Rozrywka

Mam naturalne piersi w kształcie miseczki HH – mężczyźni ZAWSZE żartują sobie tak samo, a ja muszę nosić staniki babci, żeby pasowały do ​​moich melonów kantalupa

ŻYCIE w szkole jest wystarczająco trudne, ale dla nastolatki Anyi St James był jeszcze jeden duży problem, z którym musiała się zmierzyć.

Młoda kobieta miała zaledwie 13 lat, kiedy po raz pierwszy zaczęła się gapić na koleżanki z klasy, po tym, jak jej miseczki B stały się DD w ciągu roku.

7

W ciągu roku cycki sprzedawcy szybko urosły z miseczek B do DD i teraz są HH

7

Popiersie pracownic handlu detalicznego nadal wybrzuszało się „o jeden rozmiar miseczki każdego roku”, a teraz porównuje swoje piersi do „melonów kantalupa”.

Podczas gdy wielu wyrażało zazdrość o jej duży biust, Anya twierdzi, że „nie chce ich” i wolałaby mieć mniejsze piersi, aby mogła zmieścić się w ładnych topy i staniki.

To nie wszystko. Ciągle przyciągają niechcianą uwagę mężczyzn, którzy robią wulgarne komentarze na temat aplikacji randkowych, a także osobiście – twierdząc, że chcieliby ją „na motorówce”.

19-letnia Anya z Gold Coast w stanie Queensland powiedziała The Sun: „Kiedy miałam 14 lat i byłam wyraźnie niepełnoletnia, przeszła obok grupa dorosłych mężczyzn i powiedziała: „Woah, masz fajną parę t**s love”. .

Mam naturalnie duże cycki i zawsze jest obrzydliwy komentarz, który mężczyźni zawsze mówią
Uwielbiam małe penisy - Peter Andre, twoja tak zwana

„Inny wykonał akcję, jakby próbował mnie motorówką, przez co poczułem się bardzo nieswojo i niebezpiecznie. Byłem wyraźnie bardzo młody.

„To trwa do dorosłości, a teraz bardzo trudno mi się umawiać na randki.

„Mężczyźni ciągle mówią, że mnie lubią, ponieważ są„ facetami z cyckami ”i„ kochają duże cycki ”.

„Przez jakiś czas czułem się urażony mężczyznami, ponieważ wydawało się, że wszystko, czego chcą, to piersi, piersi, piersi lub seks. Nikt nie chciał mnie poznać ani mieć związku”.

„Moje cycki nie przestaną rosnąć”

Anya porównała swoje piersi do rozmiarów „melona kantalupa”

7

Anya (po prawej) w 2017 roku, kiedy miała na sobie luźne swetry, żeby zakryć piersi

7

W szkole Anya była nieustannie nękana przez starszych uczniów, którzy mówili jej, że podoba im się to, że ma „większe cycki niż inne dziewczyny” w jej wieku.

Dziewczyny w szkole nie były współczujące, piętnując ją „s***” i mówiąc, że cokolwiek miała na sobie, wyglądało „tandetnie”.

Znęcanie się sprawiło, że Anya przeszła od uczennicy pierwszej klasy do „najgorszej frekwencji w swoim roku” – tylko w jednej czwartej czasu.

Nieustanna uwaga skłoniła ją do noszenia za dużych swetrów i swetrów, które zakrywały jej figurę – nawet w najgorętsze dni, kiedy temperatura wzrosła do 40 stopni.

Innym problemem, z jakim zmagała się Anya, było znalezienie pasujących ubrań, a teraz musi uciekać się do „staników babci”, ponieważ większość sklepów nie nosi jej rozmiaru.

Powiedziała: „H-cup to maksimum, jakie trafia do większości sklepów. Obecnie jestem HH i obawiam się, że nie przestaną rosnąć. Nie wiem, jak duże będą, kiedy skończę 20 lat”.

Problemem jest również sport, a gdy była nastolatką, Anya musiała zrezygnować z trampolinowania i skakania z powodu bólu, który powodował jej plecy, ramiona i szyję.

Teraz codzienne czynności, takie jak długie spacery, bieganie, zmywanie i odkurzanie, również obciążają jej ciało.

Anya rozważała zmniejszenie piersi, aby pomóc jej żyć normalnie bez bólu i niechcianej uwagi.

Dodała: „Boję się o przyszłość, bo ból jest już intensywny. Często muszę położyć się i odpocząć po codziennych czynnościach i wiem, że będzie tylko gorzej.

„Próbowałam zważyć moje piersi, aby zrozumieć, jakie są ciężkie, ale nie jest to łatwe, są wielkości melonów kantalupa.

„Każdy z moich cycków jest wielkości główki małego dziecka, wyobraź sobie, że mam dwa z nich przyczepione do klatki piersiowej”.

Trudno na bieżąco z powodu zboczonych komentarzy

Anya ma trudności ze znalezieniem miłości, ponieważ męskie rozmowy bardzo szybko stają się seksualne

7

Anya też zmaga się z randkowaniem, ponieważ mężczyźni często uciekają się do nieprzyzwoitych rozmów, próbując z nią flirtować lub bardzo szybko przekształcić rozmowy w seks.

Powiedziała: „Ludzie cały czas podchodzą i mówią: ‚Czy nie bolą cię plecy?’ a inni po prostu podchodzą i mówią „Cycki”, wskazując na nich.

„Jedna osoba powiedziała mi: 'O cholera, masz ogromne cycki’, a inni mówią: 'Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać od patrzenia’.

„To robi się naprawdę nudne i po prostu mam dość nadużyć. To tak, jakby wierzyli, że mają prawo uprawiać ze mną seks lub komentować”.

Anya wyjaśnia, że ​​istnieją lepsze sposoby na schlebianie kobiecie lub wyrażanie zainteresowania bez nadmiernej seksualności, co dla niej oznacza „natychmiastowe wyłączenie”.

Powiedziała: „Jeśli mam być szczera, to jestem osobą bardzo seksualną i otwartą na swoją seksualność, ale faceci muszą pamiętać, jak rozmawiać z kobietami.

Mój partner jest tak leniwy, że muszę zostawić pieniądze w uchwycie na papier toaletowy, ale to działa
Molly-Mae Hague ujawnia brak opalenizny, gdy gwiazda Love Island natychmiast brązowie

„Jeśli jesteś zainteresowany osobą, powinieneś ją poznać i pamiętać, że łatwo jest powiedzieć komuś intencje.

„Zadaj miłe pytanie lub coś o tej osobie. Wiem, że zapamiętałbym miłą osobę, a nie kogoś, kto mówi, że mam ładne cycki”.

Anya odczuwa ból za każdym razem, gdy idzie na długie spacery lub biega na bieżni

7

Próbuje pokochać swoje ciało i publikuje zdjęcia online jako KentuckyFriedClouds

7

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button