Rozrywka

Ludzie mają jedno palące pytanie o Sarah Ferguson na pogrzebie królowej

Więc gdzie dokładnie siedziała Sarah Ferguson na pogrzebie królowej Elżbiety II? Według Page Six, Ferguson siedziała w drugim rzędzie między swoją córką księżniczką Eugenią i siostrzeńcem królowej Elżbiety II, Davidem Armstrongiem-Jonesem, 2. hrabia Snowdon. Ferguson siedział naprzeciwko księcia Andrzeja, tuż za Kate Middleton.

Fani podzielili się swoimi reakcjami na pogrzeb Fergusona na Twitterze. Jeden użytkownik, który nie od razu złapał Fergusona, postawił hipotezę na temat jej miejsca siedzącego, zauważać„Nie widziałem Sary Ferguson podczas tego wszystkiego. Myślałem, że będzie tam, nawet jeśli nie w pierwszych rzędach”. Inny użytkownik tweetował„Jestem pod wrażeniem, że Sarah Ferguson zajęła miejsce w drugim rzędzie”. (Hmm … dlaczego tak pod wrażeniem?) Inna osoba napisał„Bardzo się cieszę, że widzę Sarah Ferguson w opactwie Westminster, zasłużyła na to, by tam być. Królowa zawsze ją lubiła”.

Przy całej tej rozmowie na jej temat pozostaje jedno pytanie – w jaki sposób Ferguson, który nie jest już żonaty z księciem Andrzejem, zdobył tak bliskie miejsce?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button