Rozrywka

Maci Bookout udostępnia rzadkie zdjęcie 13-letniego syna Bentleya

Gwiazda MTV „Teen Mom OG”, Maci Bookout, nadal jest przedmiotem kpin wśród widzów po tym, jak osobowość MTV pojawiła się na nowym rodzinnym zdjęciu.

W piątek, 5 sierpnia, gwiazda „Teen Mom OG” Maci Bookout McKinney przyciągnęła uwagę fanów po tym, jak udostępniła jej rzadkie zdjęcie ze swoim najstarszym synem, 13-letnim Bentleyem, którym dzieli się z byłym Ryanem Edwardsem.

„Prawdopodobnie nigdy nie poznasz tak wyjątkowego człowieka jak ten. Jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju” – napisała w podpisie. Dołączyła hashtagi „Benny baby” i „Bóg nas pobłogosławił”.

Fani „Nastoletniej mamy” reagują na zdjęcie Bentleya

Fani „Nastoletniej mamy” nie mogli pogodzić się z tym, jak dorosły Bentley wyglądał na zdjęciu.

„Benny [he’s] tak duży” – napisał jeden z fanów.

„On [looks] taki przystojny” – skomentował inny użytkownik Instagrama. “[I] pamiętaj, kiedy był [a] kochanie teraz spójrz jak dorosła [up he’s] dostał. [You’re] bomba Maci ❤️.”

„Taaaaaak dorosła i taaaak jak ty!! Musisz być bardzo dumny” – dodał trzeci użytkownik.

Niektórzy fani zwracali uwagę na podobieństwo między Bentleyem a jego mamą, nazywając ich „bliźniakami” w sekcji komentarzy.

„On jest zdecydowanie twoim bliźniakiem i pięknym zdjęciem ❤️❤️”, napisał jeden z użytkowników Instagrama.

„Dosłownie jej teraz bliźniak!!!❤️❤️❤️”, skomentował inny użytkownik.

„Och, twój syn jest twoim bliźniakiem🥰”, napisał trzeci fan.

Maci o związku Bentleya z Ryanem

Przez lata widzowie obserwowali, jak Maci walczy o utrzymanie zdrowej relacji rodzicielskiej ze swoim byłym Ryanem.

W wywiadzie udzielonym Us Weekly we wrześniu 2021 r. Maci poinformował o relacjach Bentleya z ojcem, mówiąc, że nie widują się zbyt często.

„Widział go tylko kilka razy w tym roku” – powiedziała. „Szczerze mówiąc, Ryan nie pojawia się na żadnych meczach baseballowych ani nic w tym stylu. Nie jest szokujące, że tak często go nie widuje.

Podczas gdy relacje Bentleya z ojcem są nieco napięte, Maci zauważył, że Bentley nadal chce mieć związek ze swoim przyrodnim rodzeństwem, Jaggerem i Stellą (dziećmi Ryana).

„Bentley nadal chce zobaczyć swoje rodzeństwo” – powiedział Maci Us Weekly. „Chce mieć związek z nimi, dziadkami i tak dalej. W tym momencie to wciąż jest w powietrzu, jeśli chodzi o jego związek z Ryanem.

Ryan mówi, że tęskni za Bentleyem

Ryan otworzył się na temat swojego związku z Bentleyem w wywiadzie dla The Sun w sierpniu 2021 roku.

34-latek ujawnił, że nie widział swojego syna od ponad miesiąca.

„Nie widzieliśmy Bentleya od ponad miesiąca”, powiedział w gazecie. „Nie widziałem go, moja mama i tata go nie widzieli, nikt go nie widział”.

W wywiadzie Ryan zasugerował, że Maci i jej mąż Taylor są powodem, dla którego jego rodzina nie widziała Bentleya i powiedział, że w pewnym momencie uczestniczył w sesjach terapeutycznych z Bentleyem.

„Poszedłem na terapię z Bentleyem, Maci położył kres wszystkim po tym, jak mój tata i Taylor pokłócili się” – powiedział.

Argument, do którego odnosi się Ryan, miał miejsce podczas zjazdu „Nastoletniej mamy OG” w 2021 roku.

Ryan powiedział, że relacje jego rodziny z Bentleyem zmieniły się po tej kłótni.

„Maci chce, żeby ludzie ją przepraszali, moja mama prawdopodobnie by to zrobiła, ale powiedziałem żonie: „Jeśli nie jest ci przykro, nie mów, że jest ci przykro”. Nie wdmuchuj dymu w ich dupę bez powodu” – powiedział w gazecie.

– W ogóle nie rozmawiam z Maci – powiedział. „Na pewno tęsknię za Bentleyem”.

Możesz nadrobić stare odcinki „Nastoletniej mamy OG” i „Nastoletniej mamy 2” na Philo. Kliknij TUTAJ, aby zapisać się na subskrypcję.

CZYTAJ DALEJ: Nowy chłopak Briany DeJesus jest byłym ochroniarzem „Nastoletniej mamy”

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button