Rozrywka

Mama June on Jeśli „Droga do odkupienia” jest prawdziwa: „Wszystko to nie może być zmyślone” (WYŁĄCZNIE)

Nierzadko zdarza się, że fani reality show dowiadują się, że ich ulubione programy są w rzeczywistości dość daleko od rzeczywistości. Szczerze mówiąc, nie powstrzymuje to milionów widzów przed oglądaniem co tydzień ich ulubionych programów konkursowych lub programów dokumentalnych. To powiedziawszy, Mama June: Road to Redemption wciąż są ciekawi, jaka jest prawdziwa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Zanim serial stał się czerwcową „Mama June” sposobem Shannon na udokumentowanie, jak poprawia swoje życie, była to Mama June: From Not to Hot, w której szczegółowo opisano operację odchudzania i metamorfozę Mamy June po latach nadwagi i niezdrowej kondycji.

Distractify rozmawiało wyłącznie z Mamą June przed sezonem Mama June: Droga do Odkupienia 6, który szczegółowo opisuje, w jaki sposób Mama June pokonuje swoją walkę z uzależnieniem. Trudno wymyślić niektóre z bardziej dramatycznych wątków.

Źródło: WeTV

June „Mama June” Shannon z „Drogi do odkupienia”.

Kontynuacja artykułu pod reklamą Czy „Mama June: Droga do odkupienia” jest prawdziwa?

Mama June powiedziała Distractify, że chociaż niektóre z tego, co opowiada o swoim życiu w telewizji, wydają się zbyt dramatyczne lub śmieszne, aby mogły być prawdziwe, jej program jest całkowicie autentyczny. Podzieliła się, że są nawet części jej życia, które zdarzają się, gdy kamery nie są w pobliżu, co odzwierciedla dramat, który ma miejsce w serialu.

„Słuchaj, chciałabym, żeby nasze życie było napisane według scenariusza, ponieważ wszyscy obejrzaliście to wszystko” – powiedziała mama June. „Wszyscy widzieliście, jak Alana dorasta w konkursach. Wszyscy widzieliście naszą rodzinę, wiesz, przegraliśmy jeden program… wróciliśmy i wróciliśmy, i przeszedłem przez utratę wagi, przeszedłem przez uzależnienie od narkotyków, przeszedłem powrót do zdrowia. Przeżyłem utratę rodziny, odzyskanie mojej rodziny. Tego wszystkiego nie da się zrekompensować.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 𝓐𝓵𝓪𝓷𝓪 𝓣𝓱𝓸𝓶𝓹𝓼𝓸𝓷 ✰ (@honeybooboo)

Mama June zawsze była otwartą księgą.

Fani, którzy śledzą Mamę June i jej rodzinę od czasów Toddlers & Tiaras, a potem Here Comes Honey Boo Boo, dobrze znają jej rodzinę. Zawsze nie przepraszali za to, kim są i jak wygląda ich życie. Here Comes Honey Boo Boo pojawił się w czasach, gdy telewizja reality była wciąż dość autentyczna.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Mama June powiedziała nam, że jej historia o wyzdrowieniu z narkomanii „trzeba opowiedzieć”. Przed szóstym sezonem Mama June: Droga do odkupienia Mama June podzieliła się w swoim programie swoim aresztowaniem w 2019 r. i zarzutami związanymi z narkotykami.

Sezon 5 nawet pokazał jej wyrok, który oznaczał 100 godzin prac społecznych. Teraz wygląda na to, że Mama June: Road to Redemption będzie opowiadać o życiu Mamy June w okresie zdrowienia.

Źródło: Instagram / @mamajune

Alana, Mama June i Pumpkin są w telewizji reality show od ponad 10 lat.

Sezon 6 „Mama June: Droga do odkupienia” pokazuje inne aspekty życia Mamy June.

Mama June podzieliła się również z Distractify, że sezon 6 pokaże kulisy czasu jej i córki Alany „Honey Boo Boo” Thompsona w The Masked Singer. Widzowie zobaczą także narodziny syna jej córki Lauryn „Pumpkin” Efird, Bentleya, który urodził się w lipcu 2021 roku.

A według Mamy June życie jej rodziny jest zbyt naturalnie dramatyczne, by wszystko zmyślić.

Oglądaj Mama June: Droga do odkupienia w piątki o 21:00 czasu wschodniego w telewizji WeTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button