Rozrywka

Mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, może zostać skazany na rok więzienia za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny

Mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, może zostać skazany na rok więzienia za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny w Kalifornii, ponieważ prokuratorzy zamierzają go skazać. Dokumenty sądowe ujawniają, że Petty nie zarejestrował się jako przestępca seksualny od czasu przeprowadzki do Złotego Stanu z Minaj w 2019 roku. Petty został skazany za rzekomą próbę zgwałcenia 16-letniej dziewczyny, którą zaatakował w 1994 roku w Nowym Jorku. Zgodnie z prawem musi się zarejestrować za każdym razem, gdy się przeprowadza.

„Po wcześniejszym skazaniu za usiłowanie gwałtu oskarżony świadomie nie zarejestrował się jako przestępca seksualny po przeprowadzce do Kalifornii” – powiedzieli prokuratorzy w niedawnym zgłoszeniu. „„Czas [the] przedawnienie pozwanego w rejestracji dotyczy, ponieważ nastąpiło to w momencie, gdy [the] oskarżony zaczął spotykać się z żoną, rzucił pracę, przeniósł się do Los Angeles i zaczął prowadzić zamożny tryb życia”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół prawników Nicki Minaj uderza prawnika Jennifer Hough za twierdzenie, że „WSPIERA” przestępców seksualnych

Domniemana ofiara gwałtu męża Nicki Minaj, Kennetha Petty, płacze przed kamerą, błaga małżeństwo, by zostawił ją w spokoju

Petty ma pojawić się na przesłuchaniu w dniu 6 lipca, poinformował Insider. Prokuratorzy argumentowali również, że musi zapłacić grzywnę w wysokości 55 000 dolarów. Petty, który ma teraz 44 lata, został oskarżony o próbę gwałtu na Jennifer Hough. Minaj wielokrotnie twierdził, że Petty został niesłusznie skazany. Powiedziała również, że Hough, obecnie 43-letni, planował wycofać swoje zeznanie w liście do sędziego.

Jednak Hough pozwał zarówno Petty’ego, jak i Minaj w Nowym Jorku za celowe wywołanie niepokoju emocjonalnego i napaść na tle seksualnym. Oskarżyła parę, że próbowała zapłacić jej 500 000 dolarów i poprosiła ją o wycofanie zarzutów w zamian. Podobno próbowali również zmusić ją, aby pomogła im usunąć Petty’ego z rejestru.

W 1994 roku Petty rzekomo skontaktowała się z Hough, gdy była w drodze do szkoły. Akta sądowe uzyskane przez The Blast mówią, że stanął za nią, wcisnął jakiś przedmiot w jej plecy i kazał jej „chodzić dalej”. Następnie rzekomo zaprowadził ją do swojego domu, zmusił do wejścia na górę i zaczął gwałcić ją nożem. Hough w końcu uciekł po uderzeniu Petty’ego butelką.

Jennifer Hough pozwała Petty i Minaj w Nowym Jorku za celowe zadawanie cierpienia emocjonalnego i napaść na tle seksualnym (zrzut ekranu The Real Daytime/YouTube)

Petty został skazany w 1995 roku za cztery zarzuty, w tym usiłowanie gwałtu pierwszego stopnia, napaść drugiego stopnia, bezprawne pozbawienie wolności drugiego stopnia i posiadanie broni. Został skazany na cztery lata więzienia. W 2006 roku został ponownie umieszczony za kratkami po tym, jak przyznał się do zabójstwa w strzelaninie do Lamonta Robinsona. Został skazany na 10 lat więzienia, ale zwolniony w 2013 roku po odbyciu siedmiu lat.

Sprawa przeniosła się teraz do Kalifornii, gdzie mieszkają Minaj i Petty. W styczniu Minaj została usunięta jako oskarżona, ale prokuratorzy prowadzą działania przeciwko jej mężowi. Petty i Minaj zawiązali węzeł w 2019 roku. W następnym roku mieli dziecko.

„Oskarżony kompletuje dokumenty rejestracyjne przestępców seksualnych od prawie 20 lat” – napisali prokuratorzy we wniosku. „W ciągu dwóch dekad był wielokrotnie ostrzegany, że jeśli przeniesie się do innego stanu, jego obowiązkiem będzie przestrzeganie wszelkich lokalnych, miejskich, stanowych, federalnych lub międzynarodowych przepisów dotyczących rejestracji”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button