Rozrywka

Mąż Helen Skelton w separacji widziany z „nową dziewczyną” po raz pierwszy od rozstania

Richie Myler, będący w separacji mąż gospodarza Country, Helen Skelton, po raz pierwszy od rozstania pary spędzał wolny dzień ze swoją zgłoszoną nową dziewczyną.

31-letni Richie był widziany spędzając czas w romantycznym miejscu spacerów ze swoją rzekomą nową dziewczyną, Stephanie Thirkill, lat 32, zaledwie kilka tygodni po tym, jak gwiazda BBC Helen ujawniła, że ​​się rozstali.

Zawodnik ligi rugby Richie po dziewięciu latach małżeństwa rozstał się z 38-letnią Helen, z którą dzieli troje dzieci.

Richie spotyka się teraz ze Stephanie, córką multimilionera Andrew Thirkilla, prezesa klubu rugby Leeds Rhinos, w którym gra również jako połówkowy scrum.

Richie i Stephanie wystąpili razem publicznie po raz pierwszy (Zdjęcie: The Sun / News Licensing) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Para była widziana po raz pierwszy, gdy wyprowadzała swoje psy w lokalnym zbiorniku wodnym do jej domu w Harrogate w North Yorkshire.

Źródło powiedziało The Sun: „Wydawali się naprawdę zadowoleni razem.

„Wędrowali w dół do zbiornika przed spokojnym spacerem jednym z torów w późnym słońcu.

Richie i Stephanie wyprowadzali swoje psy w lokalnym punkcie piękności (Zdjęcie: The Sun / News Licensing)

„Możesz uciec od wszystkiego”.

Kierownik marketingu ubrał się swobodnie na spacer w czerwoną bluzę połączoną z legginsami w moro, z włosami związanymi w luźny, niechlujny kok.

Richie ubierał się też swobodnie w czarne szorty i czarną bluzę z kapturem na 90-minutowy spacer, gdy okrążali scenerię przed powrotem do samochodu.

Para wydawała się pochłonięta rozmową ze sobą (Zdjęcie: The Sun / News Licensing)

Richie i Stephanie podobno spotkali się po raz pierwszy na imprezie rugby jesienią zeszłego roku – z Helen w szóstym miesiącu ciąży.

Jednak związek podobno nie zaczął się, dopóki Richie nie rozstał się z byłą gospodarzem Blue Peter, Helen.

Para ma troje dzieci w wieku sześciu, pięciu i czterech miesięcy.

Richie opuścił dom rodzinny, który dzielił z Helen i ich dziećmi w zeszłym miesiącu (Zdjęcie: WireImage)

Helen podobno wynajęła prywatnego detektywa, aby zbadał, co działo się w jej związku po tym, jak nabrała podejrzeń co do zachowania Richiego.

Stephanie, która również rozstała się z mężem, jest dyrektorem dwóch firm prowadzonych przez jej ojca-przedsiębiorcę, 57-letniego Andrew, którego wartość netto szacuje się na 175 milionów funtów.

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button