Rozrywka

Madeleine McCann podejrzewa, że ​​„przyznała się do nowych przestępstw” śledczemu, ale „nie o niej”

Madeleine McCann podejrzana o Christiana Bruecknera przyznała się do zbioru przestępstw telewizyjnemu śledczemu Markowi Williamsowi-Thomasowi.

Ale upierał się, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem trzylatka.

52-letni były policjant z Wielkiej Brytanii jest pierwszą osobą, przed którą skazany przestępca seksualny nieletnich otworzył się przed dwoma laty, kiedy został oskarżony o zabicie zaginionego młodzieńca przez szefów prawa w jego rodzinnych Niemczech.

W filmie Channel 5 Madeleine McCann: Sprawa przeciwko Christianowi B, jutro (środa, 11 maja) o godzinie 21:00, Mark powiedział: „Było sporo listów tam iz powrotem. Mówi bardzo otwarcie.”

Brueckner, lat 44, przyznał się do chłostania narkotyków ze swojego samochodu kempingowego na plaży turystycznej w Algarve. Ale Mark, który zdemaskował Jimmy’ego Savile’a jako pedofila, powiedział, że napisał o alibi.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku (zdjęcie: PA) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

Brueckner twierdził, że spotykał się z 17-letnią Niemką na wakacjach w okolicy.

Mark dodał: „W tym ostatnim liście, który mamy, który przedstawiamy w filmie dokumentalnym, mówi nam o swoim alibi.

„Postanowiliśmy sprawdzić, czy jego alibi ma jakiekolwiek znaczenie. Przyjęliśmy to z dużą przymrużeniem oka. Brueckner ją ochrania – teraz ruszyła ze swoim życiem, a on nie chce jej w to wciągać. Nie powiedział nam, kim ona była. Musieliśmy ją sami znaleźć.

Brueckner jest głównym podejrzanym w sprawie zniknięcia Madeleine (Zdj .: REX/Shutterstock) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów

Mark odszukał alibi i powiedział, że powiedziała mu: „Byłam z nim przez ten tydzień”.

Opisała, że ​​została zatrzymana na blokadzie z Bruecknerem po tym, jak Madeleine zaginęła w 2007 roku.

Wczoraj powiedzieliśmy, że Mark jest nieugięty, prawdziwy porywacz Madeleine wyjdzie na wolność, ponieważ Niemcy mają niewłaściwego człowieka.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Powiedział: „Nie jestem fanem Christiana Bruecknera. Popełnił kilka przerażających wykroczeń.

„Ale to nie czyni go zabójcą Madeleine McCann, jeśli nie ma na to dowodów. I nie ma.

„Nie mogą umieścić go poza mieszkaniem Madeleine w dniu zniknięcia, a ponadto ma wiarygodne alibi, które oddala go stamtąd. I są dowody na niezmienne zachowanie.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button