Rozrywka

Marcie Hobbs to nowy dodatek do „Southern Charm” – kim jest jej mąż?

Fani Southern Charm zaczynają być coraz bardziej ciekawi Marcie Hobbs i tego, jak dokładnie jest spokrewniona z Shep Rose. Warto zauważyć, że mieszkała w wielu miejscach na całym świecie, zanim zdecydowała się zostać w Charleston w Karolinie Południowej. Pomimo faktu, że jej rodzina jest dość zamożna, nadal rozwijała karierę w branży nieruchomości na własnych warunkach.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Marcie została zaproszona do dołączenia do obsady Southern Charm w sezonie 8, co oznacza, że ​​w tej chwili wszystkie oczy są zwrócone na nią. Oto, co fani Southern Charm powinni wiedzieć o rodowodzie, mężu i córce Marcie.

Źródło: Instagram/@marcie.hobbsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Kim jest mąż Marcie Hobbs?

Marcie jest żoną mężczyzny o imieniu John Hobbs. Na podstawie zdjęć, które publikuje na Instagramie, wydają się być w bardzo szczęśliwym małżeństwie. Seria zdjęć, którą opublikowała 20 czerwca 2022 r., zawierała podpis: „Wszystkiego najlepszego i Dnia Ojca dla mojej bratniej duszy i najlepszego przyjaciela… jesteś niesamowitym mężem i ojcem!”

Wcale nie jest nieśmiała, jeśli chodzi o publikowanie słodkich zdjęć, które podkreślają najlepsze i najbardziej pamiętne momenty ich małżeństwa.

Źródło: Instagram/@relationshepArtykuł jest kontynuowany pod reklamąW jaki sposób są spokrewnieni Marcie Hobbs i Shep Rose?

Jednym szczegółem zawartym w biografii Marcie Bravo TV jest to, że jest młodszą kuzynką Shepa Rose’a. Shep ma jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Southern Charm i jest częścią serialu od czasu jego premiery w 2014 roku.

Jej biografia dalej stwierdza: „Marcie i Shep zawsze byli blisko, a ona jest jedną z niewielu osób, które mogą zadać Shepowi trudne pytania bez odczuwania jego gniewu”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcie Hobbs (@marcie.hobbs)

Źródło: Instagram/@marcie.hobbsKontynuacja artykułu pod reklamą Kim jest córka Marcie Hobbs?

Marcie i John przywitali swoją córkę na świecie w grudniu 2021 roku. Kilka zwojów strony na Instagramie Marcie pokaże, jak bardzo cieszy się macierzyństwem. Jedno z cennych zdjęć, które ma z córką, jest podczas obchodów Dnia Świętego Patryka. Ona i jej córka noszą błyszczące, zielone kapelusze, aby uczcić tę okazję.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcie Hobbs (@marcie.hobbs)

Źródło: Instagram/@marcie.hobbsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą. Oto co jeszcze fani „Southern Charm” powinni wiedzieć o Marcie Hobbs.

Branża nieruchomości była dobra dla Marcie, ponieważ jest to jej ścieżka kariery od 2012 roku. Najpierw zdobyła licencję w rejonie Los Angeles, ale szykuje się do kontynuowania kariery w Charleston.

Według Sports Keeda Marcie zarabiała na życie jako doradca rekrutacyjny i asystent rejestratora w New York Film Academy na Manhattanie, zanim przystąpiła do gry na rynku nieruchomości.

Marcie i John dzielą się psem o imieniu Harper, o którym z dumą publikuje dość często na swoim kanale na Instagramie.

Dynamika grupy w obsadzie Southern Charm zawsze była interesująca do śledzenia i nadążania za nią. Niektóre interakcje są bardziej dramatyczne i intensywne niż inne, i to tylko kwestia czasu, zanim widzowie zobaczą, jak Marcie wpłynie na klimat serialu ze swoimi partnerami.

Data premiery 8 sezonu Southern Charm to 23 czerwca 2022 r. o 21:00 czasu wschodniego w Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button