Rozrywka

Maya Vander potwierdza, że ​​nie wróci do „Sprzedaży zachodu słońca”

Więcej na temat: sprzedawanie zachodu słońca Maya Vander z „Sprzedaży zachodu słońca” poroniła sześć miesięcy po urodzeniu martwego dziecka. ex Jason Oppenheim na MTV Awards

Maya Vander nie wróci do „Sprzedaży zachodu słońca” przed sezonem 6, agentka nieruchomości potwierdza na stronie szóstej.

„Postanowiłam nie wykonywać swojej umowy”, mówi nam pośród sprzecznych raportów na temat jej statusu w serialu Netflix reality.

„Uwielbiam ten program i był świetny, ale jestem podekscytowany możliwością skupienia się na rynku nieruchomości w Miami”.

40-letni właściciel Maya Vander Group dodaje: „Chcę skupić się na mojej rodzinie, a latanie od wybrzeża do wybrzeża to dużo. Program jest świetny i kocham wszystkich, ale nie mogę się doczekać rozwoju mojej firmy w południowej Florydzie”.

Licencja na nieruchomości Vandera została również przeniesiona z The Oppenheim Group do Compass, o czym donosi tygodnik Us Weekly Jason Oppenheim — współzałożyciel tej pierwszej — jest „dobrze świadomy”.

„Latanie od wybrzeża do wybrzeża to dużo”, mówi nam.Netflix

Posunięcie Vander w karierze wiąże się z kilkoma druzgocącymi stratami w jej życiu osobistym.

Na początku tego tygodnia matka dwójki dzieci ujawniła, że ​​poroniła sześć miesięcy po urodzeniu martwego syna.

„Miałam bardzo szalony tydzień”, napisała na zdjęciu na Instagramie, na którym śpi jej 3-letni syn, Aiden. „Poronienie po 10 tygodniach… po urodzeniu martwego dziecka… ale moje dzieci i mój mąż są absolutnie moim błogosławieństwem i mam szczęście, że jestem ich matką!”

„Cieszę się, że mogę skoncentrować się na rynku nieruchomości w Miami” – dodaje.Netflix

Vander przyznał, że jej partner, Dave Miller, Aiden i ich dwuletnia córka Elle, zapewnili jej „radość i szczęście” podczas żałoby.

Następnie radziła swoim wyznawcom „przytulać się i kochać ludzi [they] dbać”, podsumowując, „Nie bierz rzeczy za pewnik”.

Agent nieruchomości urodził się martwy w grudniu 2021 r.

Licencja na nieruchomości Vandera została również przeniesiona z The Oppenheim Group do firmy Compass.

Na początku tego miesiąca zastanawiała się nad tragedią, mówiąc, że znalazła uzdrowienie w pozostawaniu „zajęta”.

Jednak nie oznacza to już pracy na obu wybrzeżach.

W sierpniu 2020 r. Vander ujawniła nam, że „technicznie przeniosła się z powrotem [to Los Angeles] sfilmować przedstawienie” przed jego debiutem.

Po 15 latach spędzonych w Los Angeles i trzech w The Oppenheim Group, jej mężowi zaproponowano pracę w Miami, więc przeprowadzili się — dokładnie w momencie, gdy odebrano „Sprzedaż Suneta”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button