Rozrywka

„Mali ludzie, wielki świat”: Matt Roloff mówi, że jego dzieci miały „bardzo spore szanse” na zakup farm Roloffa

TLC Mali ludzie, wielki świat wkrótce wraca z nowym sezonem. W międzyczasie pojawiły się ważne wiadomości dotyczące Roloff Farms. Matt Roloff sprzedaje wiele akrów farmy, szokując długoletnich fanów, ponieważ wielu widzów spodziewało się, że jedno z jego dzieci przejmie kontrolę. Dlaczego więc żadne z dzieci Roloffów nie kupuje nieruchomości na farmie? Oto, co Matt powiedział fanom w mediach społecznościowych.

Za ile sprzedaje Roloff Farms? Gwiazda „Little People, Big World” Matt Roloff sprzedaje wiele akrów

Matt i Amy Roloff | Thos Robinson/Getty Images do odkrycia

Według The Wall Street Journal, Matt Roloff sprzedaje 16-akrową działkę Roloff Farms za 4 miliony dolarów. Obecnie posiada 109 akrów ziemi uprawnej.

„Teraz, kiedy mam 60 lat, to już za dużo” – wyjaśnił Matt. „Chcę zacząć trochę ograniczać”.

Matt sprzedający nieruchomość przychodzi lata po tym, jak kupił połowę farmy Amy Roloff. Po rozwodzie w 2016 roku, co Mali ludzie, wielki światzagłębił się w szczegóły, Matt postanowił kupić część posiadłości należącą do Amy, która obejmowała duży dom wiejski, w którym wychowywali swoje dzieci.

Jeśli chodzi o to, co Matt planuje zrobić z resztą swojej farmy, mówi, że chce kontynuować hodowlę dyń na ukochany sezon dyniowy. Planuje też budowę kolejnego domu na działce, której nie sprzedaje.

Matt Roloff powiedział fanowi, że jego dzieci mają „spore szanse” na zakup Roloff Farms

Matt Roloff sprzedający Roloff Farms nie jest zbyt zaskakujący dla fanów, którzy oglądali Mali ludzie, wielki świat przez lata. Wspomniany wcześniej Matt uwielbia spędzać czas w Surprise w Arizonie z Caryn Chandler i jest otwarty na pomysł sprzedaży części farmy. W poprzednim sezonie serialu Zach Roloff aktywnie interesował się kupnem części majątku Amy Roloff, ale ta transakcja się nie powiodła. Matt powiedział fanowi w mediach społecznościowych, że jego dzieci miały swoje szanse, ale ich nie wzięli.

„Wszyscy mieli więcej niż wystarczająco… i bardzo uczciwe szanse”, powiedział Matt na Instagramie fanowi w odniesieniu do swoich dzieci i kupowania farmy, według Reddit.

„Wygląda na to, że oczekuje się, że dzieci zostaną obdarowane farmą” – zauważył fan Reddita. „Nie mają do tego prawa. To gniazdo ich rodziców. Ciężko jest biegać”.

„Jestem pewien, że Matt chciał go sprzedać po cenie rynkowej, a dzieci nie było na to stać” — napisał inny użytkownik. „Nie sądzę, żeby był jakiś wielki dramat, po prostu chce jak najwięcej pieniędzy, a Jeremy powiedział nawet, że nie stać ich na to”.

Wtajemniczony twierdził, że Matt Roloff chciał sprzedać nieruchomość Jacobowi Roloffowi

Podczas gdy Zach Roloff wyraził zainteresowanie zakupem Roloff Farms on Mali ludzie, wielki świata Jeremy Roloff również był zainteresowany, poufny informator twierdzi, że Matt Roloff chciał sprzedać nieruchomość Jacobowi Roloffowi.

„Matt wolałby, aby farmę przejęli Jacob i żona Isabel, ale nie jest pewien, czy są teraz na pokładzie” – powiedział The Sun. „Jest najmłodszym synem, ale Matt wie, że Jacob ma potencjał, często są na farmie, a Matt uważa, że ​​to dobry sposób, aby nauczyć go wielu rzeczy, których musi się nauczyć”.

Jacob nie kupił jednak farmy, która teraz pozostawia na rynku wiele akrów nieruchomości.

Sprawdź ściągawkę Showbiz na Facebooku!

POWIĄZANE: „Mali ludzie, Matt Roloff z Big World ujawnia „przerażający” pożar na farmach Roloffa: „Nigdy tu nie ma nudy”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button