Rozrywka

Ludzie dopiero zdają sobie sprawę, dlaczego na pokrywkach napojów McDonald’s są przyciski

TikToker wierzy, że znaleźli „nową funkcję” w napojach McDonald’s – i twierdzą, że mogą zamienić je w kubki niekapkowe.

Klient z Australii pokazał, jak działa ta sztuczka na TikTok i powiedział: „Przez ostatnie 23 lata mojego życia nie wiedziałem o tym…”

Bierze mrożony napój, który znajduje się w zwykłym opakowaniu z papierowym kubkiem i plastikowym wieczkiem.

Wentylator Maccies kieruje następnie pokrywę w stronę aparatu, aby widzowie mogli na nią spojrzeć – pokazując, że pokrywa ma wypukłe przyciski na górze, a także prostokątne grzbiety.

Spycha jeden z prostokątnych bloków, aby stworzyć dziurę do picia, tak jak w przypadku filiżanki kawy na wynos.

Klient McDonald’s powiedział, że odkrył tę nową funkcję tylko po to, by zamienić napój w kubek niekapek (Zdjęcie: @elpapa1998/TikTok) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Ta sztuczka wprawiła wielu widzów w zakłopotanie – wielu pytało, czy ukryta funkcja była „zamierzona”, czy nie.

„Nie ma mowy – idę do McDonalda i spróbuję” – powiedział jeden z nich.

I drugie wspólne: „Kiedyś zapomniałem wziąć słomkę i musiałem pić bez pokrywki. Jak tego nie widziałem?”

Niektórzy wskazywali, że projekt pokrywy może różnić się w zależności od kraju, a gracz komentuje: „Cóż, tutaj w Wielkiej Brytanii, to zdecydowanie nie jest rzecz”.

„Teraz używają papierowych pokrywek, więc nie można znaleźć tego” – napisał inny.

Powiedział, że ludzie mogą pić prosto z pokrywki bez użycia słomki, jeśli wcisną wypukły przycisk do środka (Zdjęcie: @elpapa1998/TikTok)

Chcesz każdego dnia wprowadzać do swojego życia odrobinę glamour dzięki najbardziej ekscytującym historyjkom z życia wziętym, modzie, a nawet poradom seksualnym HOT z prasy?

Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie nasz nowy, wspaniały biuletyn Hot Topics — wpadnie on prosto do Twojej skrzynki odbiorczej około godziny 19:00 i będziesz mógł się wypisać, kiedy tylko zechcesz.

A zapisanie się teraz oznacza, że ​​dostaniesz miejsce w pierwszym rzędzie w naszym nowym, wspaniałym serialu w życiu następnego pokolenia dziewczyn z Daily Star.

Możesz się zarejestrować tutaj – nie pożałujesz…

Wcześniej pracownik Maccies wyjaśnił, w jaki sposób używa przycisków na pokrywce, aby zaznaczyć, które napoje znajdują się w kubkach.

Przyciski są zwykle oznaczone jako „Dieta”, „Lekka”, „Bez kawy” lub „1” i „2”.

„Zwykle wciskamy jeden losowy przycisk dla dietetycznej coli, a następnie albo dwa losowe, albo wszystkie cztery przyciski dla coli zero” – odpowiedział pracownik.

„Szybciej jest naciskać losowe przyciski, niż spędzać czas na faktycznym znalezieniu przycisku diety na każdej pokrywce, jak sądzę”.

Otrzymuj wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące stylu życia prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Zapisz się na bezpłatny biuletyn Daily Star Hot Topics

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button