Rozrywka

„Łup” sezon 1, odcinek 1, podsumowanie: „Pilot”

Oryginalna seria Apple TV+, Łup, jest tutaj. Premierowy odcinek komedii w miejscu pracy przedstawia Mayę Rudolph jako Molly Novak, miliarderkę żyjącą swoim wymarzonym życiem. Ale wszystko się zmienia, gdy zdradza ją wieloletni mąż. W następstwie dowiaduje się, że ma fundację charytatywną i wyrusza w podróż do samopoznania. Dalej, zdobądź Łup Podsumowanie odcinka 1. sezonu 1.

[Spoiler alert: This article contains spoilers from Loot Season 1 Episode 1: “30”]

„Łup” sezon 1, odcinek 1: Molly odkrywa niewierność męża podczas przyjęcia urodzinowego

Maya Rudolph w „Loot” | Apple TV+

To urodziny Molly w odcinku pilotażowym Łup, który rozpoczął transmisję 24 czerwca 2022 r., według Apple TV. W wielkim stylu świętuje ukończenie 45 roku życia, płynąc łodzią po wodzie. Jest z nią jej mąż, miliarder technologiczny, John Novak, grany przez Parki i rekreacja Adama Scotta.

Docierają do superjachtu, urodzinowego prezentu Johna dla Molly, wraz z basenami i podgrzewanymi stołkami barowymi. Później, w ich rozległej rezydencji, Molly mówi mężowi, że chce zjeść razem kolację, tylko we dwoje.

Podczas ich rozmowy Molly niewinnie zauważa plamę na krawacie Johna. Idzie do jego szafy, żeby kupić mu kolejną, ale znajduje Hailey (Dylan Gelula), 25 lat. Kupuje też Johnowi krawat. Zdezorientowana, dlaczego Hailey jest w szafie męża, Molly dowiaduje się, że Hailey i John mieli romans.

Molly konfrontuje się z mężem od 20 lat, gdy ten ma zaprosić Seala do zaśpiewania piosenki. W obecności wszystkich na przyjęciu urodzinowym mówi, że chce rozwodu.

Molly dowiaduje się, że ma fundację charytatywną i szuka miejsca w schronie

Maya Rudolph w odcinku 1 „Loot” 1 przemawia z podium
Maya Rudolph w „Loot” | Apple TV+

Po ośmiu miesiącach imprezowania na całym świecie po rozstaniu Molly stała się wielbicielką tabloidów. Teraz jest kobietą wartą 87 miliardów dolarów i musi wymyślić, co dalej.

Potem dostaje tajemniczy telefon od Sofii Salinas (Poza’s Michaela Jaé Rodriguez), która prowadzi jej fundację. Nieświadoma, że ​​ma nawet fundację z pracownikami, Molly odwiedza biuro. Sofia prosi ją, aby przestała generować złą prasę, ponieważ źle odbija się to na fundamencie. Molly zgadza się i postanawia bardziej się zaangażować.

Następnego dnia zaskakuje Sofię flotą SUV-ów, które pracownicy mają zabrać na otwarcie schroniska dla fundacji. Jeśli to nie wystarczy, Molly wygłasza katastrofalne, zaimprowizowane przemówienie oraz rozdaje luksusowe torby z upominkami.

Podsumowanie „Łupu”: Molly jest gotowa, by się rozgryźć po „wciągnięciu” w życie Johna

Reakcja na otwarcie schroniska jest okropna i Sofia po raz kolejny błaga Molly, aby „znalazła coś innego do zrobienia”.

„Załóż linię torebek, dołącz do klubu książki, idź w kosmos, cokolwiek”, mówi jej. „Bądźmy szczerzy, pojawiłaś się dzisiaj tylko dlatego, że się rozwiodłaś. Więc masz w sobie tę dziurę i próbujesz ją wypełnić.”

„Nie mylisz się całkowicie” — przyznaje Molly. „We mnie jest dziura, ale myślę, że była tam przez długi czas, odkąd nastąpił rozwód. Właśnie zostałam wciągnięta w życie mojego męża, wszystko było nim, nim, nim i nigdy nie pracowałam, żeby dowiedzieć się, kim jestem lub kim powinnam być. Ale teraz to robię i jest to naprawdę przerażające”.

Słowa Molly nie zmieniają zdania Sofii. Chce, żeby Molly odeszła. Ale w końcu to fundament Molly. „Nie zawiodę cię”, mówi Sofii.

Molly przystępuje do zakładania swojego biura, rozpoczynając nowy rozdział jako Molly Wells.

Łup premiera 24 czerwca na Apple TV+ z odcinkami 1-3 z nową transmisją cotygodniową.

POWIĄZANE: Kim jest mąż Mayi Rudolph?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button