Rozrywka

Łowca Bigfoot twierdzi, że w niesamowitym klipie złapał „Sasquatcha” krzyczącego w nocy

Łowca Wielkiej Stopy wierzy, że słyszał mrożące krew w żyłach krzyki sasquatcha, przebywając nocą w lesie.

W niesamowitym klipie udostępnionym na YouTube przez Rocky Mountain Sasquatch Organisation kilka przeraźliwych zwierzęcych krzyków zostało usłyszanych w ciągu dwóch minut.

Podczas gdy facet za kamerą nie widział stworzenia, ponieważ nagranie było zbyt ciemne, ale on i jego siostra Veronica twierdzili, że mogą to powstrzymać.

CZYTAJ WIĘCEJ: Szef mafii ucieka przez 20 lat, oszukany przez gliniarzy, którzy zauważyli go w Google Street View

Osoby analizujące klip uważają również, że jest to dowód na istnienie Wielkiej Stopy, którą zaobserwowano w Kolumbii w Kanadzie, o której mówi się, że jest to jedno z najczęstszych miejsc obserwacji sasquatcha.

Organizacja Rocky Mountain Sasquatch uważa, że ​​​​klip był dowodem Wielkiej Stopy (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z RMSO, który analizował materiał filmowy swoich 74 000 subskrybentów, powiedział: „Nigdy nie bał się Sasquatcha.

„Zagram wokalizacje, które [Veronica] wysłał nas z Chehalis British Columbia w Kanadzie.

„Najpierw zagram oryginał, a potem będe wzmocniony, w którym podkręcam głośność, abyście mogli go trochę lepiej słyszeć.

„To po prostu niesamowite wokalizacje w miejscu, które uważam za wielką stopę, cytując gorące miejsca. Tak wiele obserwacji dużej stopy w Kolumbii Brytyjskiej. Świetne miejsce do wyszukiwania Bigfoot”.

Klip, który ma ponad 400 polubień, otrzymał wiele komentarzy od tych, którzy wierzą w legendarne zwierzę przypominające małpę i innych, którzy nie byli do tego przekonani.

Jeden z nich napisał: „Zdecydowanie Wielka Stopa, która jest jedyna w swoim rodzaju”.

Niesamowite krzyki zostały uchwycone w „hotspotie sasquatchów” w Kanadzie (Zdjęcie: Getty Images)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Inny dodał: „Muszą mieć znaczenie dla tych krzyków. Czy mają odstraszać ludzi? Czy może więcej niż jeden komunikuje się z drugim? Bardzo interesujące”.

Trzeci powiedział: „Naprawdę fajną rzeczą w klipach audio jest to, że można je uruchomić za pomocą specjalnego oprogramowania audio, które może określić na podstawie kilku czynników, czy dźwięki były ludzkie, czy zwierzęce”.

Czwarty skomentował: „Wciąż nie rozumiem, że ludzie mówią, że te stworzenia nie są prawdziwe, problem polega na tym, że nie pasuje to do narracji naukowców”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button