Rozrywka

Luann de Lesseps na temat „RHONY” Switch Up, Cabaret Show, Business Ventures i odpowiedzi na ostatnie komentarze Eboni K. Williamsa (ekskluzywne)

Podczas gdy fani Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku czekają na oficjalną wiadomość, kto zostanie obsadzony w nowej wersji reality show, Luann de Lesseps nie zwalnia tempa. Ukochana OG obecnie koncertuje w swoim popularnym programie kabaretowym i promuje swoje bezalkoholowe wino Rosé. Showbiz rozmawiał z de Lesseps o jej różnych przedsięwzięciach biznesowych, o tym, jak wygląda jej przyszłość w serialu, jej marzeniach poza telewizją reality i wiele więcej. Sprawdź kilka najważniejszych wydarzeń i obejrzyj pełny wywiad poniżej.

Luann de Lesseps | Bank zdjęć Charles Sykes/Bravo/NBCU

Luann de Lesseps mówi, że chciałaby wrócić do serii OG „RHONY”

Kiedy Andy Cohen to ogłosił RHONY otrzymali świeże spojrzenie, dzieląc się na dwa różne koncerty, fani nie wiedzieli, czego się spodziewać. Jeden program będzie zawierał OG, a inny będzie miał młodszą i bardziej zróżnicowaną obsadę. Ale de Lesseps nie jest gotowy na pokazowe pożegnanie.

„Uwielbiam pomysł filmowania z udziałem OG, ponieważ znam ich wszystkich. Myślę, że to trudne, gdy masz w obsadzie nową osobę, która nie do końca pasuje” – powiedziała nam. „Myślę więc, że pod koniec dnia naprawdę mądrze jest zrobić nową obsadę, a potem obsadę OG. Więc teraz, kiedy mam czas, żeby z tym posiedzieć, myślę, że to trochę genialne.

Nie zgadza się z ostatnimi komentarzami Eboniego K. Williamsa o usunięciu Williamsa z grupy

Jeśli chodzi o komentarze de Lessepsa o nowicjuszach w serialu, którzy mają trudności z aklimatyzacją, dla wielu widzów można to odnieść do pierwszego sezonu Williamsa. Williams została pierwszą czarnoskórą gospodynią domową w pełnym wymiarze godzin w serialu. A jej doświadczenie nie było najlepsze, kiedy zajmowała się mikroagresją i historią rasy w Ameryce.

„src=”https://www.youtube.com/embed/E1A5kzySwaU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

ZWIĄZANE Z: „RHONY”: Eboni K. Williams porównuje pierwszy sezon serialu z pracą w Fox News

Po raz pierwszy w historii serii nie było pokazu zjazdowego. A Williams nie wyklucza faktu, że może to być spowodowane tym, że producenci, dyrektorzy i jej współpracownicy nie chcą rozmawiać o jej pierwszym sezonie. W niedawnym wywiadzie oskarżyła swoje koleżanki, z wyjątkiem Sonji Morgan, o usunięcie jej. de Lesseps się z tym nie zgadza.

„Nie wiem, w co ona wierzy, ale nie mam żadnych uczuć do Ebony” – upiera się. „I pomyślałem, że wszyscy skończyliśmy na dobrym tonie. Nie powiedziałbym, że to prawda. Może to jej prawda, ale nie moja.

Hrabina opowiada, jak jej miłość do rozrywki przeszła w rutynę kabaretową

W ostatnich latach de Lesseps wkroczyła w świat kabaretów, wykorzystując show do promowania swojego show, które obecnie koncertuje w USA i Kanadzie. Jak na ironię, to nie był jej pomysł, aby rozpocząć karierę w świecie kabaretu.

„Mam starego przyjaciela, który jest mi bliski i drogi, i powiedział mi: ‚Luann, uwielbiasz organizować przyjęcia, uwielbiasz opowiadać dowcipy swoim przyjaciołom i śpiewać dla nich. Mam dla ciebie wiadomość: jesteś wykonawcą kabaretu. A ja na to: „Och, tak myślisz?”. I tak naprawdę nic z tym nie zrobiłem w tamtym momencie. I poślubiłem Toma [D’agostino] a ja byłam zajęta ślubem i rozwodem” – wyjaśniła.

Gwiazda reality show mówi, że jej niefortunne aresztowanie po spotkaniu z policjantem w Palm Becah było dla niej punktem zwrotnym. Stamtąd zdała sobie sprawę, że musi zmienić trasę i przejąć kontrolę nad swoim życiem. Kabaret był idealnym wyjściem.

„Muszę się cofnąć. I to jest mój czas. I po prostu czułem się dobrze. To po prostu właściwy czas” – powiedziała. „Nie zdawałem sobie wtedy sprawy, że w kabarecie istniała pustka… Liza [Minelli] już nie występuje. [I partnered with] Billy Stritch, który jest moim dyrektorem muzycznym i jest nim od 2018 roku… Czuję więc, że ta kabaretowa sprawa po prostu pojawiła się naturalnie i wydaje mi się, że naturalnie pasuje do mnie.

Jej linia napojów bezalkoholowych zrodziła się z tego, że nie znalazła niczego smacznego na rynku

Podróż de Lessepsa do trzeźwości była mocno opisywana w serialu. Jeszcze niedawno miała nieszczęście w Nowym Jorku, ale bierze odpowiedzialność i widzi w tym szansę, by zacząć od nowa. W międzyczasie rozumie, że są tacy, którzy dzielą jej spacer i tacy, którzy w ogóle nie przepadają za alkoholem.

” src=”https://www.youtube.com/embed/QcvRjhijXFY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

Gwiazda mówi, że podczas pandemii koronawirusa (COVID-19) i nie pijąc w tym czasie, nie mogła znaleźć żadnego koktajlu, który by jej smakował. Postanowiła więc stworzyć własny napój bezalkoholowy. I jest dumna z wyniku. Napój Fosé można już kupić online oraz w lokalnych barach i restauracjach Nowego Jorku.

„Chciałem produktu, który miałby świetne i zdrowe składniki. Jest tam rozmaryn, naturalne taniny, dąb i wszystkie te piękne składniki, które nie tylko są dobre dla ciebie, ale także sprawiają, że czujesz się dobrze” – powiedziała. „Jest niskokaloryczny. Jest w pięknej butelce. I po prostu czułem, że tego właśnie brakowało na rynku. I tak wymyśliłem Fosé”.

Obejrzyj pełny wywiad poniżej

” src=”https://www.youtube.com/embed/N2NQxirc0s8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

ZWIĄZANE Z: „RHONY”: Andy Cohen wreszcie wypowiada się na temat plotek o obsadzie Shakeup wśród dramatu Eboniego K. Williamsa

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button