Rozrywka

Mandy Moore po raz pierwszy od 15 lat niepokoi się o koncertowanie — z dzieckiem

Widzowie telewizyjni znają Mandy Moore z nagrodzonego Emmy serialu To my. Jednak wielu jej fanów pamięta ją z jej pierwszego singla „Candy” z 1999 roku. Od tego czasu wydała siedem albumów studyjnych — So Real, Mandy Moore, Cover, Wild Hope, Amanda Leigh, Silver Landings, oraz W prawdziwym życiu — i wystąpił w ponad 80 projektach filmowych i telewizyjnych.

Podczas gdy aktorstwo było jej priorytetem nad śpiewem przez ponad dekadę, piosenkarka „Crush” wróciła do muzyki. Po finale To my, wznawia koncertowanie. Jednak różnica z W prawdziwym życiu wycieczka jest jej mężem i tym razem dołączy do niej syn.

Mandy Moore wyruszy w trasę koncertową ze swoim siódmym albumem „In Real Life”

Chociaż Mandy Moore powiedziała kiedyś, że nienawidzi swojej wcześniejszej pracy i chce dać fanom za nią zwrot pieniędzy, wielu wciąż pamięta taniec do jej przebojów z początku XXI wieku. Ale jej powrót do muzyki z Srebrne Lądowania brzmiało zupełnie inaczej. Album, nad którym pracowała z mężem Taylorem Goldsmithem, był jej pierwszym od czasu rozwodu z Ryanem Adamsem. Podążyła za tym W prawdziwym życiu.

„To był sposób na znalezienie jakiegoś rodzaju katharsis podczas pandemii”, powiedziała Health w lutym 2022 roku.

Pandemia odwołała jej trasę koncertową w 2020 r.

Mandy Moore występuje w 20th Century Fox Television i NBC Present „This Is Us” FYC Event w John Anson Ford Amphitheater 6 czerwca 2019 r. w Hollywood w Kalifornii. | Rachel Luna/Getty Images

W wywiadzie dla Daxa Sheparda na jego Fotel Ekspert podcast, Mandy Moore odkrywa, że ​​jest podekscytowana tym, że w końcu wyruszyła w trasę po odwołaniu trasy koncertowej w 2020 roku — tylko tym razem doda mały dodatek do trasy koncertowej.

„Byliśmy cztery dni od wyjazdu w trasę — 6 marca 2020 wydałem płytę, mój pierwszy album od 11 lat [laughs] — i byliśmy cztery dni przed wyjazdem w trasę, kiedy świat się zamknął” Spacer do zapamiętania gwiazda wyjaśnił. „Mam teraz nowy rekord o nazwie W prawdziwym życiuwięc ruszamy teraz w drogę i zagramy ostatnią płytę, nową płytę.”

„Czy urodzenie dziecka wywołuje u Ciebie niepokój?” [on tour]? – zapytał Shepard Moore’a. – Tak – przyznał piosenkarz. „Nie jeździłem w trasie od 2007 roku”.

Jednak nie martwi się zbytnio sprowadzeniem Augusta Harrisona Goldsmitha w trasę. Będzie miała męża i większość zespołu Dawes, którzy będą ją wspierać na scenie. „Rodzinny zespół”, tak to nazwała. – Gus będzie z nami. To będzie wspaniale.”

Moore powiedział Shepardowi, że ona i rodzina będą w autobusie podczas trasy koncertowej przez „dwa tygodnie, dwutygodniową przerwę i kolejne dwa tygodnie”. Chociaż może to wydawać się dużo dla mamy po raz pierwszy, mówi: „będzie zabawnie i intymnie”.

Życie rodzinne Mandy Moore

„src=”https://www.youtube.com/embed/IoZv8nz4bJc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jako celebrytka od nastoletnich lat, Moore była zaangażowana w kilka głośnych związków. Umawiała się z Wilmerem Valderramą, Andym Roddickiem, Zachem Braffem i Adamem „DJ AM” Goldsteinem. Ale niewielu zwróciło uwagę na jej małżeństwo i rozwód z Adamsem. Choć teraz powstrzymuje się od mówienia o nim, w dzisiejszych czasach chętnie rozmawia o swoim życiu osobistym.

W 2018 roku Moore poślubił Goldsmitha. Przywitali swoje pierwsze dziecko 21 lutego 2021 r. Chociaż zabieranie dziecka w drogę może wywołać u Moore pewien niepokój, jest wyraźnie gotowa na wszystko, co rzuci na nią życie.

ZWIĄZANE Z: Mandy Moore została odkryta z powodu kierowcy FedEx i hymnu narodowego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button