Rozrywka

Luźny damski mostek Frankie wygląda tak inaczej, gdy kołysze stylowy krój pixie

Frankie Bridge cieszy się obecnie życiem z dłuższymi włosami, ale gwiazda Loose Women nosiła je dość krótko w ciągu dnia.

ZDJĘCIA: 25 wspaniałych sukienek dla druhen celebrytów, które dadzą ci poważną inspirację ślubną

W ciągu tygodnia piosenkarka obchodziła 41 urodziny swojego męża Wayne’a. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, a żeby uczcić wyjątkowy dzień jej ukochanej, Frankie udostępniła stare zdjęcie pary podczas randkowej nocy, w której kołysała stylowym pixie, który był światy od jej obecnego wyglądu. Wyglądała tak inaczej w stylu, ponieważ miała na sobie koszulę w kratę i parę obcisłych dżinsów na zatrzask.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Frankie Bridge ujawnia swój największy ślubny żal – i to jest zabawne

I nie tylko jej wygląd przywoływał wspomnienia, jak jej podpis głosił: „Wszystkiego najlepszego @waynebridge03… pamiętasz, jak kiedyś 'Blockbuster i chill?’ Starzejemy się…”

WEWNĄTRZ: 6 niesamowitych zdjęć celebrytów przed i po, które Cię zainspirują

WIĘCEJ: Loose Women’s Frankie Bridge chwalony przez fanów, gdy dzieli się szczerym sprawozdaniem z rodzinnych wakacji

Dla tych, którzy mogą nie pamiętać, Blockbuster był sklepem, w którym klienci wypożyczali filmy przed ich zwrotem, a na zdjęciu Wayne niósł torbę Blockbuster. Ostatnie sklepy marki zostały zamknięte w 2014 roku.

Fani pokochali wygląd Frankiego, gdy komplementowali: „Kochałem twoje włosy, kiedy były krótkie Frankie”, a drugi podzielił się: „Frankie, kocham takie włosy”.

Co za powrót!

Trzeci entuzjastycznie: „Kochaj, kochaj, kochaj swoje włosy”, podczas gdy czwarty skomentował: „Twoje włosy tutaj są [flame emojis]”.

SKLEP: Sukienka za 39 funtów od Frankie Bridge szybko się wyprzeda – tylko poczekaj

SKLEP: Frankie Bridge i Victoria Beckham uwielbiają tę mgiełkę Caudalie o wartości 12 funtów, która zapewnia promienną skórę

Wielu innych zastanawiało się nad swoimi wspomnieniami z kultowego sklepu, z których jeden wspomina: „To były pierwsze lata mojej i mojej relacji OH, bez Internetu i Blockbuster w piątkowy wieczór”.

Wcześniej w tym tygodniu Frankie i Wayne spędzili wspaniały wieczór na koncercie Red Hot Chili Peppers.

Gwiazda ostatnio eksperymentowała ze swoimi włosami

Jedno ze zdjęć pokazało, że sobotnia piosenkarka przytula się do swojej gwiazdy futbolu, jednocześnie uderzając w znak pokoju podczas koncertu. Inny widział, jak gołąbki przytulają się do zdjęcia przed słynnym kompleksem sportowym.

WOW: Frankie Bridge wygląda nierealnie po niesamowitej transformacji włosów

ZOBACZ: Frankie Bridge to hollywoodzki sen w sukience bodycon inspirowanej Audrey Hepburn

Fani szybko skomentowali pod spodem, jednym napisem: „Para wygląda na szczęśliwą i szczęśliwą”. Inny zauważył: „Kocham cię i Wayne [heart emoji] xxx”. Jeszcze jeden post brzmiał: „Trzeci [hot flame emojis]”.

Zarówno Frankie, jak i Wayne wracają do Los Angeles ze swoimi dwoma synami, ośmioletnim Parkerem i sześcioletnim Carterem.

jak ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button