Aktualności

Maluch nie żyje po tym, jak betonowa ciężarówka spada z wiaduktu, miażdżąc samochód rodzinny

Maluch nie żyje po wypadku, w którym betonowa ciężarówka spadła z wiaduktu i zmiażdżyła rodzinny pojazd.

Incydent miał miejsce w pobliżu Houston w piątek około 14:30 czasu lokalnego. Betoniarka podobno jechała na południe autostradą Beltway 8 East, gdy zaczęło padać, co w końcu spowodowało, że duży pojazd stracił kontrolę na śliskiej drodze i przejechał na bok w sąsiedztwie Woodforest w hrabstwie East Harris, ABC 13 zgłoszone.

Ciężarówka wylądowała na SUV-ie przejeżdżającym przez skrzyżowanie. Pojazdem kierowała 54-letnia kobieta, z 22-letnią córką na przednim siedzeniu pasażera i 22-miesięcznymi bliźniakami córki (chłopiec i dziewczynka) na tylnym siedzeniu.

Trzech pasażerów pojazdu zdołało wydostać się ze zmiażdżonego SUV-a z pomocą świadków, którzy rzucili się na miejsce zdarzenia, ale bliźniak utknął, według biura szeryfa hrabstwa Harris. Pomimo wysiłków obecnych, maluch został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Betoniarka wypadek śmierć malucha
Niemowlę zginęło w piątek w Teksasie po tym, jak betoniarka wypadła z wiaduktu i zmiażdżyła SUV-a. Powyżej reprezentacyjny wizerunek betonowej ciężarówki.
Obrazy ITP / Fotografia budowlana / Avalon / Getty Images

Jeśli chodzi o jego siostrę, „była trochę przygwożdżona, a ja sięgałem wstecz, [but] przednie siedzenie było trochę trudne do zdobycia ”, powiedział świadek Raymond Romo dla ABC 13. „Zacząłem szarpać fotelik samochodowy, aby dziecko mogło ją wyciągnąć i rzeczywiście byliśmy w stanie ją wyciągnąć, zanim została przypięta”.

Kierowcę, jej córkę i wnuczkę zabrano do pobliskiego szpitala i opatrzono z powodu drobnych obrażeń. Ich tożsamość nie została ujawniona publicznie.

„Staraliśmy się zrobić, co w naszej mocy” – dodał Joe Tijerina, kolejny świadek, który próbował pomóc rodzinie. „Wszyscy musieli się zebrać, aby zobaczyć, czy w jakikolwiek sposób możemy przenieść [concrete mixer]. Mieliśmy 18-kołowca, który próbował przypiąć do niego łańcuch, żeby go zdjąć. Mieliśmy dużą ciężarówkę z podwójnym napędem cztery na cztery. To znaczy, po prostu się nie ruszał.

Betonowa ciężarówka była prowadzona przez nieznaną z imienia 36-letnią kobietę, która twierdziła, że ​​mokre drogi spowodowały poślizg pojazdu, zanim wymknął się spod kontroli. Porucznik szeryfa hrabstwa Harris, Simon Cheng, z Wydziału ds. Zbrodni Pojazdowych, potwierdził lokalnej prasie, że kierowca nie wykazywał oznak odurzenia i że pojazd nie miał żadnych usterek, które mogłyby przyczynić się do wypadku.

Dochodzenie w sprawie wypadku rozpoczęło się na miejscu z pomocą zespołu rekonstrukcji wypadku, powiatowego Instytutu Nauk Sądowych i powiatowego biura prokuratora okręgowego. Cheng powiedział, że od soboty nie widział prawdopodobnego powodu do wniesienia zarzutów.

Newsweek skontaktował się z biurem szeryfa hrabstwa Harris w celu uzyskania komentarza.

Nieco podobny incydent miał miejsce w San Antonio w kwietniu, kiedy dwie 18-kołowe ciężarówki zderzyły się na autostradzie międzystanowej 10, powodując, że jeden z pojazdów częściowo przekroczył krawędź autostrady.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button