Rozrywka

Matt Czuchry nazwał kiedyś „Gilmore Girls” „poligonem”

Odkąd wystąpił w Dziewczyny Gilmore na początku 2000 roku Matt Czuchry dostawał coraz większe role. Obecna rola Czuchry w Mieszkaniec znacznie różni się od superzamożnego studenta Yale, w którym grał Dziewczyny Gilmore, ale jego czas spędzony w serialu nadal wpływał na jego karierę. Słynny aktor, który kiedyś zadzwonił Dziewczyny Gilmore „poligon treningowy”.

Matt Czuchry zagrał Logana Huntzbergera w „Gilmore Girls”

Czuchry grał Logana Huntzbergera przez trzy sezony Dziewczyny Gilmore. Logan, syn potentata medialnego, poznał Rory Gilmore na drugim roku studiów w Yale. Początkowo zaintrygowany Rorym, playboy Logan zdecydował się zachować dystans. W końcu Rory i Logan zaczęli się spotykać. Para dorastała razem przez wzloty i upadki, ale rozeszły się pod koniec serii. Ich rozpad nie był jednak ostatnim, jaki fani widzieli w Loganie. Pojawił się także w odrodzeniu Netflixa, Gilmore Girls: rok z życia.

Alexis Bledel jako Rory Gilmore i Matt Czuchry jako Logan Huntzberger w „Gilmore Girls” | Saeed Adyani/Netflix

Rola Czuchry w Dziewczyny Gilmore jest kontrowersyjny. Niektórzy fani uwielbiają Logana, podczas gdy inni są wściekli, że uniemożliwił Rory’emu Gilmore’owi powrót do Jess Mariano. Odrodzenie Logana również nie przyniosło mu żadnych dodatkowych punktów. Kiedy fani po raz ostatni opuścili ukochane miasto Stars Hollow, Rory była w ciąży, prawdopodobnie z Loganem, i miał poślubić dziedziczkę o imieniu Odette.

Nazwał serial swoim „poligonem”

Rola Czuchry w Dziewczyny Gilmore była jego pierwszą poważną pracą aktorską. W wywiadzie dla Entertainment Weekly wyjaśnił, że serial był jego pierwszym pełnoetatowym koncertem i służył mu jako sposób na kontynuowanie nauki swojego rzemiosła. Powiedział, że serial był dla niego „poligonem” i że wiele gwiazd i ekipy pomogło mu po drodze.

” src=”https://www.youtube.com/embed/uUto9FqR3Iw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Następnie powiedział publikacji, że jest otwarty na naukę i że zespół jest na tyle łaskawy, aby go uczyć. Czuchry nie był wyjątkiem. Daleko mu do jedynego aktora, który wyrzynał sobie zęby Dziewczyny Gilmore. Showrunner, Amy Sherman-Palladino, zaczęła zatrudniać nowych aktorów do dużych ról. Serial był również pierwszą aktorską pracą dla Alexis Bledel. Bledel wcielił się w Rory’ego Gilmore’a.

Wayne Wilcox, aktor, który wcielił się w rolę przyjaciela Rory’ego, Marty’ego, był również nieznany, kiedy dołączył do obsady. Według TV Guide, Wilcox został odkryty przez Shermana-Palladino i Dana Palladino, kiedy czekał na ich stole w Mercer Kitchen w Nowym Jorku. Chad Michael Murray również zaczął swoją przygodę z serialem. Murray wcielił się w Tristana Dugraya w pierwszych dwóch sezonach serialu, zanim wylądował w swoich rolach Jezioro marzeń oraz Wzgórze jednego drzewa.

Ale czy pierwsza rola Czuchry’ego w Gilmore Girls?

Większość fanów pamięta Czuchry jako Logan. To ma sens; To była jego pierwsza poważna rola, a przynajmniej była to jego pierwsza poważna rola w udanej serii. Zanim Dziewczyny GilmoreCzuchry wylądował część na Freaks & Geekowie. W krótkotrwałym serialu postać Czuchry’ego nie miała imienia. Co bardziej pamiętne, na krótko pojawił się w Młodzi Amerykanie, raczkujący serial, który wyemitował tylko osiem odcinków, zanim sieć go anulowała. Czuchry pojawił się w pięciu odcinkach.

Maciej Czuchry | Congleton / NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images

Od Dziewczyny Gilmore, rzeczy wystartowały. Najpierw Czuchry pojawił się w Dobra żona i odegrał rolę w Światła piątkowej nocy. W dzisiejszych czasach on występuje w Mieszkaniec, grając Conrada Hawkinsa, głównego rezydenta szpitala Chastain Park Memorial Hospital. Chociaż wiele koncertów zostało odwołanych lub wznowionych w ciągu ostatniego tygodnia, nadal nie ma słowa, czy Mieszkaniec powróci do Foxa na szósty sezon.

ZWIĄZANE Z: „Gilmore Girls”: cały związek Rory Gilmore i Logana Huntzbergera miał niebiański motyw

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button