Rozrywka

„Love Island” USA: Fani zachęcają Zetę i Courtney do parowania się po ich gorącym pocałunku

Zeta może być szczęśliwie połączona z Timmym, podczas gdy Courtney jest w zdrowym związku z Bryce’em, ale to nie powstrzymuje fanów „Love Island” przed wysyłaniem ze sobą dwóch wyspiarzy OG. Od pierwszego dnia Courtney była otwarta na swoją biseksualną orientację, a także subtelnie rzucała aluzje na temat swojego zainteresowania swoim współwyspiarzem Zetą. Z drugiej strony Zeta była całkowicie o Timmym od pierwszego dnia.

REKLAMA

Courtney wreszcie zrealizowała swoją wieloletnią fantazję o całowaniu Zety podczas gry prawdy i wyzwania. Zeta miała za zadanie odważyć się pocałować swoich trzech najlepszych wyspiarzy, z wyjątkiem Timmy’ego. Brytyjska piękność wstała i podeszła do Courtney i oznajmiła, że ​​chciała to zrobić od jakiegoś czasu, po czym zaczęła całować Courtney. Inni wyspiarze obserwowali z podziwem, jak dalej się całują. Po ich pocałunku, chociaż Zeta kontynuowała swoje pocałunki z innymi wyspiarzami, fani „Love Island” byli jednak całkowicie oczarowani jej wargą z Courtney. Wielu fanów zainteresowało się Twitterem, zachęcając dwie panie do parowania się, dzięki ich napięciu seksualnemu i chemii.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Love Island” USA: Chazz trollował za nazwanie Kat i siebie „parą mocy”, podczas gdy ona ma otwarte opcje

REKLAMA

Dlaczego Jesse i Deb wciąż są w parze pomimo ŻADNEJ chemii? Fani „Love Island” dzielą się teoriami

Możesz obejrzeć gorący pocałunek Courtney i Zety tutaj:

REKLAMA

Fan napisał na Twitterze: „Czy zeta i Courtney mogą się połączyć… jestem poważny. Wygraliby w 100% #loveislandusa”. „Zeta i Courtney to para, którą staram się sprawdzić, czy jesteśmy szczerzy #loveislandusa” – napisał fan. „Atp Courtney i Zeta muszą się połączyć. Czuję napięcie chile”, żartował fan. „Courtney zdecydowanie jest zakochana w Zecie, to właśnie ona chce połączyć się z #LoveIslandUSA” – skomentował fan.

REKLAMA


REKLAMA


Courtney na „Love Island” (Paw)
Courtney na „Love Island” (Paw)

Inny fan podzielił się: „Courtney kocha zeta downnnn, jakby nie oderwała jej od Timmy’ego i nie przeżyła swojego najlepszego życia #LoveIslandUSA”. „Przynajmniej jeśli Timmy nas zawiódł, możemy kibicować Zeta i Courtney. Gorąco. #LoveIslandUSA” – wskazał fan. „Jak odciągniemy Zetę od Timmy’ego i wpadniemy w ramiona Courtney? #LoveIslandUSA” – zastanawiał się fan. „Wiem, że Zimmy ma się dobrze, ale gdyby Courtney postawiła na swoim, połączyłaby się z Zeta wieki temu #LoveIslandUSA” – zauważył fan.

REKLAMA


REKLAMA


Sezon 4 „Love Island” jest dostępny wyłącznie w transmisji strumieniowej na Peacock, a nowe odcinki są emitowane od wtorku do niedzieli oraz w sobotę, w których podsumowują odcinki z niewyemitowanym materiałem.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button