Rozrywka

Mąż Sam Championa, Rubem Robierb: Wszystko, co trzeba wiedzieć o ich 10-letnim małżeństwie

Sam mistrz
Źródło obrazu: Shutterstock

Sam mistrz61, jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem i prezenterem pogody, który jest najbardziej znany ze swojej wieloletniej kariery w WABC-TV ABC i Dzień dobry Ameryko. Odnoszący sukcesy reporter jest także oddanym partnerem męża, Rubem Robierb, 45. Przystojna para często spędza czas razem podróżując i mieszkając w Nowym Jorku, gdzie mieszkają. Dowiedz się więcej o Samie i Rubemie poniżej!

Sam mistrz
Sam Champion (R) i jego mąż Rubem Robierb (L) na wystawie sztuki w 2019 roku. (Shutterstock)

Sam i Rubem są małżeństwem od 10 lat

Rubem i Sam pobrali się 10 lat temu w 2012 roku. Po raz pierwszy zaręczyli się w październiku i powiedzieli Czas nowojorskis o ich oficjalnych planach ślubnych. „Pobieramy się w sylwestra w Miami” – powiedział wtedy Sam. I oczywiście dotrzymali obietnicy! Sam i Rubem pobrali się najpierw w Nowym Jorku, a potem zorganizowali bal sylwestrowy w Miami Beach. Ich ślub w Miami był momentem pełnego kręgu dla uroczej pary, ponieważ to tam po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku, według Słońce w USA. Sam i jego mąż-artysta poznali się w sylwestrowym mieście na Florydzie zaledwie trzy lata przed ślubem w tym samym miejscu!

Rubem jest artystą

Chociaż Sam ma bardzo udaną karierę w dziennikarstwie telewizyjnym, jego partner również ma inspirującą karierę. Rubem to odnoszący sukcesy artysta, który pracuje jako fotograf i rzeźbiarz. Jego prace często zawierają ważne przesłania polityczne dotyczące zmian klimatycznych i praw LGBT. Rubema często można zobaczyć pracującego nad swoimi pięknymi dziełami sztuki na swoim oficjalnym Instagramie, gdzie ma ponad 22 tys. obserwujących.

Sam mistrz
Sam Champion i Rubem Robierb na GLAAD Media Awards w 2013 roku. (Shutterstock)

Kreatywny mężczyzna udostępnił wideo na Instagramie 4 lipca 2022 roku, na którym maluje pięknego motyla. Podpisał post: „#sztuka współczesna #energia #manifestacja #wieloświat”. A praca nad swoją sztuką nie jest czymś, co robi sam! Często można zobaczyć Sama, który od czasu do czasu podaje pomocną dłoń. 2 sierpnia 2022 r. Rubem udostępnił film, na którym Sam pomagał ze swoim mężem przy rzeźbie motyla naturalnej wielkości. Rubem opisał urocze wideo: „Kto ma najbardziej wspierającego męża? @samchampion.”

Oboje lubią podróżować

Kiedy Sam nie informuje o pogodzie, a Rubem nie pracuje nad swoją sztuką, często można zobaczyć, jak duet sił podróżuje razem po świecie. Oba ich Instagramy wypełnione są wieloma wspaniałymi wspomnieniami z ich pełnych przygód podróży. W sierpniu 2022 roku zakochana para wybrała się na wycieczkę do Rio de Janeiro, nadmorskiego miasta w Brazylii. Sam udostępnił filmik z wakacji na swoim Instagramie i podziwiał życie na plaży. Napisał: „Jedną z pięknych rzeczy w #Rio jest projekt #beachlife! Szerokie widoki, szerokie ścieżki rowerowe, szerokie ścieżki biegowe wzdłuż szerokiej plaży!! Zaplanowano, że ludzie będą cieszyć się #allday #bringcoffee #bomdia #praia #gostoso.” Bez względu na to, co zamierzają ci dwaj, można być pewnym, że zawsze jest to wypełnione sztuką i przygodą!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button