Rozrywka

Mama „pomogła torturować córkę na śmierć podczas egzorcyzmów, aby przestała płakać”

TRAGICZNE nowe szczegóły pojawiły się po tym, jak matka została oskarżona o zabicie jej malucha podczas 12-godzinnego egzorcyzmu.

Mała Arely Hernandez, trzyletnia, została znaleziona martwa na podłodze małego kościoła w San Jose w Kalifornii we wrześniu ubiegłego roku z „licznymi obrażeniami wokół oczu, twarzy, szyi i klatki piersiowej”.

6

Trzyletni Arely Hernandez został znaleziony zmarły we wrześniu ubiegłego roku

6

Pojawiło się po doniesieniach, że jej rodzina przekonała się, że została „opętana przez demona”, gdy obudziła się z krzykiem.

Według dokumentów sądowych, młoda dziewczyna została zabrana do kościoła zielonoświątkowego o 6:30 rano, gdzie rzekomo ułatwiono serię zdeprawowanych czynów z rąk jej matki, jej dziadka pastora i jej nastoletniego wuja.

25-letnia mama Claudia Hernandez została oskarżona o przyszpilenie jej i włożenie palców do ust, aby zwymiotować, co „wierzyło, że pomoże jej wydostać się z ducha” – czytamy w dokumencie.

„Jeden osobnik trzymał ofiarę za szyję, inny trzymał ją wokół brzucha, a ostatni trzymał ją wokół nóg” – napisali funkcjonariusze.

Niesamowite telefony pod numer 911 ujawniają wskazówki dotyczące śmierci kobiety, które wywołały obawy seryjnych morderców
Była pielęgniarka wybucha płaczem po tym, jak uniknęła więzienia za zabicie pacjenta, 75

Raport mówi, że Arely „zasnął kilka razy”, aż „ofiara zwymiotowała przezroczystym/fioletowym płynem”.

Sekcja zwłok przeprowadzona później przez koronera hrabstwa Santa Clara wykazała, że ​​zmarła z powodu uduszenia i uduszenia.

W raporcie policyjnym stwierdzono, że rodzina nie zadzwoniła pod numer 911 przed 20:12 – około dwie godziny po tym, jak uważają, że zmarła.

Dodali, że „nie podjęto żadnych działań ratujących życie”, aby pomóc umierającemu dziecku, które zostało znalezione martwe na miejscu zdarzenia.

Opisując wstrząsające szczegóły domniemanego morderstwa, zastępca prokuratora okręgowego Rebekah Wise napisała: „Udusiła ją wiele razy, aż ofiara straciła przytomność.

Dodała: „Włożyła ręce do gardła i kontynuowała to postępowanie przez prawie cały dzień”.

25-letnia Hernandez jest obecnie przetrzymywana bez kaucji, oskarżona o napaść na dziecko z użyciem siły, która może spowodować poważne obrażenia ciała.

Jeśli zostanie skazana, grozi jej do 25 lat więzienia, donosi New York Post.

Wujek Rene Aaron Hernandez-Santos, lat 19, i dziadek Rene Trigueros Hernandez, lat 59, również zostali aresztowani i oskarżeni w związku ze śmiercią młodej dziewczyny

Jednak pozostaje niejasne, czy ojciec dziewczynki, którego nazwiska nie wymieniono, był w to zamieszany.

Nowe szczegóły, ogłoszone po raz pierwszy w tym tygodniu, pojawiły się po tym, jak jej rodzina zorganizowała różowy pogrzeb Disneya dla małej dziewczynki, o czym jej matka opublikowała w mediach społecznościowych i na YouTube.

W klipie wielokrotnie powtarzała „to jest, co jest”, odnosząc się do śmierci córki, zauważając: „Jestem spokojna, jestem szczęśliwa”.

Pod imieniem Elisaa Santos powiedziała subskrybentom: „Mogłabym tu siedzieć i być negatywna, smutna z powodu całej sytuacji, w której odeszła, ale to tak, że nie ma sensu, wiesz, bo tak jest.

„Nie ma jej tutaj ze mną — tak właśnie jest.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

„To jak, o co chodzi, wiesz? Po prostu będę się poniżać, kiedy nie ma sensu, żebym to robił, wiesz? Nie mogę zmienić sytuacji” – powiedziała.

Dodając, że ludzie „zwrócili się przeciwko niej” po śmierci jej córki, oświadczyła: „Nie przejmuję się tym zbytnio, ponieważ Bóg zna prawdę, a prawda zawsze wychodzi na jaw”.

Mały rodzinny kościół, do którego rzekomo zabrano dziewczynkę wśród doniesień o egzorcyzmach

6

Pani Hernandez wydawała się niewzruszona i szczerze rozmawiała w Internecie po śmierci córki

6

Wujek dziewczyny, Rene Aaron Hernandez-Santos, 19 lat, został aresztowany i oskarżony o jej śmierć

6

Jej dziadek, Rene Trigueros Hernandez, lat 59, również został aresztowany i oskarżony

6

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button