Rozrywka

Mama Hailey Bieber, Kennya Baldwin, nauczyła ją 1 sekretu piękna

Hailey Bieber jest najbardziej znana ze swojej kariery modelki i małżeństwa z gwiazdą pop Justinem Bieberem. Ale jest także najmłodszą córką aktora Stephena Baldwina i jego żony Kennyi Baldwin.

Hailey Bieber pochodzi z bliskiej, wspierającej się rodziny, nic więc dziwnego, że zwraca się do rodziców o radę na temat miłości, małżeństwa, a nawet kosmetyków.

Kennya Baldwin jest grafikiem i matką 2

Kennya Baldwin (z lewej) i Hailey Bieber | Dimitrios Kambouris/Getty Images dla Fundacji Endometriozy w Ameryce; Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

53-letnia Kennya Baldwin jest matką dwóch córek, w tym Hailey. Jest żoną aktora Stephena Baldwina i robi karierę w projektowaniu graficznym. Jest także córką światowej sławy brazylijskiego pianisty Eumira Deodato.

Kennya Baldwin odgrywa ogromną rolę w życiu swojej córki, nawet teraz, gdy sama Bieber jest żoną. Kiedy Justin oświadczył się Hailey w 2018 roku, pierwszą rzeczą, którą zrobiła, była rozmowa o tym z rodzicami.

„W głębi serca wiedziałam, że to właśnie chcę zrobić” – powiedziała, mówiąc „tak” dla poślubienia Justina w filmach dokumentalnych na YouTube Justin Bieber: Pory roku. Chciała jednak zobaczyć, czy jej rodzice „powstrzymają” ją „od zrobienia czegoś szalonego”.

W rzeczywistości jej ojciec, Stephen, przedstawił swoją córkę swojemu przyszłemu mężowi wiele lat wcześniej, kiedy była jeszcze dzieckiem.

„src=”https://www.youtube.com/embed/G6SRRvF83ao?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

A nawet w trudnych czasach jej matka jest zawsze przy niej.

„Pamiętam, że dzwoniłem do niej kilka razy” – powiedział podcast Bieber W dobrej wierze z Chelsea i Judah Smith o przełomie w jej młodym małżeństwie. „Pewnego razu, kiedy byliśmy na Brooklynie i dzwoniłem do niej, płakałem i pomyślałem: „Po prostu nie mogę tego zrobić. Nie ma mowy, żebym był w stanie to zrobić, jeśli tak będzie na zawsze.

„I po prostu pamiętam, że przez telefon była taka spokojna. A ona mówiła: „To minie i wszystko będzie dobrze, a on będzie zdrowy, a my jesteśmy tu dla ciebie”.

Kenia Baldwin nauczył Hailey Bieber ważnej porady kosmetycznej

” src=”https://www.youtube.com/embed/j_YNteWZEUY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Kiedy ktoś jest głęboko w branży modelingowej i kosmetycznej, ważne jest, aby poznać najlepsze sekrety urody, aby zachować nieskazitelną cerę. Hailey Bieber polega na jednej konkretnej wskazówce kosmetycznej od matki, która pomogła modelce zachować promienną skórę. Tajemnica? Używanie ekologicznych, czystych kosmetyków.

„Moja mama jest Brazylijką, a ja dorastałem w domu, w którym ona i moja babcia używały wyłącznie produktów ekologicznych, od farb do włosów po środki czyszczące” – powiedział Bieber Vogue India. „Całe życie otaczało mnie naturalne i czyste piękno”.

Według CNN trend czystego piękna wystartował, a wiele głównych marek oferuje czyste i zielone produkty kosmetyczne, które są wolne od toksyn i innych potencjalnie szkodliwych składników.

Hailey Kariera modelki Biebera nabrała rozpędu

„src=”https://www.youtube.com/embed/jfhEbHJoZZ8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Nic dziwnego, że dzięki swojej pięknej skórze Hailey Bieber jest odnoszącą sukcesy modelką. Modelowaniem zajmuje się od 2014 roku, kiedy to podpisała kontrakt z Ford Models. Jej kariera rozpoczęła się od zdjęć w drukowanych magazynach, takich jak Tatler, Miłośćoraz V. Jej pierwszy pokaz na wybiegu odbył się w październiku 2014 roku dla Topshop.

Wkrótce Bieber dostał pracę modelki w wybitnych publikacjach, takich jak Moda oraz Moda dla nastolatków. Chodziła także po wybiegu dla projektantów Tommy Hilfiger, Philipp Plein i Ralph Lauren. Ponadto Bieber brał udział w wielu kampaniach reklamowych dla marek i wydarzeń takich jak Coachella. A w 2019 roku została twarzą Levi’s.

Nie tylko modeluje, ale Bieber zrobiła także kolejny krok w swojej karierze, tworząc kapsułowe kolekcje z The Daily Edited i Public Desire. Ponadto pracuje nad kolekcją makijażu o nazwie Rhode (jej drugie imię). Według MSN, linia produktów spadnie tego lata.

POWIĄZANE: Hailey Bieber ujawnia, dlaczego robi sobie przerwę od modelowania na wybiegu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button