Rozrywka

„Mayans MC” sezon 4: Śmierć Bishopa wydaje się coraz bardziej prawdopodobna

Majowie MC Sezon 4 jest mroczniejszy i bardziej intensywny niż kiedykolwiek wcześniej. W tym sezonie nastąpiła już poważna śmierć postaci i może być więcej w przyszłości. Bishop niedawno zrezygnował z pełnienia funkcji wiceprezesa statutu Santo Padre i jest w konflikcie z prawie wszystkimi w klubie. W miarę upływu sezonu coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że Bishop może się skończyć.

[Warning: This article contains spoilers for Mayans MC Season 4 Episode 5.]

Michael Irby | Robin L Marshall/WireImage

Bishop jest w sprzeczności z większością klubu w czwartym sezonie „Mayans MC”

W Majowie MC Sezon 4, Bishop jest w sprzeczności z prawie każdą postacią w serialu. Nie ma zamiaru robić reparacji z innymi czarterami po premierze pierwszego sezonu. To wyraźnie frustruje jego kuzyna, założyciela Mayans MC, Marcusa Alvareza. Kiedy Bishop zdjął naszywkę wiceprezydenta, Alvarez nie protestował. Zamiast tego dał go EZ.

Niektórzy z pozostałych członków Santo Padre nadal wydają się popierać Bishopa. Taza w szczególności mówi Bishopowi, że ma plecy, ale Bishop wyraźnie nie wybaczył Tazie. „Jedynym powodem, dla którego nie jesteś martwy, jest jakieś błędne poczucie pieprzonej lojalności” – mówi mu Bishop. Bishop najwyraźniej ma również problem z seksualnością Tazy, dodając obraźliwą uwagę na ten temat.

Alvarez zabił własnego syna w „Sons of Anarchy”

W najnowszym odcinku Majowie MC Sezon 4, Synowie Anarchii rozpoczęli atak na Majów. Zaaranżowali hit na karcie Oakland, który zakończył się śmiercią Coco. Zbliża się wojna i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby kilka innych głównych postaci zostało zabitych.

W odcinku 5 prezydent Oakland Diaz rozmawiał z Alvarezem o pozbyciu się karty Santo Padre. „Dałem ten statut mojemu primo” — mówi Alvarez. „Spójrz, co z tym zrobił” – śmieje się Diaz. „Zabrał Ogród Edenu i posolił pieprzoną ziemię”.

Diaz następnie przywołuje coś, co wydarzyło się dawno temu, w Synowie Anarchii Sezon 1. „To, co wydarzyło się wiele lat temu, z Esai, to był właściwy wybór. To było dla dobra klubu – mówi Diaz Alvarezowi. Wiele lat temu syn Alvareza, Esai, próbował zabić prezydenta Synów Anarchii, Claya Morrowa. Aby zakończyć rozlew krwi między dwoma klubami, Alvarez kazał zabić własnego syna.

Czy Bishop umrze w 4 sezonie „Mayans MC”?

To nie pierwszy raz, kiedy ta historia została podjęta w Majowie MC Sezon 4. W odcinku 3 Manny opowiada tę historię EZ i Angelowi, gdy odpoczywają na pustyni. Manny zaznacza, że ​​nie wyobraża sobie krzywdy własnego ciała i krwi. Teraz, gdy historia Esaia pojawiła się dwukrotnie w Majowie MC Czwarty sezon wydaje się być czymś znaczącym.

„Manny wychowujący syna Alvareza może być zapowiedzią, że ktoś musi później zabić członka rodziny” – napisał użytkownik Reddit. Być może w końcu Alvarez zabije Bishopa „dla dobra klubu”, tak jak zrobił to z Esaiem.

Nowe odcinki Majowie MC Sezon 4 jest emitowany we wtorkowe wieczory o 22:00 czasu wschodniego na FX.

POWIĄZANE: „Mayans MC” Sezon 4: Oto dlaczego EZ jest tak wściekły na swojego tatę, Felipe

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button