Rozrywka

Machine Gun Kelly napisał „Good Mourning” po tym, jak pomyślał, że Megan Fox z nim zerwała

Przekreślone SMS-y? Karabin maszynowy Kelly myśl Megan Fox zerwał z nim przez tekst — więc napisał o tym cały film.​

Przeczytaj artykuł

Mod Sun ujawnione w Dzień dobry premiera w piątek, 13 maja, która mówi o tym, że ćpanie nigdy by się nie wydarzyło, gdyby 32-letnia Kelly nie była przekonana, że ​​35-letnia narzeczona Fox zamierza odwołać zaręczyny.

„Chcę ci podziękować [Machine Gun Kelly] za wysłanie mi tego SMS-a i dziękuję Megan za wysłanie mu tego SMS-a, który sprawił, że myślał, że z nim zerwała” – powiedziała 35-letnia mieszkanka Minnesoty w nagraniu wideo z tego wydarzenia na Instagramie.

„Właściwie prawdopodobnie po prostu była naprawdę miła i mówiła, że ​​kocha [you], ale wszyscy wiemy, jak działa umysł tego gościa — spirala!” perkusista zażartował w klipie, gdy aktorka Transformers śmieje się na widowni. „Dziękuję za katastrofę, która urzeczywistniła ten film”.

Przeczytaj artykuł

Kelly, którego prawdziwe nazwisko to Colson Baker, opublikowała pokaz slajdów na Instagramie w piątek. „Zrobiłem film z moimi przyjaciółmi. Good Mourning 20 maja ”, napisał pod postem, który zawierał różne zdjęcia jego wraz z Foxem i resztą obsady.

Para nosiła koordynujące zespoły, z piosenkarką w różowym garniturze wyszytym różami, podczas gdy Ciało Jennifer gwiazda kołysała błyszczącą lawendową suknią bez ramiączek, przypominającą stary hollywoodzki szyk.

Megan Fox i karabin maszynowy Kelly. John Salangsang/Shutterstock

Duet chodził po czerwonym dywanie razem z Nastoletnie zmutowane żółwie Nina gwiazda, mówiąca Rozrywka dziś wieczorem że była „tak dumna” ze swojego narzeczonego, zauważając, że napisał cały scenariusz w zaledwie trzy dni.

Gołąbki były gorące i ciężkie od ponad dwóch lat, a piosenkarka „Bloody Valentine” zaproponowała w styczniu.

„W lipcu 2020 roku siedzieliśmy pod tym figowcem. Poprosiliśmy o magię” Wakacje w słońcu aktorka napisała wtedy na Instagramie post. „Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmę”.

Fox podsumował: „Jakoś półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, które nastąpi po nim, powiedziałem tak. … a potem piliśmy sobie nawzajem krew 1.11.22.”

Para niesławnie trafiła na nagłówki gazet z powodu ich ciężkiego romansu z PDA, odkąd razem się spotkali, ale matka trójki dzieci (dzieli synów Noah, 9, Bodhi, 8 i Journey, 5 z byłym mężem Brian Austin Green) był wprawdzie zaskoczony terminem złożenia propozycji Kelly’ego.

Przeczytaj artykuł

„Nie miała pojęcia, że ​​to nadchodzi”, powiedział tylko źródło Nas tygodniowo w styczniu. „Oboje wykonali rytuał z udziałem ich krwi, aby symbolizować, że oboje stają się jednym”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button