglądanych filmów. pokaż „Breaking Bad”.

REKLAMA

„Love in the Limelight” obraca się wokół Nicka (Carlos) i Summer (Alexa), którzy byli korespondencyjnymi kumplami od lat, ale jakoś się zakochują i teraz Summer nie chce upubliczniać, ponieważ Nick jest piosenkarzem boysbandu i przyjeżdża do miasta na koncert powrotny. Czy Summer przyzna się do miłości do Nicka? To się okaże.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Campfire Christmas” w Hallmark: Obsada, data, fabuła i wszystkie najnowsze wiadomości o rom-com

4 lipca MARATON FILMOWY w Hallmark: Pełna lista klasycznych romansów i ulubionych świątecznych fanów!

REKLAMA

Hallmark i HMM Christmas Movies Pełna lista: daty premier i około 19 filmów

Kiedy ukaże się „Love in the Limelight” i gdzie można go obejrzeć?

Premiera „Love in the Limelight” odbędzie się w sobotę 6 sierpnia 2022 roku na kanale Hallmark Channel o godz.

REKLAMA

Kto występuje w „Miłości w świetle reflektorów” Hallmarka?

Alexa PenaVega i Carlos PenaVega, którzy są również prawdziwymi mężami i żoną, zagrają główne role Summer i Nicka. Chase Ramsey („Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana”) zagra Toby’ego, a Ivonne Coll („Jane the Virgin”, „Glee”, „Lucyfer”) wcieli się w rolę babci Rivery.

REKLAMA

Kadr Alexy i Carlosa PenaVegi z filmu „Love in the Limelight” Hallmark
Alexa i Carlos PenaVega w kadrze z filmu „Love in the Limelight” (Hallmark)

O co chodzi w „Miłości w świetle reflektorów”?

Oficjalne streszczenie filmu mówi: „Pen kumple z Nickiem (Carlos PenaVega) od lat, Summer (Alexa PenaVega) niechętnie, aby jej związek z nim został upubliczniony, gdy były wokalista boysbandu przyjeżdża do miasta na koncert powrotny. „

REKLAMA

Kim są twórcy?

„Love in the Limelight” napisali Willie Aames, Winnie Hung i Rich Tabach. Film wyreżyserował Ron Oliver.

Jaki jest najnowszy szum wokół filmu?

Według Entertainment Tonight aktorzy wydali wspólne oświadczenie na temat filmu, który brzmiał: „Ten film przenosi nasze doświadczenie Hallmark na wyższy poziom”. Alexa i Carlos PenaVega we wspólnym oświadczeniu dodali: „Dawali nam swobodę odkrywania i tworzenia oryginalnej muzyki, stylizowanych występów i świeżego spojrzenia na współczesną historię miłosną. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi ani bardziej podekscytowani!”

REKLAMA

Niedawno Alexa PenaVega przesłała zdjęcie swojego syna, które napisała: „Moje dzieci otrzymały wczoraj w prezencie niesławny kapelusz z drzewem, ale nie mogę znaleźć odcinka btr, w którym je przedstawiał… ktoś wie, który to jest?”

REKLAMAPrzyczepa

Poniżej możecie obejrzeć podgląd filmu.


REKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button