Rozrywka

Maya Vander nie wróci do „Sprzedaży zachodu słońca” po poronieniu: „Czas, aby ruszyła dalej”

Maya Vander Dzięki uprzejmości Netflix

Pchac do przodu. Maya Vander nie wróci na następny sezon Sprzedam zachód słońca po drugiej utracie ciąży, Nas tygodniowo może potwierdzić.

Przeczytaj artykuł

„Z logistycznego punktu widzenia było to dla niej trudne. Latanie tam i z powrotem z Miami do Los Angeles było dużo i jest stresujące”, mówi źródło Nas. „Chce się uspokoić, zwłaszcza po poronieniu. Chce skupić się na swojej rodzinie i, miejmy nadzieję, mieć więcej dzieci”.

39-letni Vander „uwielbia program i zdecydowanie trudno mu odpuścić”, ale nadszedł „czas, aby przejść dalej”. Według wtajemniczonych, wyjście z serialu było „ściśle „decyzją biznesową”, ale „jest tak wdzięczna i wdzięczna za szansę, jaką dał jej Netflix”.

Licencja na nieruchomości Vander została niedawno przeniesiona z The Oppenheim Group do firmy Compass, nad którą jej firma, The Maya Vander Group, będzie pracować w przyszłości. Źródło mówi Nas że Jason Oppenheimwspółzałożyciel The Oppenheim Group, jest „dobrze świadomy” posunięcia Vandera.

W środku decyzji Mayi Vander o wycofaniu się ze „Sprzedaży zachodu słońca”
Dzięki uprzejmości Netflix

„Celem Mayi jest naprawdę odniesienie sukcesu” — wyjaśnia wtajemniczony. „Nie może się doczekać pracy ze swoim zespołem i jest podekscytowana tym, co przyniesie przyszłość”.

Chociaż Vander wydaje się, że skupienie się na serialu reality przesunęło się „na bardziej dramat niż nieruchomości”, nadal „pozostaje przyjazna dla obsady i jest w dobrych stosunkach z nimi wszystkimi”, według źródła.

Wiadomość o oficjalnym odejściu Vander z hitu Netflix pojawia się wkrótce po tym, jak ujawniła, że ​​doznała drugiej utraty ciąży w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

„Miałam bardzo szalony tydzień”, ogłosiła Vander we wtorek, 21 czerwca na swoim Instagramie Stories. „Poronienie po 10 tygodniach… po moim martwym porodzie, ale moje dzieci i mój mąż są absolutnie moim błogosławieństwem i mam szczęście, że jestem ich matką! ! Wnoszą radość i szczęście do mojego życia!! Przytul i kochaj ludzi, na których Ci zależy. Nie bierz rzeczy za pewnik!”

Ogłoszenie zostało udostępnione wraz ze zdjęciem syna Vandera, Aidena, 3, który spokojnie drzemał. Pochodzący z Izraela chłopiec i córka Elle, 2 lata, dzieli ze swoim mężem, David Miller.

Vander wcześniej urodziła martwego syna w grudniu 2021 roku, kiedy była w 38 tygodniu ciąży. „Zawsze o tym słyszałam, ale nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę częścią statystyk” – pisała wtedy za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Zamiast rodzić dziecko, wracam do domu z pudełkiem pamięci. Nikomu tego nie życzę”.

Kilka dni później otworzyła się, aby Nas wyłącznie o bólu po stracie dziecka, zwłaszcza w okresie świątecznym.

Przeczytaj artykuł

„Moja rodzina jest zdruzgotana” — powiedziała gwiazda Netflix Nas. „Termin porodu mojego dziecka był tuż przed Bożym Narodzeniem. To najlepsza pora roku na świętowanie… Mój mąż ma złamane serce i wiem, że muszę być silna dla niego i naszej rodziny”.

Vander wyjaśniła, że ​​nie jest jasne, dlaczego jej syn nie przeżył porodu, ale przeprowadzano sekcję zwłok w nadziei, że uzyska jakieś odpowiedzi. „Urodziłam normalne dziecko, które wyglądało, jakby spało” – powiedziała. „To będzie mnie gonić na zawsze”.

Podczas Sprzedam zachód słońca Specjalny zjazd sezonu 5 sezonu, który trafił do Netflix w maju, agent z Miami ujawnił, że urodzenie martwego dziecka było najwyraźniej „dziwacznym wypadkiem”.

Przeczytaj artykuł

„To był po prostu zły wypadek z [the umbilical] sznur zmieszany z połkniętym łożyskiem” – powiedziała gospodarzowi Tan Francja. „Ale radzę sobie znacznie lepiej. I wiesz, mam męża. On jest niesamowity. Moje dzieci są świetne. Wiesz, oni mnie podtrzymują, mam pracę i jestem zajęty, więc nie mam czasu siedzieć i płakać przez cały dzień.

Raportowanie Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button