Aktualności

Martin Truex Jr. przyłapał Flipping Birda w telewizji na żywo i kierował swoją frustrację na zaskakujący cel

Martin Truex Jr. będzie pamiętał sezon 2022 NASCAR Cup Series z niewłaściwych powodów. Przez 29 wyścigów kierowca Joe Gibbs Racing pozostaje bez zwycięstwa. Miał wystarczająco dobre samochody, by wygrać, ale tak się nie stało. Wygląda na to, że cokolwiek może pójść nie tak.

W miniony weekend na Bristol Motor Speedway było podobnie. Truex skończył martwy jako ostatni po tym, jak kłopoty ze sterowaniem zakończyły jego noc wcześniej. Chwilę po wjechaniu do garażu kamery uchwyciły animowanego kierowcę, który pokazuje jego frustrację, kierując środkowy palec na zaskakującego odbiorcę.

Martin Truex Jr. miał ciężki sezon

Martin Truex Jr. rozmawia z dziennikarzami podczas kwalifikacji do wyścigu NASCAR Cup Series Playoff Bass Pro Shops NRA Night 16 września 2022 roku na torze Bristol Motor Speedway. | Zdjęcie: Jeff Robinson / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images

Martin Truex Jr. wkroczył w sezon 2022, nie wiedząc, czego się spodziewać po samochodzie nowej generacji. Nikt tego nie zrobił. Na początku sezonu mistrz 2017 błysnął szybkością i kilkakrotnie walczył, ale różne okoliczności ograniczyły go do pierwszej dziesiątki.

Wiosną zdobył kilka miejsc w pierwszej piątce w Richmond i Talladega, ale towarzyszyło im wiele wyścigów, w których zajął 20 miejsce lub gorzej. Truex miał najlepszy samochód w New Hampshire, startując z pole position, prowadząc najwięcej okrążeń i wygrywając oba etapy. Ale sprawdzenie strategii i nieudolny restart przed nim sprawiły, że wrócił na boisko i zajął czwarte miejsce.

Trwające cały sezon nieszczęście przełożyło się na dziewiętnastą drużynę, która straciła trzy punkty w play-offach. W postsezonie jego szczęście nie polepszyło się, ponieważ zajął 36. miejsce w Darlington i piąty w Kansas po wielokrotnym przejściu przez boisko.

„Tak. Miałem szansę na pewno. Oddałem jeszcze jeden — przyznał z przygnębieniem Truex po Kansas. „Przejechałem przez pole cztery razy, pięć razy, samochodami, którymi nie da się przejść. Ostatni błąd był po prostu za późno w wyścigu, aby go naprawić. Dotarliśmy do piątego. Prawie zajęło czwarte miejsce.

„Wiele samochodów mijaliśmy dzisiaj. Kiedy byliśmy z przodu, sprawdzaliśmy. Szczerze mówiąc, nie wiem już, co powiedzieć. To jest do bani. To się starzeje. Posiadanie samochodów, którymi można wygrywać, a nie umiejętność wygrywania.”

Kamery łapią Truexa rzucającego się na ptaka w Bristolu

W miniony weekend w Bristolu, pod światłami jednego z największych wydarzeń tego roku, Truex napotkał problemy z kierowaniem, które wyeliminowały jego zespół z wyścigu po przejechaniu mniej niż 200 okrążeń. Ukończył ostatni na 36. miejscu.

Chwilę po wjechaniu do garażu kamery uchwyciły Truexa wraz ze swoim zespołem, stojącego wokół jego samochodu i patrzącego pod maskę, gdy 42-latek niespodziewanie wyciągnął środkowy palec i rzucił ptaka na jego samochód przed przejściem z dala.

Ten pojedynczy gest skutecznie podsumował trwającą cały sezon frustrację kierowcy i jego zespołu.

Miał towarzystwo

Chociaż Truex był, co zrozumiałe, sfrustrowany błędami i awariami mechanicznymi, takimi jak to, co wydarzyło się w sobotę w Bristolu, nie jest sam. Organizacja JGR przez cały rok toczyła zmagania na pit-roadzie i z samochodami, które nie radziły sobie dobrze lub miały problemy mechaniczne.

Kyle Busch został wyeliminowany w pierwszej rundzie play-offów po raz pierwszy w swojej karierze po awarii silnika. Bardziej problematyczne jest to, że była to jego druga awaria silnika w ciągu trzech tygodni. Zdarzyło się to kilka tygodni wcześniej w Darlington, gdzie zajął 34. miejsce.

Gdy dwukrotny mistrz nie walczy o tytuł, on i Truex są teraz tylko polowaniem na trofea. Ale biorąc pod uwagę przebieg sezonu, zwłaszcza ostatnio, obaj wiedzą, że dotarcie do mety to osiągnięcie, a tym bardziej dotarcie tam jako pierwsze.

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zasubskrybuj nasz kanał YouTube.

POWIĄZANE: Martin Truex Jr. opisuje brutalny sposób, w jaki chce wyjść ze swojego frustrującego sezonu, a PETA nie będzie z tego powodu szczęśliwa

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button