Rozrywka

Lucy Mecklenburgh z TOWIE i Ryan Thomas z Corrie potwierdzają, że mają imię dla córeczki

Była gwiazda The Only Way to Essex, Lucy Mecklenburgh, ujawniła, że ​​wraz z partnerem Ryanem Thomasem w końcu wybrali imię dla swojej nowonarodzonej córki – ale jeszcze nie podzielili się tym z fanami.

30-letnia gwiazda reality TV urodziła w zeszłym miesiącu swoje drugie dziecko z 38-letnim partnerem aktorem.

Para jest już rodzicami dwuletniego Romana Thomasa, a Ryan ma córkę – Scarlett Thomas, lat 13 – z poprzedniego związku z Tiną O’Brien, lat 38.

Fani czekali, aby para zdecydowała się na imię dla swojego dziecka, które ma już kilka tygodni, a Lucy ujawniła, że ​​para w końcu wybrała jedno.

Szczęśliwi nowi rodzice, Lucy Mecklenburgh i Ryan Thomas

W sobotę (18 czerwca) ujawniła w rozmowie ze swoimi obserwatorami na Instagramie, że ona i Ryan – najbardziej znany z gry Jasona Grimshawa na Coronation Street – dokonali swojego wyboru.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Lucy – która występowała w Towie od 2010 do 2013 roku – nie ujawniła swoim fanom nazwy, zamiast tego drażniąc się, że zostanie ona ogłoszona w odpowiednim czasie.

Obserwator zapytał w Q&A: „Czy już ją nazwałeś?” W odpowiedzi na pytanie odpowiedziała: „Mamy!” i dodała: „Jej nazwisko opublikuję później”.

Wcześniej otworzyła się na temat narodzin swojego drugiego dziecka, wyjaśniając, że było to „naprawdę pozytywne i spokojne”, a ona opisała to jako „dość szybkie i wyjątkowe”.

Lucy Mecklenburgh powiedziała, że ​​ona i Ryan Thomas zdecydowali się na imię dla swojej nowej córeczki, ale jeszcze tego nie ujawnili (Zdjęcie: Instagram) Lucy Mecklenburgh urodziła córkę niecałe trzy tygodnie temu (Zdjęcie: Lucy Mecklenburgh Instagram)

Mówiąc o tym, jak żongluje posiadaniem dwójki małych dzieci, Lucy powiedziała, że ​​może to wyglądać jak „operacja wojskowa”, chociaż zapewniła, że ​​jej i partner Ryan „pracują jako zespół”.

Wyjaśniła, że ​​karmi piersią i zmienia noworodka, a Ryan często zajmuje się kąpielą, karmieniem i zabawą z Romanem.

Wygląda na to, że fani będą musieli poczekać, aby poznać imię nowonarodzonej córki pary, a ich wybór ma wkrótce zostać ujawniony przez Lucy na swoim koncie na Instagramie.

Otrzymuj najnowsze plotki o celebrytach i wiadomości telewizyjne prosto na swoją skrzynkę odbiorczą. Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu Showbiz tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button