Rozrywka

Luis Ruelas dzieli się swoimi odczuciami na temat Margaret Josephs

Getty Images Luis Ruelas jest fanem Margaret Jacobs.

Luis Ruelas i Teresa Giudice wzięli udział w rozdaniu nagród MTV Movie & TV Awards zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda „Real Housewives of New York”, Ramona Singer, ujawniła ich zaproszenie na ślub, dzieląc się w ten sposób prywatnymi szczegółami na temat zbliżającego się ślubu pary.

Ruelas i Giudice przeprowadzili kilka wywiadów na czerwonym dywanie przed wydarzeniem, gdzie zadano im mnóstwo pytań dotyczących ślubu, biorąc pod uwagę fakt, że ich wyjątkowy dzień już za dwa miesiące.

Para jest zajęta planowaniem i podejmowaniem ważnych decyzji, przygotowując się do wymiany przysięgi przed rodziną i przyjaciółmi w East Brunswick w stanie New Jersey. Podczas rozmowy z Entertainment Tonight Ruelas i Giudice ujawnili, że bardzo planują wspólny ślub. „Uwielbiam jego smak” – powiedziała Giudice lub jej przyszły mąż.

Para mówiła również o liście gości, do której niektórzy mogli uzyskać dostęp po wycieku. A ktoś, kto prawdopodobnie był zaskoczony, gdy zobaczyli na wspomnianej liście gości? Małgorzata Józefa.

Oto, co musisz wiedzieć:

Giudice i Josephs byli w sprzeczności po zjeździe 12. sezonu

W ciągu ostatnich kilku sezonów „Prawdziwych gospodyń z New Jersey” Giudice dość mocno ścierała się z Margaret Josephs.

W osobnym wywiadzie dla Entertainment Tonight, który został opublikowany w kwietniu 2022 roku, Josephs przyznała, że ​​jej związek z Giudice był blizną po zjeździe 12. sezonu.

„Oglądając to z perspektywy czasu, myślę, że jest gorzej, niż pamiętam. Byłem tak pochłonięty tą chwilą i, wiesz, obserwowaniem, jak wraca, by mi grozić, że zamierzała mnie wybić? I zobacz, ile razy nazwała mnie „białym śmieciem” i tak dalej? Wiesz, to dość szokujące. Myślę, że w rzeczywistości jest gorzej, niż pamiętam” – powiedział Josephs.

„Ponowne spotkanie naprawdę wpłynęło na nasz związek. Myślę, że powiedziała kilka rzeczy, które były bardzo, bardzo bolesne, w których naprawdę bardzo starałem się z nią przemówić, być wyrozumiałym, być empatycznym. I po prostu nie czuję, że to właśnie od niej otrzymałem” – kontynuował Josephs.

Ruelas i Giudice potwierdzili, że Josephs został zaproszony na wesele

Josephs został zaproszony na zbliżający się ślub Giudice i Ruelas, co para potwierdziła w Entertainment Tonight.

Chociaż Giudice był bardzo zły na Josephsa za ciągłe zadawanie pytań o przeszłość Ruelas przez cały sezon 12, wygląda na to, że wszyscy trafili do lepszego miejsca jako grupa.

Podczas rozmowy na czerwonym dywanie z ET Giudice została zapytana, czy ona i Josephs są w „lepszym miejscu”.

„Może” – odpowiedział Giudice. „Ona jest na liście, jak myślisz?” ona dodała. Ruelas miał być następnie zapytany o Józefa.

„Oczywiście przeszedłeś przez to także w tym sezonie z dziewczynami. Załatwiliście to? Między tobą a Margaret? Czy jesteście w dobrym miejscu? Zapytano Ruelasa.

– Tak, Margaret to dobra osoba. Bardzo dobra osoba. Dziękuję” – odpowiedział Ruelas.

Nie wiadomo, czy jakikolwiek potencjalny dramat ślubny zostanie sfilmowany dla Bravo w jakimkolwiek charakterze. W maju 2022 Giudice powiedziała Entertainment Tonight, że jej ślub nie pojawi się w RHONJ. Jednak nie wydawała się wykluczać specjalnego lub spinoff.

„Nie wiemy… nie zdecydowałem, więc zobaczymy” – powiedział Giudice w gazecie NBCU Upfronts.

CZYTAJ DALEJ: Margaret Josephs zerwana po tym, jak powiedziała, że ​​planuje zmierzyć się z Teresą Giudice w sprawie komentarzy na temat zjazdu

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie domowe

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button