Rozrywka

Mąż Yvonne Strahovski: Poznaj Tima Lodena, jej małżonka od 5 lat

Źródło obrazu: Invision/AP/Shutterstock

Opowieść podręcznej gwiazda Yvonne Strahovski, 40, może być znana jako Serena Joy z przebojowego serialu Hulu, ale jest także żoną poza ekranem! Yvonne i Tim Loden, 40, są małżeństwem od 2017 roku i mają razem dwoje dzieci. Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o Timie i jego małżeństwie z australijską pięknością.

Co Tim Loden robi w pracy?

Yvonne Strahovski
Yvonne Strahovski i jej mąż Tim Loden na czerwonym dywanie Emmy w 2017 roku. (Invision/AP/Shutterstock)

Yvonne nie jest jedyną aktorką w tym małżeństwie. W rzeczywistości jej mąż pracuje również jako aktor, producent i scenarzysta. Jego oficjalny IMDb może pochwalić się 11 kredytami aktorskimi, trzema kredytami producenta i jednym kredytem pisarskim. Najbardziej znany jest z koprodukcji filmu krótkometrażowego Wygaśnięcie i występujący w filmie Tworzenie potworów. Niektóre z innych projektów, nad którymi pracował, obejmują: Rodowód, Fantastyczny, Straszne Opowieścioraz Nie zwykła rodzina.

Chociaż nie zyskał światowej sławy dzięki swojemu aktorstwu, jak jego żona, Tim wciąż zdobył kilka wyróżnień w swojej karierze. W 2019 roku zdobył nagrodę dla najlepszego aktora fabularnego na Festiwalu Filmowym Koszmary za rolę w Tworzenie potworów. Dwa lata wcześniej Tim odebrał do domu nagrodę dla najlepszego filmu na Canadian Diversity Film Festival za swoją pracę nad Wygaśnięcie.

Kiedy oni się pobrali?

Yvonne Strahovski
Yvonne Strahovski i Tim Loden na Emmy 2018. (David Fisher/Shutterstock)

Tim i Wojna jutra gwiazda wyszła za mąż latem 2017 roku. Yvonne ujawniła ekscytujące wieści na czerwonym dywanie 69. dorocznych nagród Emmy we wrześniu tego roku. Ona powiedziała Codzienna poczta że tego lata mieli uroczystość w Paso Robles w Kalifornii. „Tak, wyszłam za mąż! To było w lecie”, powiedziała w gazecie, zanim dodała: „Była fala upałów!”

Tim i Yvonne poznali się, kiedy zagrała w serialu telewizyjnym, Gdakanie, od 2007 do 2012 roku. Outlet poinformował również, że pojawiły się pogłoski, że duet rozstał się w 2012 roku, ale wkrótce się pogodził. Często udostępnia też zdjęcia męża na swoim Instagramie. 15 listopada 2021 r. Yvonne opublikowała zdjęcie wykonane polaroidem, na którym się całują, z napisem „Moje” z czerwonym sercem.

Ile dzieci ma Tim i Yvonne?

Uroczi aktorzy powitali swoje pierwsze dziecko, William, w 2018 roku, nieco ponad rok po ślubie. Yvonne podzieliła się słodką wiadomością na swoim Instagramie ze zdjęciem, na którym trzymała swojego nowo narodzonego syna. Podpisała post: „Moje serce już tysiąc razy roztopiło się na miliard kawałków. Zostaliśmy pobłogosławieni największą radością naszego życia, nasz mały chłopiec. Witaj w świecie Peanut, Twoi rodzice kochają Cię ponad miarę i już jesteś moją małą łódką marzeń. Moje serce zostało skradzione!”

Trzy lata później kolejne dziecko powitało rodzinę. 9 grudnia 2021 roku piękna mama udostępniła kolejne zdjęcie, ale tym razem niosąc swoje drugie nowo narodzone dziecko. Napisała ten post: „Anioł dołączył do naszego świata w zeszłym tygodniu Witaj w rodzinie, kochanie, tak bardzo cię kocham”.

Yvonne nawet przyprowadziła syna do pracy podczas kręcenia Opowieść podręcznejona powiedziała Glamour w Wielkiej Brytanii w 2019 roku. „To był zdecydowanie jeden z najtrudniejszych i najtrudniejszych momentów w całej mojej karierze. Wracając do pracy z noworodkiem i całym niedoborem snu, który się z tym wiąże, plus karmiłam piersią” – powiedziała. 40-latek dodał również: „… biegałam między planem a moją przyczepą, karmiąc piersią na żądanie i wykonując prace sceniczne. To było szalone, być „nieszczęśliwą Sereną”, a potem wejść i mieć tyle radości patrząc na moje dziecko, a potem wrócić na scenę, a potem wrócić i karmić piersią i być szczęśliwym”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button