Rozrywka

Madlyn i Colby z „The Ultimatum” powitali swoją córeczkę — jak ma na imię?

Niecały miesiąc po ponownym uruchomieniu The Ultimatum: Marry or Move On na Netflix, Madlyn Ballatori i Colby Kissinger powitali swoje pierwsze dziecko! Para przeżyła dość intensywny dramat w serialu, którego kulminacją było przyjęcie przez Madlyn propozycji Colby’ego i związanie węzła w finale. Podczas odcinka zjazdu szczęki widzów praktycznie uderzały o podłogę, gdy para weszła na scenę, a Madyln miała wyraźny guzek dziecięcy. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co do tej pory podzielili się o swojej nowonarodzonej córce.

Artykuł jest kontynuowany poniżej Reklama Madlyn i Colby ujawniły narodziny swojej córeczki w maju 2022 roku.

4 maja Madlyn ogłosiła przybycie pierwszego dziecka jej i Colby’ego za pośrednictwem historii na Instagramie. „Córeczka jest zdrowa i idealna, jutro przywieziemy ją do domu” – napisała nowa mama. „Wtulaliśmy się w szpitalne łóżko, starając się jak najwięcej odpocząć i zastanowić się nad tym niesamowitym prezentem. Bądź na bieżąco, a wkrótce będziemy się dzielić więcej”.

Źródło: Instagram/@madlynballatori/zrzut ekranu autorstwa Michelle SteinArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Jak nazywa się córeczka Madlyn i Colby?

Dumni rodzice odczekali kilka dni, zanim ujawnili więcej szczegółów na temat jej córeczki — w tym, jak postanowili ją nazwać. 7 maja post na Instagramie ujawnił pierwsze zdjęcia córki Madlyn i Colby, a także jej imię. „Poznaj naszą małą Josie”, nowa mama zrobiła serię zdjęć i nagranie wideo przedstawiające noworodka. „Josephine Riley Kissinger, urodzona 8 funtów, 8 uncji w poniedziałek, 2 maja 2022 r., o 7:25 rano. Nie moglibyśmy być bardziej zakochani”.

Madlyn kontynuowała: „Wielkie podziękowania dla niesamowitego zespołu lekarzy i pielęgniarek, którzy pomagali nam przez cały nasz pobyt. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że jesteśmy teraz razem w domu jako rodzina”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Madlyn Ballatori (@madlynballatori)

Madlyn i Colby ujawnili ciążę podczas zjazdu odcinka „The Ultimatum”.

13 kwietnia 2022 roku finał The Ultimatum pojawił się na Netflixie. Na początku zauważalnie brakowało wśród par Madlyn i Colby – dopóki Vanessa Lachey nie poprosiła ich, aby dołączyli do reszty obsady zza kulis. To wtedy widzowie w domach prawdopodobnie głośno sapnęli: para pojawiła się ramię w ramię, a Madlyn miała wyraźny brzuszek.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dosłownie prawie wyplułem jedzenie, kiedy Madlyn wyszła ze swoim ciężarnym brzuchem… ta dziewczyna dosłownie nienawidziła Colby’ego przez cały sezon… co #TheUltimatumreunion pic.twitter.com/Wpb3wKlten

— Lauryn Klemptner (@lmk_klemptner) 13 kwietnia 2022 r.

Po tym, jak ona i Colby usiedli, Madlyn wyjaśniła, że ​​jest w około siódmym miesiącu ciąży z córeczką, dodając, że przez całe to doświadczenie czuła się „doskonała”. „Radzi sobie z tym jak zawodowiec”, powiedział Colby, a Madlyn podzieliła się tym, „Kocham każdą sekundę”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Od tego czasu Madlyn udostępniła szereg aktualizacji dotyczących ciąży swoim obserwatorom na Instagramie. „Ta ciąża całkowicie mnie odmieniła. Nie tylko fizycznie, ponieważ całkowicie zmieniłam kształt… Ale także psychicznie, duchowo i emocjonalnie” – napisała podpis na parze zdjęć ciążowych udostępnionych na Instagramie. „To rozwinęła się jeszcze głębsza miłość, niż sądziłem, że jest możliwa do mojego partnera, a także niesamowite wrodzone połączenie z moim ciałem i córką we mnie”.

W innym poście na Instagramie przyszła mama pozuje w bikini obok Colby’ego. „Jak mój brzuch jest taki duży?!!?? NIEPRAWDZIWE” – oświadczyła. „Brzmi to szalenie, ale będę tęsknić za tym wielkim brzuchem i czuję, jak rośnie we mnie. Jednocześnie nie mogę się doczekać, kiedy pocałuję jej słodką buzię i zobaczę ją w ramionach tatusia. Wszystkie emocje.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Madlyn Ballatori (@madlynballatori)

Życzymy Madlyn i Colby wszystkiego najlepszego, gdy wspólnie wyruszają w podróż do rodzicielstwa.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button