Rozrywka

„Mali ludzie, wielki świat”: związek Matta Roloffa z jego synami „Wciąż nie jest wspaniały”, twierdzi wtajemniczony

Widzowie TLC, którzy byli na bieżąco z najnowszym sezonem Mali ludzie, wielki świat wiedzieć o kontrowersji Roloff Farms. Matt Roloff zdecydował się wystawić kilka akrów farmy na sprzedaż po tym, jak nie zgodził się na umowę z Zachem Roloffem ani Jeremym Roloffem. To spowodowało napięcie między ojcem a jego bliźniakami. Teraz ktoś z wewnątrz twierdzi, że związek Matta z jego dziećmi „nadal nie jest świetny”.

Matt Roloff feudował ze swoim synem Zachem Roloffem o Roloff Farms w „Little People, Big World”

Amy Roloff i Matt Roloff z „Mali ludzie, wielki świat” | Peter Kramer/NBC/NBC NewsWire

Matt Roloff i Zach Roloff byli w centrum sporu Roloff Farms w ostatnim sezonie Mali ludzie, wielki świat. Zach był zainteresowany potencjalnym zakupem farmy, ale on i Matt nie mogli dojść do porozumienia w sprawie punktu sprzedaży. Matt wyjaśnił Amy Roloff, że zaoferował Zachowi lub Jeremy’emu Roloffowi „połowową zniżkę rodzinną”, ale to wciąż nie wystarczyło.

„To nie było tak, że nie próbowałem sprzedawać dzieciom w zasadzie za połowę zniżki rodzinnej” – wyjaśnił Matt w programie. „Cieszę się, że pomimo tego podjęli inne decyzje, ponieważ nie sądzę, aby pasowały…. Gdyby dzieci to dostały, utknąłbym w utrzymaniu go, może nawet trudniej niż teraz.

Zach w mediach społecznościowych powiedział, że Matt „manipuluje” informacjami dotyczącymi sytuacji Roloff Farms. „Mój tata manipuluje narracją tuż przed sezonem” – napisał Zach. „Po raz kolejny, tak jak przez większość swojego życia, nie brać odpowiedzialności za własne czyny i obwiniać innych”.

Czy Matt Roloff i Zach Roloff mówią? Wtajemniczony mówi, że ich związek „nadal nie jest świetny”

Więc gdzie teraz stoją Matt Roloff i Zach Roloff? Podczas, gdy Mali ludzie, wielki świat Gwiazdy miały swoje różnice w Roloff Farms, Zach powiedział Entertainment Tonight, że wszyscy „poszli do przodu”. Ale ktoś z wewnątrz powiedział The Sun, że związek Matta z Jeremym i Zachem „nadal nie jest świetny”. Pomimo ich trudnego związku, Roloffowie spotkali się, gdy ojciec Matta zmarł w sierpniu 2022 roku.

Według informatora, Matt, Caryn Chandler, Molly, Jacob, Zach i Jeremy Roloff spieszyli się, aby być u boku Matta w szpitalu w Arizonie, gdy zmarł jego ojciec Ron. Rodzina zdołała zebrać się w tym smutnym czasie i odłożyć na bok dawne waśnie.

„Matt był bardzo zdenerwowany i on i Caryn natychmiast polecieli do Arizony, aby spędzić ostatnie godziny z nim i całą rodziną” – powiedział wtajemniczony. „To było dokładnie to, czego chciał Ron. Relacje Matta z synami wciąż nie są wspaniałe, ale odkładają na bok swoje różnice, by być dla siebie w tym ważnym momencie. To był pierwszy raz, kiedy rodzina była razem w takim stanie od dłuższego czasu i bez wątpienia przedstawiła wiele perspektyw dla nich wszystkich, wiedzą, że rodzina jest najważniejsza”.

Zach Roloff i Jeremy Roloff mogą nie być w dobrych stosunkach

Jeremy Roloff i Audrey Roloff z „Little People, Big World” stoją obok siebie przed półką z książkami
Jeremy Roloff i Audrey Roloff | Tibrina Hobson/Getty Images

Miejmy nadzieję, że Zach i Jeremy Roloff, którzy ostatnio spędzają razem czas, pomogą uzdrowić rodzinę Roloffów. Fani podejrzewali, że Mali ludzie, wielki świat gwiazdy nie były ze sobą w dobrych stosunkach. Jeremy i Audrey Roloff urządzili niedawno parapetówkę, aby uczcić zakup własnej farmy. Fani zauważyli, że Zach i Tori Roloff nie przybyli.

W Touch donosi, że osoba poufna twierdzi, że bliźniacy pokłócili się w sierpniu 2021 r. Podobno mieli kłótnię, która doprowadziła do tego, że przestały mówić. Nie jest jasne, czy Zach i Tori nie przybyli na imprezę ma coś wspólnego z wcześniejszym domniemanym wypadkiem. Żaden z bliźniaków nie rozmawiał ze sobą o swoim związku po zakończeniu ostatniego sezonu serialu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: „Mali ludzie, wielki świat”: Amy Roloff wyraża żal z powodu przeprowadzki Roloff Farms

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button