Rozrywka

„Love Island USA”: Andy podziękował Mady za pomoc w otwarciu się w poście na Instagramie

Andy Voyen i Mady McLanahan sparowali się dwa razy w czasie Wyspa Miłości USA Sezon 4, zanim został porzucony z wyspy. Po swoim odejściu Andy opublikował szczerą wiadomość o Mady na swoim Instagramie.

Andy Voyen podziękował Mady McLanahan za pomoc w otwarciu się w poście na Instagramie

W dniu 11 z Wyspa Miłości USA W czwartym sezonie Andy Voyen został drugim oryginalnym Islanderem wyrzuconym z willi.

Po swoim odejściu opublikował szczerą wiadomość na Instagramie do swojej partnerki z serialu, Mady McLanahan. Po nazwaniu jej „piękną” i „słodką”, podziękował jej za to, że pomogła mu pokazać swoją emocjonalną stronę w sposób, którego nie miał przed spotkaniem z nią.

ZWIĄZANE Z: „Love Island USA”: Dziewczyny śmieją się z „języka sztyletu” w usuniętej scenie

Kontynuował i przyznał, że ostatnio miał się na baczności, ale zwrócił uwagę, że Mady pokazała mu, że „jest w porządku być wrażliwym, dzielić się niepewnością i komunikować się z intencją i celem”.

Jednak pozornie zamknął z nimi drzwi do romantycznej przyszłości, dodając, że dorośli i „nauczyli się od siebie tak wiele, że możemy przejść do naszych następnych związków”.

Andy dwukrotnie współpracował z Mady podczas 4 sezonu „Love Island USA”

Podczas pierwszego dnia w willi, Andy zdecydował się na małżeństwo z Courtney Boerner, mimo że nie wystąpiła naprzód, sygnalizując zainteresowanie nim. Jednak ich związek szybko się załamał, gdy przyznał się, że jest „mamy chłopcem”.

Kiedy przeniosła się do Felipe Gomesa, on przeniósł się z Mady, która weszła do willi po początkowym połączeniu. Para od razu się dogadała, ponieważ podzielali podobne wartości. Ale znudził się i rozważał poziom ich związku, ponieważ myślał, że się nie otworzyła.

Mady przyznała później innym wyspiarkom, że potrzeba trochę czasu, aby pokazać swoją bezbronność. Oczy Andy’ego zaczęły wędrować i zainteresował się Sydney Paight, który był już w silnym parze z Isaiah Campbellem. Para rozmawiała i przyznała, że ​​oboje chcieli się poznać, ale obawiali się utraty początkowych kontaktów.

W końcu się pocałowali, najwyraźniej dając Andy’emu zielone światło, by wybrał ją przy następnym spotkaniu. Jego wybór pozornie ją zaskoczył, ale zdenerwował Izajasza, który uważał, że pośrednik handlu nieruchomościami z Minnesoty złamał „bro-kod”. Jako para nie poznali się lepiej, ponieważ jej serce pozostało z Izajaszem. Dlatego wrócił z Mady, która początkowo twierdziła, że ​​nie da mu kolejnej szansy.

Andy opuścił willę w dniu 11; Mady współpracuje teraz z Jaredem Hassim

Po drugim połączeniu obaj byli w lepszych stosunkach i wydawali się rozwijać silniejszą więź.

Jednak Ameryka postawiła parę na samym dole, czyniąc ich wrażliwymi wraz z Timmym Pandolfim i Brią Bryant. Ostatecznie pozostali Wyspiarze postanowili zatrzymać Timmy’ego nad nim i uratowali Mady, wysyłając go do pakowania.

Po jego odejściu przyznała, że ​​trudno będzie ruszyć dalej i zakochać się w innym Wyspiarzu, ponieważ wciąż żywiła uczucia do Andy’ego. Pochodzący z Teksasu od tego czasu połączył się z najnowszym singlem, Jaredem Hassimem, 23-latkiem z Los Angeles w Kalifornii.

Wydaje się jednak, że może być bardziej zainteresowany Deb Chubb, która obecnie jest w silnym partnerstwie z Jesse Brayem. Wyspa Miłości USA Sezon 4 jest emitowany od wtorku do niedzieli w Pawi.

POWIĄZANE: „Love Island USA”: Valerie Bragg ujawnia, że ​​wyspiarz sprawił, że poczuła się „nieswojo” w willi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button