Rozrywka

McDonald & Dodds: Zobacz obsadę i gdzie już ją widziałeś…

Dramat detektywistyczny ITV McDonald i Dodds powraca w ten weekend i jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, co przyniesie druga seria.

WIĘCEJ: Anne-Marie z The Voice ujawnia, że ​​podczas kręcenia nowej serii wyszła z planu we łzach

Spektakl śledzi Jasona Watkinsa i Talę Gouveia jako nieprawdopodobny duet, który ma wspólnie rozwiązywać złożone zbrodnie – i odkrywa, że ​​potrzebują siebie nawzajem bardziej, niż kiedykolwiek się spodziewali. Więc kim są główni aktorzy i gdzie widzieliśmy ich wcześniej? Oto wszystko, co musisz wiedzieć…

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Czy oglądałeś pierwszą serię zagadki morderstwa?

Tala Gouveia jako DCI McDonald

Jako ambitna, zdeterminowana policjantka Tala powiedziała, że ​​to „fantastyczna” rola do odegrania. Mówiąc o swojej postaci, powiedziała: „Jest świetną kobiecą główną postacią i jako młoda kolorowa kobieta jest szefem białego mężczyzny w średnim wieku.

„Częściowo to mnie do tego przyciągnęło. To trochę inne i niekoniecznie takie, jakie widziałem, gdy dorastałem lub oglądałem programy detektywistyczne”. Tala występowała wcześniej w Go Jetters, Cold Feet i Plebs.

WIĘCEJ: Ujawniono kolejną rolę gwiazdy Downton Abbey, Allena Leecha – i brzmi to genialnie

WIĘCEJ: Twórca Line of Duty łączy siły z Morvenem Christie w nowym thrillerze – i nie możemy się doczekać

Tala Gouveia jako McDonald

Jason Watkins – DS Dodds

Jason Watkins gra DS Dodds, cichego i skromnego oficera o bystrym umyśle, który ma odmienne podejście do McDonalda. Widzowie rozpoznają aktora z jego wielu ról w dramatach kryminalnych, w tym Line of Duty, Des i Safe House. Grał także premiera Harolda Wilsona w trzecim sezonie The Crown.

Otrzymał jednak BAFTA za rolę Christophera Jeffriesa w miniserialu ITV The Lost Honor of Christopher Jeffries. Znany jest również z roli komediowej w W1A.

Jason Watkins jako Dodds

Otwierając relację roboczą swojej postaci z McDonaldem w drugiej serii, Jason powiedział: „Dodds i McDonald uczą się od siebie nawzajem. Dodds dowiaduje się, że próba bycia asertywnym nie jest złą rzeczą i może musi zdjąć nogę z gazu i pomyśl: „Czy istnieje inny sposób na obejście tego?”

James Murray jako Chief Supt John Houseman

James Murray wciela się w rolę Johna Housemana, szefa McDonalda i Doddsa. Kiedy widzowie po raz pierwszy spotkali go w pierwszej serii, chciał, aby Dodds przeszedł na wcześniejszą emeryturę i nie jest najbardziej wspierającą postacią w serialu.

James Murray jako Chief Supt John Houseman

Jak wyjaśnił James: „Jest jednym z tych ludzi, którzy wrzucą każdego pod autobus. Może wszystko obrócić na swoją korzyść. Bezproblemowo”. James pojawił się wcześniej w Death in Paradise, Age Before Beauty, New Tricks and Him.

Jack Riddiford jako DC Darren Craig

Jack gra policjanta Darrena i wcześniej zagrał w Dunkierce i Morderstwie w Orient Expressie. Odniósł również sukcesy w telewizji, grał Billy’ego Pendricka w Doktorze Martinie i Jago Martina w Poldark.

Jack Riddiford jako DC Darren Craig

Lily Sacofsky jako DC Milena Paciorkowski

Aktorka Sanditon Lily Sacofsky dołączyła do obsady w drugiej serii jako nowa rekrutka policji, DC Milena Paciorkowski. Twórca Robert Murphy powiedział o postaci: „Chcieliśmy przedstawić polskiego oficera, ponieważ staraliśmy się odzwierciedlić współczesną Wielką Brytanię.

Lily Sacofsky jako DC Milena Paciorkowski

„Postaci, z którymi się spotykamy, próbują odzwierciedlać świat, w którym się znajdujemy”.

McDonald & Dodds w ciągu trzech sezonów gościł w serialu wiele postaci. Publiczność została uraczona występami różnych aktorów, w tym Martina Kempa, Roba Brydona, Patsy Kensit, Kelvina Fletchera i innych.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button